Soupisky
3. liga mužů skupina C
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 12 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 21-30 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
6.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
7.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
9.Regner Michal1978nez. muži  
10.Frýba Jiří1965nez. muži  
11.Šilhán Pavel1984nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 15 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 19 
3.Bradáč Petr1976kraj. muži 20 
4.Švácha Ondřej1978kraj. muži 41-60 
5.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
6.Louda Jiří1964kraj. muži 61-80 
7.Tauš René1971kraj. muži 61-80 
8.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
9.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
10.Daníček Radek1983reg. muži 23 
11.Matouš Roman1967reg. muži 29 
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čamr František2000kraj. muži 10Hostování z TTC Elizza Praha
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-30. 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-30. 
4.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
5.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
7.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
8.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 161.-200. 
9.Šembera Karel1962kraj. muži 250N 
10.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
11.Miffek Daniel1976kraj. muži 7 
12.Marat Filip2002kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC Elizza Praha
13.Podrazil Václav2005kraj. muži 401-500Střídavý start z AC Sparta Praha
14.Pusch František2002reg. muži 61.-100.Střídavý start z SKST Liberec
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 9 
2.Šimonek Petr1968kraj. muži 23 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 25 
4.Stránský Matěj1998kraj. muži 26.-30. 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50. 
7.Kudýn Petr1987kraj. muži 41.-50. 
8.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
9.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 81.-90.N 
10.Karcol Martin1992kraj. muži 91.-100. 
11.Zajíček Martin1998kraj. muži 101.-120. 
12.Marel David1999kraj. muži 101.-120. 
13.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
DTJ Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
2.Pozník David1985kraj. muži 28 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 33 
4.Málek Daniel1996kraj. muži 51-60 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
6.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60 
7.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži N60cizinec 
8.Foff Miroslav st.1969kraj. muži N60 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 61-70 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 71-80 
11.Šumpík Viktor1984kraj. muži 71-80 
12.Trojan Luděk1966kraj. muži N80 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
2.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 15 
3.Charvát Ondřej1996kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 19 
5.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31.-35. 
6.Stehlík Milan1960kraj. muži 41.-50. 
7.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50N 
8.Rulík Jiří1972kraj. muži 71.-80. 
9.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
10.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
11.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
12.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
13.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
14.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160N 
15.Dostál Jan2002kraj. muži N161Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
2.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
3.Fabini Jan1998kraj. muži 16. 
4.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
6.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
7.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
8.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
9.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80. 
10.Butrym Dariusz1972kraj. muži 100Ncizinec 
11.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
12.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
13.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
2.Thang Do Trong1985kraj. muži 20 Ncizinec 
3.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
4.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
5.Benák Libor1969kraj. muži 51-60 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
7.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
8.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 61-80 
9.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
10.Píša Radovan1974kraj. muži 81-100 
11.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
12.Růžička Jakub1984kraj. muži 81-100 
13.Daníček Adam2000kraj. muži 101-150 
14.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
15.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
16.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
17.Čenovský David2002kraj. muži 81.-90.Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
18.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70Střídavý start z TTC Brandýs nad Labem
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 21 
2.Dlabola Petr1977kraj. muži 22 
3.Kohout Pavel1982kraj. muži 25 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 39 
5.Krtička Luboš1982kraj. muži 91-100 
6.Herber Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Pánek Tomáš1985kraj. muži 141-170 
8.Budina Martin1979kraj. muži 171-200 
9.Kamler Ondřej1981kraj. muži 171-200 
10.Krutský Jiří st.1953reg. muži 59 
11.Pekárek Milan1980reg. muži 65 
12.Vávra Pavel1974reg. muži 77 
TJ Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 23. 
2.Piesla Tomasz1977kraj. muži N25.cizinec 
3.Vodal Vladimír1993kraj. muži 61.-70. 
4.Kollert David1989kraj. muži 71.-80. 
5.Brzecki Pawel1979kraj. muži N170.cizinec 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 171.-200. 
7.Čepelka Jan1994kraj. muži N230. 
8.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 231.-260. 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Michal1990kraj. muži 41-50 
2.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
3.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
4.Kreder Benjamin1997kraj. muži 61-80cizinec 
5.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
7.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
8.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
9.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
10.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
11.Gaydoš Vít1990kraj. muži 151-200 
12.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
13.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
14.Panský Lukáš1986kraj. muži 200N 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 10. 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 11. 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 13. 
4.Zajíček Miroslav1987kraj. muži N26.-30. 
5.Koubek René1974kraj. muži 14. 
6.Hladík Miroslav1955kraj. muži 41.-50. 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
9.Švec Jan1952kraj. muži 121.-140. 
10.Košťál Jiří1962kraj. muži 121.-140. 
11.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
12.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-172. 
13.Dufek Lukáš1997kraj. muži 40Střídavý start z TJ Sokol Stěžery

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS