Soupisky
1. liga žen skupina B
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 43Hostování z Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 67Hostování z TJ Holásky
3.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 99Hostování z TJ Sokol Brtnice
4.Babáková Klára1993kraj. ženy 31-35Hostování z TJ Holásky
5.Guryčová Hana1985nez. ženy  
6.Mrazíková Anna1993nez. ženy  
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grigelová Natália2000ČR ženy 35Ncizinec 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 38 
3.Vašendová Jana2003kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Ostrava KST
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 11-15 
5.Bednářová Bronislava1969kraj. ženy 11-15 
6.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 20N 
7.Bednářová Helena1993kraj. ženy 39N 
8.Hanáková Nela2004kraj. ženy 7 NStřídavý start z SKST Baník Havířov
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 48 
2.Bednářová Lenka1991ČR ženy 50 
3.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
4.Pozníková Veronika1988kraj. ženy 31-35cizinecHostování z DTJ Hradec Králové
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
6.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
7.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
8.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 26-30NStřídavý start z TJ Sokol Děhylov
Klub stolního tenisu Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 68.Hostování z KST Zlín
2.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Králová Lucie1998kraj. ženy 3.Hostování z TJ Sokol Loučka
4.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 5.Hostování z GRM Systems Olomouc
5.Glücková Lenka2003ČR dky 80.Hostování z TJ Granitol Moravský Beroun
6.Ďuláková Kateřina2006ČR mžy 31.Hostování z KST Zlín
7.Pokorná Alena1976kraj. ženy 2. N 
8.Malíková Klára2002kraj. ženy 6Střídavý start z KST Hluk
9.Vrzalová Štěpánka2004kraj. ženy 10Střídavý start z KST Hluk
10.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-45.Střídavý start z MSK Břeclav
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR ženy 36 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 61 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
4.Hlávková Hana1976kraj. ženy N13 
5.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N22 
6.Rozínková Monika1998kraj. ženy N24 
7.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy N24 
8.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
9.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
10.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
11.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
12.Macurová Denisa2003kraj. ženy N34 
13.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 35 
14.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
15.Macurová Andrea1978kraj. ženy N12 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 N 
2.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
3.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
5.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
7.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 13 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44 
3.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
5.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
6.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
7.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-25 N 
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 32 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 42 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
4.Novohradská Karolína2005nez.  
5.Trávníčková Karla1973nez.  
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrachová Marie1963ČR ženy 19 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 56 
3.Somrová Gabriela1981ČR ženy 72 
4.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
5.Dvořáková Gábina2006kraj. dky 64 
6.Gavendová Aneta2006kraj. mžy 41 
7.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 26-30Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
8.Daňová Barbora1999kraj. ženy 30NStřídavý start z SK Frýdlant n.O.
9.Březinová Barbora2004kraj. ženy 30-38Střídavý start z TJ Ostrava KST
10.Matějová Hanka2004kraj. dky 14Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 30Ncizinec 
2.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
3.Yefimova Anastasiia1995ČR ženy 60Ncizinec 
4.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30Hostování z TJ Agrotec Hustopeče

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS