Soupisky
3. liga mužů skupina B
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 15. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21. - 30. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 31. - 40. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 31. - 40. 
5.Hoďák Václav1990kraj. muži 51. - 70. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 71. - 100. 
7.Kastner Patrik1974kraj. muži 101. - 130. 
8.Trávníček Luboš1972kraj. muži 161. - 200. 
9.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 6. 
2.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 18. 
3.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 71.-100. 
4.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 101.-130. 
5.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 131.-160. 
6.Niems Dušan1978kraj. muži 131.-160. 
7.Pácha Robin1992kraj. muži 161.-200. 
8.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
9.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
10.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
11.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
12.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 16 
2.Novák Libor1977kraj. muži 25,5 
3.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 25,5 
4.Dvořák Milan1988kraj. muži 35,5 
5.Vaňha Jiří1983kraj. muži 45,5 
6.Vízek Martin1973kraj. muži 150,5 
7.Nedoma Jiří1958kraj. muži 225,5 
8.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
9.Havran Michal1977kraj. muži 316 
10.Jurista Josef1951kraj. muži 316 
11.Oliva Michal1976reg. muži 35,5 
12.Novotný Petr1982reg. muži 75,5 
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 7 
2.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 12 
3.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
4.Jindřich Vít1982kraj. muži 55,5 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
6.Pospíšil Václav1967kraj. muži 65,5 
7.Skokan Viktor2003kraj. muži 65,5 
8.Boháč Dominik1992kraj. muži 85,5 
9.Kopecký Filip2002kraj. muži 95,5 
10.Chuchel Martin2000kraj. muži 170,5 
11.Landa Josef1962kraj. muži 275,5 
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1970kraj. muži 31-40 
2.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
3.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 31-40 
4.Urban Oto1987kraj. muži 51-60 
5.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
6.Milek Petr1978kraj. muži 101-150 
7.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
8.Rulec Jakub1981kraj. muži 151-200 
9.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
10.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
11.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
12.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
13.Stehlík Martin1977kraj. muži 201-250 
14.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
15.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-350 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
3.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
6.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
8.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
9.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
10.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
11.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
12.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
13.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
14.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
15.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
TTC Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Michal1967kraj. muži 10 
2.Mít Michal2001kraj. muži 19 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
4.Votava Milan1969kraj. muži 31 - 40 
5.Seibert Karel1972kraj. muži 41 - 50 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 61 - 70 
7.Kovář Jan1991reg. muži 20 
8.Vrbík Radek1994reg. muži 74 
TTC Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 21 - 30 
3.Vaniš Marek1989kraj. muži 21 - 30 
4.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
5.Fiklík Michael1991kraj. muži 21 - 30 
6.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 41 - 50 
7.Šulc Daniel1974reg. muži 8 
8.Fiklík František1969reg. muži 119 
9.Lžičař Martin1985nez.  
TJ Lomnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levora Vojtěch2003kraj. muži 11Hostování z TJ Luby
2.Sankot Luděk1970kraj. muži 41-50 
3.Šindelář Kamil1973kraj. muži 41-50 
4.Zima Jiří1972reg. muži 60-62 
5.Rada Kvído Štěpán2004reg. muži 66-74 N 
6.Kupčík Albert2004reg. muži 66-74 N 
7.Majer Vlastimil1976reg. muži 75-80 
8.Franko Milan1972reg. muži 60-62 
9.Tobiáš Jozef1943reg. muži 66-74 
10.Beňo Matyáš2003nez.  
11.Furch Dominik1997nez.  
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bořík Milan1973kraj. muži 8. 
2.Macháček Jan1970kraj. muži 9. 
3.Bíma Miroslav1991kraj. muži 17. 
4.Bartes Petr1974kraj. muži 25,5 
5.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 45,5 
6.Šťovíček Petr1975kraj. muži 55,5 
7.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
8.Holovčák Jiří1972kraj. muži 65,5 
9.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
10.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 75,5 
11.Macháček Jiří1972kraj. muži 75,5 
12.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
13.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
14.Skružný Vratislav1982kraj. muži 130,5 
15.Matuška Dominik1994kraj. muži 45,5 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 41-50 
2.Smrček Michal1984kraj. muži 51-70 
3.Levenec Petr1978kraj. muži 51-70 
4.Zika Ondřej1973kraj. muži 71-100 
5.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
6.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
7.Ghariani Sebastian1999reg. muži 16-27 
8.Vodňanský Martin1981reg. muži 16-27 
9.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
10.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
11.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
SF SKK EL Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo František1991kraj. muži 31.-40. 
2.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 50.N 
3.Cholínský Jan1965kraj. muži 61.-80. 
4.Kaucký Jakub2003kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Přída Kryštof2002kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81.-100. 
7.Suvorov Maxim1989kraj. muži 81.-100.cizinec 
8.Beran Matěj2001kraj. muži 101.-150.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Beran Tomáš2001kraj. muži 151.-200.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50Střídavý start z TTC Brandýs nad Labem

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline