Soupisky
2. liga mužů skupina B
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996ČR muži 52 
2.Kowal René1996ČR muži 92 
3.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 21-25 
4.Janča Miroslav1986kraj. muži 31-35N 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 26-30 
6.Vincek Martin2000kraj. muži 71-80 
7.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 81-90 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 101-110 
9.Trabura Lubomír1983kraj. muži 150N 
10.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
11.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 201-220 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
2.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
3.Volný Karel1990kraj. muži 26-30 
4.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
5.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
6.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
7.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
8.Číž Rostislav1977kraj. muži 51-60 
9.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
10.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
11.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
12.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 26-30 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 36-40 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 41-45 
4.Záškodný Marek1990kraj. muži 46-50 
5.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 61-70 
6.Merenda Ladislav1968kraj. muži 81-90 
7.Schwarz Ota1995kraj. muži 81-90 
8.Randis Vilém1977kraj. muži 101-110 
9.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 7 
2.Skála Radek2002kraj. muži 11 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14N 
4.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 19 
5.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
7.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
8.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
9.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
11.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
12.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
13.Vybíral Marek1997nez. Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
14.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
3.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
4.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 34 
6.Brož Petr1996kraj. muži 39 N 
7.Hýbl Jan1999kraj. muži 43 
8.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 44 
9.Jakubský Filip2002kraj. muži 51-60 
10.Janovský Dan2003kraj. muži 71-80 
11.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 91-100 
13.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
14.Skákal Martin1974kraj. muži 121-140 
15.Zeman Daniel1983kraj. muži 170 N 
16.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 231-260 
17.Vlach Martin1998kraj. muži 21-30Střídavý start z SK Přerov
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
2.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
3.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
5.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-45 
6.Vybíral Filip2002kraj. muži 50N 
7.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
8.Křenek Tomáš1994kraj. muži 71-80cizinec 
9.Bajger Jiří1972kraj. muži 80N 
10.Krupník Jan1980kraj. muži 91-100 
11.Kupec Rostislav1997kraj. muži 91-100 
12.Demek Zdeněk1963kraj. muži 110N 
13.Merta Marek1992kraj. muži 131-140 
KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomica Daniel1980kraj. muži 1 
2.Matějíček Martin1981kraj. muži 2 
3.Rybár Petr1974kraj. muži 3 
4.Matějíček Miloš1975kraj. muži 7 
5.Janoštík Petr1966kraj. muži 8 
6.Karatidis Petros1955kraj. muži 19 
7.Schopf Karel1965kraj. muži 21.- 30. 
8.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 31.- 50. 
9.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.- 50. 
10.Veigl Lukáš2001kraj. muži 31.- 50. 
11.Dvořák Vítek2000kraj. muži 51. - 70.N 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984ČR muži 48 
2.Hasil Tomáš1979kraj. muži 14 
3.Gráf Jiří1978kraj. muži 20 N 
4.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
5.Melek Milan1979kraj. muži 21-30cizinec 
6.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
7.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
8.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
9.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
10.Brychta Edo1992kraj. muži 81-90cizinec 
11.Mesaroš Petr1961kraj. muži 91-100 
12.Mádel Ladislav1954kraj. muži 101-110cizinec 
13.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
14.Kováč Šimon1998reg. muži 81-90 Ncizinec 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 8 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 31-40 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 101-110 
5.Zukal Adam1998kraj. muži 111-120 
6.Přikryl Jiří1977kraj. muži 111-120 
7.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
8.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
9.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
10.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
11.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60 
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981ČR muži 83 
2.Musil David1992kraj. muži 17 
3.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 20 
4.Horák Aleš1985kraj. muži 71-80 
5.Novák David1985kraj. muži 21-30 
6.Peterka Ondřej1994kraj. muži 71-80 
7.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80N 
8.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 81-90N 
9.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
10.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
11.Bíla Jindřich1980reg. muži 41 
12.Souček Martin1986kraj. muži 13 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smoček Libor1993kraj. muži 3 
2.Bělík Šimon2004kraj. muži 4NHostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 16 
4.Dufek Jan2003kraj. muži 17 
5.Oharek David1999kraj. muži 20 
6.Nedbálek Michal2001kraj. muži 31-40 
7.Dufek Jakub1999kraj. muži 41-50 
8.Palásek Michal1993kraj. muži 51-60N 
9.Karal Miroslav1966kraj. muži 71-80 
10.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 81-90 
11.Pelnář Václav1975nez. xxx 
12.Topič Arnošt1993kraj. muži 4 
13.Soukup Adam2001kraj. muži 20Střídavý start z Table Tennis Club Ostrava 2016
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 31-35 
2.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40 
3.Revay Radomír1970kraj. muži 36-40 
4.Sikora Radek1979kraj. muži 51-60 
5.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
6.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-70 
7.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
8.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
9.Cabák Josef1949kraj. muži 81-90 
10.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline