Soupisky
2. třída A muži (KS-2A)
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 - 200 
2.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151 - 200 
3.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201 - 250 
4.Radil Milan1951kraj. muži 251 - 300 
5.Kucharčík Jan1992kraj. muži 251 - 300 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251 - 300 
7.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 - 350 
8.Reuter Christoph1987kraj. muži 301 - 350cizinec 
9.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 351 - 400 
10.Kocian Ladislav1949kraj. muži 400 N 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 201-250 
2.Švec Ondřej1977kraj. muži 201-250 
3.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
4.Vorel Martin1969kraj. muži 251-300 
5.Král Martin1971kraj. muži 251-300 
6.Šimberský Jiří1950kraj. muži 301-350 
7.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301-350 
8.Čuda Jan1983kraj. muži 301-350 
9.Krauz Samuel1953kraj. muži 351-400 
10.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
11.Rybenský Marek1969kraj. muži 351-400 
12.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980kraj. muži 201 
2.Dorko Tomáš1991kraj. muži 251cizinec 
3.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251 
4.Satorie Michal1974kraj. muži 251 
5.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401 
6.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401 
7.Siblík Michal1977kraj. muži 601 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
2.Skopec Daniel2001kraj. muži 201-250 
3.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
4.Sýs Alan1992kraj. muži 301-350 
5.Hubač Martin1991kraj. muži 351-400 
6.Nguyen Dominik1978kraj. muži 351-400cizinec 
7.Podrazil Václav2005kraj. muži 401-500 
8.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
9.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 501-600 
10.Sochor Adam2002kraj. muži 251-300Střídavý start z AC Sparta Praha
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
3.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
4.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-350 
6.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
7.Novosad Rostislav1960kraj. muži 351-400 
8.Slavata Josef1952kraj. muži 351-400 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 401-500 
SF SKK EL Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992kraj. muži 101.-150. 
2.Buchar Michael1999kraj. muži 151.-200. 
3.Ducháček Josef1960kraj. muži 151.-200. 
4.Khalaila Adam2002kraj. muži 301.-350.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 251.-300.cizinec 
6.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401.-500. 
7.Němec Filip2002kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Kubelka Martin2001kraj. muži 401.-500.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401.-500.cizinec 
10.Ezr Petr1958kraj. muži 401.-500. 
11.Kopecký Michael2005kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Šíp Martin2006kraj. muži 501.-600.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997reg. muži 251 
2.Jírů Libor1970reg. muži 301 
3.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 301 
4.Křehnáč Milan1973reg. muži 301 
5.Vítek Milan1978reg. muži 350N 
6.Zatroch Ondrej1983reg. muži 351cizinec 
7.Richter Jan1973reg. muži 351 
8.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
9.Farář Petr1979reg. muži 401 
10.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
11.Chmelík David1969reg. muži 401 
12.Dvořák Petr1983reg. muži 401 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
2.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
5.Hájek Luděk st.1973kraj. muži N 500 
6.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 81-100 
2.Pecka Milan1964kraj. muži 151-200 
3.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
4.Satrapa Jan1968kraj. muži 301-350 
5.Matuška František1962kraj. muži 351-400 
6.Hájek Karel1953kraj. muži 401-500 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
8.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
2.Vaněk Petr2001kraj. muži 201.-250. 
3.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
5.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-350. 
6.Šimůnková Veronika2002ČR dky 57. 
7.Pfleger Michal2003ČR sži 85-91. 
8.Zeidler Michal1997nez.  
9.Nádvorník Václav2006kraj. mži 13. 
10.Lukashin Nikolajevič Jaroslaw1999nez. cizinec 
11.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999nez. cizinec 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamáček Jan1958kraj. muži 251-300 
2.Krajč Rudolf1950kraj. muži 300 N 
3.Uhl Jiří1970kraj. muži 300 N 
4.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
5.Maršíková Martina1973kraj. muži 401-500 
6.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
7.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
8.Doležel Vladimír1965kraj. muži 501-600 
9.Bruk Martin2002kraj. muži 501-600 
10.Marek Michal1979kraj. muži 501-600 
11.Novák Milan1975kraj. muži 600 N 
12.Melcher Marek1983kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973kraj. muži 251-300cizinec 
2.Vřešťál Milan1989kraj. muži 251-300 
3.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 251-300 
4.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 251-300 
5.Ako David1993kraj. muži 251-300 
6.Slováček Jakub1985kraj. muži 301-350 
7.Vláčil Jiří1984kraj. muži 351-400 
8.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401-500 
9.Hladík Petr1981kraj. muži 401-500 
10.Červeňák Marian1984kraj. muži 401-500 
11.Fišer Josef1983kraj. muži 401-500 
12.Treybal Václav1958kraj. muži 501-600 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS