Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
Union Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický David2003reg. muži 141-150 
2.Bednář David2006reg. muži 141-150 
3.Švarc Jan2007kraj. dci 25 
4.Bohdan Michal2007kraj. dci 31 
5.Kokoška Jakub2003kraj. dci 35 
6.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
7.Grusová Eliška2005kraj. dky 8 
Union Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
2.Višňovský Václav2003reg. muži 121-130 
3.Pachner Jaroslav1956reg. muži 151-200 
4.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 26-30 
5.Gabriel Petr2003reg. muži 121-130 
6.Břetenářová Vlastimila1962nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebor Jan1992reg. muži 131-140 
2.Víšek Jan2000reg. muži 141-150 
3.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 141-150 
4.Klimeš Daniel2006reg. muži 141-150 
5.Lang David2006kraj. dci 28 
6.Hronek Antonín2006kraj. dci 36 
7.Dao Trong Tuan2002kraj. dci 41 
8.Jůza Jaroslav2005kraj. dci 51 
9.Ulč Lukáš2004kraj. dci 54 
10.Plh Vítězslav2004kraj. dci 83 
11.Gros Tomáš2004kraj. dci 86 
12.Kovářík Jakub2002nez. muži  
13.Mašek Dominik2000nez. muži  
14.Hoang Tonda Duong2003nez.  
15.Duong Guang Minh Milan2004nez.  
16.Jaramillo Věra2007kraj. dky 10 
17.Zuchová Petra2003kraj. dky 22 
18.Smutná Daniela1977nez. ženy  
19.Pešíková Tereza1996nez. ženy  
TJ Sokol Lhůta D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tetěk Václav1969reg. muži 101-110 
2.Pašek Zdeněk1940reg. muži 101-110 
3.Lašťovka Michal1988reg. muži 101-110 
4.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
5.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
6.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
7.Valdman Tomáš1983reg. muži 131-140 
8.Michálek Luboš1960reg. muži 131-140 
9.Matějka Tomáš1966nez.  
10.Horský Jaromír1959nez.  
11.Průšová Petra1989nez.  
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
2.Havlíček Václav1942reg. muži 91-100 
3.Hach Jaroslav1948reg. muži 91-100 
4.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
5.Hejduk Zdeněk1950reg. muži 121-130 
6.Louda Jan st.1953reg. muži 121-130 
7.Hobl Václav1948reg. muži 131-140. 
8.Skřivánek Ladislav1983reg. muži nez. 
9.Kantor František1969nez. muži  
SKUŘ Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
2.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
3.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
4.Calta Marek1999reg. muži 131-140 
5.Bezstarosta Filip1993nez. muži  
6.Šlauf Václav1970nez. muži  
7.Žižkovský Ivo1967nez.  
8.Kysela Martin1975nez. muži  
SKUŘ Plzeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
2.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
3.Kucendörfer Jan1950reg. muži 121-130 
4.Fuchs Michal1962reg. muži 121-130 
5.Hodek Filip1975reg. muži 131-140 
6.Malý Ladislav1967nez. muži  
7.Chromý Václav1962nez. muži  
8.Kračmer Petr1962nez.  
9.Štika Jiří1959nez.  
SKUŘ Plzeň G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav ml.2004kraj. dci 76 
2.Čákorová Tereza2007kraj. dky 10 
3.Horek Václav2001nez.  
4.Gábor Milan2005nez.  
5.Háže Filip2003nez.  
6.Modzelewski Daniel2003nez.  
7.Modzelewski David2003nez.  
8.Chejlava David2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline