Soupisky
4. třída B muži (RS-2B)
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956reg. muži 351 
2.Schauer Patrik1975reg. muži 351 
3.Poluk Alexandr1954reg. muži 401 
4.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
5.Hanke Tomáš1976reg. muži 401 
6.Kučera Dušan1976reg. muži 501 
7.Klouček Martin1973reg. muži 501 
8.Kubáň Tomáš1969reg. muži 501 
9.Jursa David1987reg. muži 501 
10.Trnka Josef1952reg. muži 501 
11.Hrubý Jan1967reg. muži 501 
12.Neskusil Josef1948reg. muži 601 
13.Dusílek Jaromír1948reg. muži 701 
14.Vrba Karel1948reg. muži 701 
15.Bartoňová Eva1958reg. muži 701 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
2.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
3.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
4.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
5.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
6.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
7.Kňažík Ondřej1993reg. muži 501.-600. 
8.Litomiský Petr1982reg. muži 501.-600. 
9.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
10.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
11.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 351-400 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 351-400 
3.Rybenský Marek1969kraj. muži 351-400 
4.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 401-500 
5.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
6.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
7.Bednář Petr1963kraj. muži 501-600 
8.Dufek Stanislav1940kraj. muži 601-700 
9.Tichý Pavel1969kraj. muži 701-800 
10.Vanka Petr1965kraj. muži 801-850 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991kraj. muži 351-400 
2.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
3.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 501-600 
4.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 501-600 
5.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
6.Šusta Petr2003kraj. muži 601-700 
7.Rulc Lukáš nejml.2003kraj. muži 601-700 
8.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
9.Kubišta Jan1958kraj. muži 601-700 
10.Handlová Natálie2004kraj. muži 601-700 
11.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
12.Rulc Michal2006kraj. muži 800N 
13.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-850 
14.Benák Daniel1993kraj. muži N 
15.Mészáros Bence1993kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cankař Radek1978kraj. muži 351-400 
2.Novosad Rostislav1960kraj. muži 351-400 
3.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
4.Kouba Jan1999kraj. muži 401-500 
5.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 501-600 
7.Handl Erich1971kraj. muži 501-600 
8.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
9.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
10.Pilný Pavel1944kraj. muži 601-700 
11.Novotný Marek1976kraj. muži 701-800 
12.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
13.Vanka Radek1966kraj. muži 701-800 
14.Kadavá Tereza1998nez. muži 800 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
2.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
3.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
5.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
8.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
9.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
10.Shivashankar Bharadwaj Mithun1990nez. muži cizinec 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952reg. muži 351 
2.Kohout Pavel1976reg. muži 351 
3.Mára Karel1966reg. muži 401 
4.Vojta Libor1971reg. muži 401 
5.Vojta Martin1968reg. muži 401 
6.Zajíček Jaroslav1952reg. muži 701 
7.Čadil Petr2001reg. muži 701 
8.Kácl Jiří1973reg. muži 701 
9.Hodač Michal2001reg. muži 701 
10.Chutný Bohumír1950reg. muži 801 
11.Kácl David2001reg. muži 801 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962reg. muži 351 
2.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
3.Fabian Jiří1958reg. muži 401 
4.Koubek Arnošt1956reg. muži 401 
5.Brenner Zdeněk1956reg. muži 601 
6.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
7.Laube David1999reg. muži 701 
8.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 801 
9.Hrubý Václav1944reg. muži 801N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolanský Roman1973kraj. muži 351-400 
2.Jaroš Petr1963kraj. muži 351-400 
3.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
4.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
5.Hoang Bien1958kraj. muži 601-700cizinec 
6.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
7.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
8.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
9.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Martina1973kraj. muži 401-500 
2.Šinákl Jan1975kraj. muži 401-500 
3.Doležel Vladimír1965kraj. muži 501-600 
4.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
5.Bruk Martin2002kraj. muži 501-600 
6.Marek Michal1979kraj. muži 501-600 
7.Novák Milan1975kraj. muži 600 N 
8.Melcher Marek1983kraj. muži 601-700 
9.Courton Ivan1964kraj. muži 701-800 
10.Češka Petr1966kraj. muži 701-800 
11.Nosek David1972kraj. muži 701-800 
12.Šraga Jan1974kraj. muži 800 N 
13.Vašák Jaroslav1957kraj. muži 801-850 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401 
3.Joch Tomáš1998kraj. muži 501 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 501 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 501 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
8.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
9.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
10.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 351 - 400 
2.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 351 - 400 
3.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 351 - 400 
4.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
5.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
6.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
7.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501 - 600 
8.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21 - 40 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline