Soupisky
3. liga mužů skupina D
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 41. - 50.cizinec 
2.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 51. - 60. 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 51. - 60. 
4.Vašíček Jan1999kraj. muži 61. - 70. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
6.Grufík Kamil1989kraj. muži 181. - 190. 
7.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 191. - 200. NHostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
8.Koníček Marek1978kraj. muži 211. - 220. N 
9.Kalivoda Petr1981reg. muži 20. 
10.Polášek Zdenek1959reg. muži 40. 
11.Sláma Miroslav1958reg. muži 45. 
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírek Jan1975kraj. muži 3 
2.Veselský Roman1982kraj. muži 4 
3.Palát Petr1992kraj. muži 5 
4.Pluhař Jan1997kraj. muži 6 
5.Hudec Stanislav1959kraj. muži 13 
6.Veselský Tomáš1980kraj. muži 18 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
8.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
9.Štola Miroslav1970kraj. muži 71-80 
10.Hájek Miroslav1958kraj. muži 81-90 
11.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
12.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
13.Vavřík Lukáš1998kraj. muži 151-180 
TJ Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřík Lumír1984kraj. muži 19N 
2.Galatík Pavel1982kraj. muži 51-60 
3.Mocek Jan1984kraj. muži 51-60 
4.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
5.Motyčka Jan1990kraj. muži 61-70 
6.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
7.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
8.Adámek Aleš1968kraj. muži 91-100 
9.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
10.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
11.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
12.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120N 
13.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
14.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160N 
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Pavel1968kraj. muži 21-30N 
2.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 31-40 
3.Ságl Ondřej1978kraj. muži 31-40 
4.Bartoš Milan1964kraj. muži 41-50 
5.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
6.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
7.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 161-170 
8.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
10.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
11.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
12.Grulich Zdeněk1964reg. muži 161-170N 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
2.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
3.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
4.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
5.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
7.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
8.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
9.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
10.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
11.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
12.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
13.Barč Andrej1997reg. muži 81-90Ncizinec 
14.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90N 
15.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 21 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 24 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 31-35 
4.Janák Martin1966kraj. muži 36-40 
5.Doležal Jan1990kraj. muži 36-40 
6.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
7.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
8.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
9.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
10.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
11.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
12.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
13.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
14.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
15.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
16.Doležal Tomáš1997reg. muži 18 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melek Milan1979kraj. muži 21-30cizinec 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
3.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
5.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
6.Brychta Edo1992kraj. muži 81-90cizinec 
7.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 81-90 N 
8.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
9.Podrazil David2001kraj. muži 121-130 N 
10.Svoboda Petr2002kraj. muži 131-140 
11.Brhel Štěpán2006kraj. muži 151-160 
12.Morávek Radim2003kraj. muži 81-90Střídavý start z TJ Jiskra Strážnice
TJ Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 18. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 21.-30. 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 31.- 40. 
4.Hrdlička Petr1985kraj. muži 61.-70. 
5.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
6.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71.-80. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 71.-80. 
8.Sedlák Roman1970reg. muži 101.-110. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 181.-190. 
10.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
11.Pospíšil Jiří1982nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 17. 
2.Šesták Radek1979kraj. muži 22. 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 26.-30. 
4.Flodr Tomáš1978kraj. muži 61.-70. 
5.Dostál Jiří1972kraj. muži 41.-50. 
6.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
7.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
8.Štarman Karel1966kraj. muži 121.-140. 
9.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-45. 
10.Šváb Adam1993reg. muži 83.-114. 
11.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50NStřídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lukáš1998kraj. muži 5 
2.Král Filip1992kraj. muži 6 
3.Bednář Matěj1992kraj. muži 11 
4.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 31-50 
5.Plšek Josef1966kraj. muži 51-70 
6.Grmela Aleš1968kraj. muži 71-100 
7.Topič Petr1964kraj. muži 71-100 
8.Hrdina Jan1960kraj. muži 71-100N 
9.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 71-100N 
10.Zapletal Miroslav1964kraj. muži 151-200 
11.Nesvadba David1977kraj. muži 151-200 
12.Křižan Tomáš1991reg. muži 51-100 
HB Ostrov Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 62 
2.Bárta Daniel1999kraj. muži 1 
3.Jadrný Šimon2002kraj. muži 7 
4.Jonáš Martin1983kraj. muži 14 
5.Karel Filip2004kraj. muži 41-50N 
6.Hejkal Filip1984kraj. muži 61-70 
7.Hitzger Pavel1979kraj. muži 101-110 
8.Koudelka Tomáš1987kraj. muži 151-180 
9.Topič Erik2003reg. muži 31-60N 
10.Hitzger Jakub2006nez. muži  
11.Holub Šťěpán2007nez. muži  
12.Jinek Matyáš2007nez. muži  
13.Novák Aleš1998kraj. muži 2Střídavý start z TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
TJ Sokol Jemnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Marek2000kraj. muži 10Hostování z SK Telč, z.s.
2.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 11 
3.Svoboda Aleš1996kraj. muži 12 
4.Kříž Jaromír1979kraj. muži 31-40 
5.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 51-60 
6.Máca Jan1983kraj. muži 61-70 
7.Kříž František1987kraj. muži 81-90N 
8.Fišer Vladimír1969kraj. muži 131-150 
9.Chvátal Pavel1998kraj. muži 131-150 
10.Kabelka Jan1996kraj. muži 151-180 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS