Soupisky
2. liga žen skupina C
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984ČR ženy 62Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
2.Tydlačková Simona1979ČR ženy 66 
3.Hanáková Nela2004kraj. ženy 7 N 
4.Hnátková Kateřina2003kraj. ženy 8 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. ženy 11 
6.Pončíková Kateřina1993reg. muži 41-50Hostování z TJ Oznice
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horná Petra1986kraj. ženy 8Hostování z TJ Sokol Bobrovníky
2.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
3.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 16-20 
4.Synková Kristýna1998kraj. ženy 21-25 
5.Segetová Patricie2004kraj. ženy 26-30 
6.Synková Markéta2001kraj. ženy 39,5 
7.Fronová Sabina2001reg. muži 140,5 
8.Straková Bára2005reg. muži 148,5 
9.Mikesková Romana1987reg. muži 148,5 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 31-35 
2.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 36-40 
3.Blatná Alena1957kraj. ženy 36-40 
4.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 41-45 
5.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50N 
6.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 56-60 
7.Zánová Martina1997reg. ženy 4NcizinecHostování z VSK Univerzita Brno
8.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
9.Groligova Anna2005kraj. mžy 115 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001kraj. ženy 1 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 2 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 3 
4.Rebejová Karla1959kraj. ženy N10 
5.Nováková Šárka1959kraj. ženy 21-23 
6.Krupová Soňa2005kraj. ženy 21-23 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 5 
2.Motlová Jitka1967kraj. ženy N7 
3.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 8 
4.Motlová Monika1994kraj. ženy N10 
5.Šedová Natálie2008nez. ženy  
6.Částková Barbora1988kraj. ženy 6 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 89 
2.Procházková Jana1986kraj. ženy 7Hostování z KST Linea Chrudim
3.Vránová Martina1985kraj. ženy 9Hostování z TJ Sokol Chrast
4.Kaplanová Miroslava1983kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Chrast
5.Velechová Adéla1993kraj. ženy 10NHostování z USK Pardubice
6.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 16-20 
7.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 16-20 
Sportovní klub Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988ČR ženy 90 
2.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 6Hostování z TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
3.Píšová Adéla1982kraj. ženy 9 
4.Bartošová Hana1948nez. ženy  
5.Cahová Zuzana2001nez. ženy  
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976kraj. ženy N13 
2.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N22 
3.Rozínková Monika1998kraj. ženy N24 
4.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy N24 
5.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
6.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
7.Sazimová Adéla2006kraj. ženy 27 
8.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
9.Macurová Denisa2003kraj. ženy N34 
10.Šichanová Vendula2007kraj. ženy 35 
11.Grimmerová Diana2004kraj. ženy N40 
SK Frýdlant n. O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 26-30 
2.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 26-30 
3.Daňová Barbora1999kraj. ženy 30N 
4.Březinová Barbora2004kraj. ženy 30-38Hostování z TJ Ostrava KST
5.Kotková Daniela2000kraj. ženy 30-38 
6.Žáčiková Petra1975kraj. ženy 30-38 
7.Chovancová Marie2002kraj. ženy 30-38Hostování z SK - Svinov
8.Matějová Hanka2004kraj. dky 14 
9.Stramová Eliška2007kraj. dky 21 
10.Nitrová Valerie2007kraj. dky 31 
11.Papíková Irena Elizabeth2006kraj. dky 32 
12.Májová Markéta1979nez.  
13.Ševcová Eva1977nez.  
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000kraj. ženy 26-30Hostování z SKST Rohatec
2.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 36-40 
3.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 46-50 
4.Šuralová Hana2002kraj. ženy 51-55 
5.Zemánková Gabriela2001kraj. ženy 51-55Hostování z SK Baník Ratíškovice
6.Kladňáková Hana2002reg. ženy 24 
7.Lungová Michaela2002reg. ženy 30 
8.Véghová Viola2000ČR dky 66Hostování z SK Přerov
9.Šuralová Karolina2005reg. sžy 14 
10.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 NStřídavý start z SKST Hodonín
11.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60Střídavý start z SKST Hodonín

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline