Soupisky
1. třída B muži (KS-1B)
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašek Milan1967kraj. muži 101-150 
2.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
3.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
4.Rys Vilém1969kraj. muži 101-150 
5.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
6.Havel Jaroslav1946kraj. muži 251-300 
7.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-350 
8.Ploc Marek1979kraj. muži 301-350 
9.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
10.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
11.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
12.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
13.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
14.Pozníček Josef1946kraj. muži 701-800 
15.Boubelík Tomáš1967kraj. muži N 
16.Krošlak Pavol1964kraj. muži N 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
2.Martinec Tomáš1991kraj. muži 150 N 
3.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 151 - 200 
4.Černoch Jan1956kraj. muži 151 - 200 
5.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 - 200 
6.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251 - 300 
7.Radil Milan1951kraj. muži 251 - 300 
8.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251 - 300 
9.Reuter Christoph1987kraj. muži 301 - 350cizinec 
10.Kudrna Jiří1959kraj. muži N 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
2.Gaydoš Vít1990kraj. muži 151-200 
3.Panský Lukáš1986kraj. muži 200N 
4.Kubový Jan1992kraj. muži 151-200 
5.Kantor Jan1994kraj. muži 201-250 
6.Annayev Sanjar1995kraj. muži 201-250cizinec 
7.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
8.Kohlmannová Aneta2001kraj. muži 600N 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980kraj. muži 101 
2.Hondlík Josef1966kraj. muži 151 
3.Moravec Roman1958kraj. muži 201 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 201 
5.Tůma Ladislav1978kraj. muži 201 
6.Fišer Petr1983kraj. muži 251 
7.Pastír Jiří1971kraj. muži 251 
8.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251 
9.Veselý Luboš1965kraj. muži 251 
10.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401 
11.Bauer Radek1965kraj. muži 501 
12.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81-100 
2.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
3.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 151-200 
4.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
5.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 201-250 
6.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
7.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
8.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
9.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
10.Cihlář Matěj2000kraj. muži 201-250 
11.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
12.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
13.Veletová Ilona1973nez.  
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
2.Milek Petr1978kraj. muži 101-150 
3.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 151-200 
5.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
6.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-350 
7.Obraz Martin1966kraj. muži 350 N 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 151 - 200 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 151 - 200 
3.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 - 300 
4.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 351 - 400 
5.Horák Dominik1988kraj. muži 251 - 300 
6.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
7.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
8.Zahradník Václav1960kraj. muži 501 - 600 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
2.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 101-150 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
4.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 201-250 
6.Srnka Jan1981kraj. muži 201-250 
7.Eberl Milan1950kraj. muži 301-350 
8.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977reg. muži 101 
2.Kubera František1962reg. muži 151 
3.Gruber Josef1992reg. muži 151 
4.Mazánek Jiří1975reg. muži 201 
5.Dlouhý Karel1969reg. muži 301 
6.Kačinetz Alan1965reg. muži 351 
7.Čapek Karel1962reg. muži 351 
8.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 351 
9.Ulrych Jiří1975reg. muži 351 
10.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
11.Koubek Arnošt1956reg. muži 401 
12.Stočes Petr1956reg. muži 401 
13.Hezina Jiří1945reg. muži 601 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil David1979kraj. muži 101.-150. 
2.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
3.Diblíková Klára1997kraj. muži 101.-150. 
4.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 151.-200. 
5.Kaba Radka1975kraj. muži 101.-150. 
6.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
7.Vaněk Petr2001kraj. muži 201.-250. 
8.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
9.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
10.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-350. 
TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977kraj. muži 101-150 
2.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
3.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
4.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 251-300 
6.Peršl Martin1966kraj. muži 251-300 
7.Průša Ondřej2002kraj. muži 401-500Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
2.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
3.Kutil Jan1964kraj. muži 201-250 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 201-250 
5.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
6.Trnka Václav1970kraj. muži 201-250 
7.Štencek Jiří1987kraj. muži 251-300 
8.Sochor Adam2002kraj. muži 251-300 
9.Kalista Jan1979kraj. muži 351-400 
10.Vaněk Martin1975kraj. muži 401-500 
11.Vokál Roman1997kraj. muži 401-500 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy