Soupisky
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Michal1991kraj. muži 121-130 
2.Kubáč Petr1986kraj. muži 151-160 
3.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
4.Pavlíček Rudolf1949reg. muži 26N 
5.Páleníček Jiří1954reg. muži 27N 
6.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 61-70N 
7.Paďour Ladislav1987reg. muži 71-80N 
8.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 101-120 
9.Fišer Jiří1980reg. muži 121-140 
10.Huňka Tomáš1981reg. muži 121-140 
11.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140N 
12.Fišer Pavel1951nez. muži  
13.Řehák Lukáš1985nez. muži  
14.Zahradnický Jiří1952nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
2.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 100-110 
3.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
4.Janečka Bronislav1969kraj. muži 181-190 
5.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
6.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80N 
7.Jílek Petr1962reg. muži 81-90 
8.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
9.Cviček Petr1947reg. muži 81-90 
10.Janošík Petr1958reg. muži 81-90N 
11.Mancl Zdeněk1976reg. muži 101-120N 
12.Búbela Pavel1993reg. muži 121-140 
13.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
14.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 91-100Střídavý start z TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
TJ Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Josef1965kraj. muži 141.-150. 
2.Kolaja Radomil1964kraj. muži 141.-150. 
3.Cifr Radomír1964kraj. muži 181.-190. 
4.Kubíček Martin1984kraj. muži 181.-190. 
5.Mlýnek Radomír1966reg. muži 71.-80. 
6.Turzík Vlastimil1982reg. muži 81.-90.N 
7.Křapa Ivo1967reg. muži 91.-100. 
8.Moštěk Marcel1982reg. muži 101.-110. 
9.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 121.-130. 
10.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.140. 
SK Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 141-150 
2.Martinek Lubomír1960kraj. muži 181-190 
3.Matejička Libor1981reg. muži 71-80 
4.Psota Vladimír1972reg. muži 161-180 
5.Martinek Filip1998reg. muži 161-180 
6.Zicha Stanislav1975reg. muži 161-180 
7.Filipiak Jan1968reg. muži 161-180Ncizinec 
8.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
9.Zicha Patrik1998reg. muži 241-264N 
Orel Uherské Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Ondřej1998kraj. muži 141.-150 
2.Zavadil Antonín1990kraj. muži 151.-160.N 
3.Jančík Martin1997kraj. muži 161.-170. 
4.Šmíd Václav1970kraj. muži 171.-180. 
5.Miroš Miroslav1967kraj. muži 191.-200. 
6.Prchlík Lubor1979reg. muži 171.-180. 
7.Koranda Štěpán1991reg. muži 251.-260. 
8.Slivečková Lenka1976reg. muži 261.-270. 
TJ Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beníček Martin1985kraj. muži 71.-80. 
2.Kovařík Petr1961kraj. muži 171.-180. 
3.Hladiš Libor1985kraj. muži 171.-180. 
4.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70.N 
5.Kapsa Michal1985reg. muži 71.-80.N 
6.Janča Tomáš1986reg. muži 81.-90. 
7.Janečka Jiří1952reg. muži 101.-110. 
8.Papp Jaroslav1949reg. muži 111.-120.cizinec 
9.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. 
10.Libra Petr1989reg. muži 141.-150. 
11.Fraňo Jan1964reg. muži 171.-180. 
12.Kozelek Ondřej2004kraj. dci 21.Hostování z KST Hluk
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 111-120 
2.Hráský Luděk1950kraj. muži 141-150 
3.Mikulenka Petr1990kraj. muži 151-160 
4.Knébl Radovan1961kraj. muži 171-180 
5.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 171-180 N 
6.Brzokoupil Jiří1950reg. muži 21 - 30 N 
7.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 31 - 40 
8.Kubját Petr1976reg. muži 41 - 50 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 101-110 
2.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
3.Ježek Milan1966kraj. muži 131-140 N 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
5.Ježek Vít1994reg. muži 91-100 
6.Jurásek Robin2000reg. muži 131-140 
7.Bobčík Přemysl2003reg. muži 191-200 
8.Šálek Jan1980reg. muži 201-210 
9.Daněk Josef1958nez.  
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Karel1977kraj. muži 51.-60. 
2.Mikuláček Filip1985reg. muži 31.-40. 
3.Vala Jiří1971reg. muži 31.-40 
4.Baroš Antonín2005reg. muži 41.-50. 
5.Vala Zbyněk1972reg. muži 41.-50. 
6.Ivánek Daniel2001reg. muži 61.-71. 
7.Mužátko Pavel2002reg. muži 61.-71. 
8.Vala Miroslav1975nez. muži  
9.Poruba Tomáš1968nez. muži  
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
2.Drápela Marek1974kraj. muži 161-170 
3.Cibulka Stanislav1964kraj. muži 171-180N 
4.Vahala Jiří1994kraj. muži 181-190 
5.Střílka Jakub1988reg. muži 31-40 
6.Kovář Martin1989reg. muži 31-40 
7.Křenek Jakub1997reg. muži 41-50 
8.Téglová Tatiana1972kraj. ženy 7 
9.Šíma Martin1989nez.  
10.Hladil Marek1996nez.  
11.Juráň Radek1992nez.  
SK Slavičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 91-100N 
2.Jančařík Zbyněk1976kraj. muži 151-160 
3.Plášek Adam1974kraj. muži 171-180N 
4.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
5.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
6.Martinec Antonín1952reg. muži 91-100 
7.Martinovský Radek1975reg. muži 121-140 
8.Münster Petr1963reg. muži 161-180 
9.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-200 
10.Rohlena Ivo1972reg. muži 181-200 
11.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-264 
12.Drápala Tobiáš2003reg. muži 241-264N 
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 61-70 
2.Šimčík Robert1975kraj. muži 101-110 
3.Fanta Marek st.1965kraj. muži 121-130 
4.Nováková Jarmila1980reg. muži 61-70 -N 
5.Sadilek Stanislav1970reg. muži 71-80 
6.Hájek Petr1975reg. muži 81-90 
7.Pospíšek Karel1967reg. muži 111-120 
8.Schuster Tomáš2000reg. muži 151-160 
9.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 161-170-N 
10.Hájek Jan st.1957reg. muži 171-180 
11.Nemrava Tomáš1975reg. muži 191-200 
12.Janča Michal1973reg. muži 191-200 
13.Soviš Radek1968reg. muži 211-220 
14.Macek Jiří1960reg. muži 221-230 
15.Míšek Jiří1979reg. muži 251-260 
16.Mitáček Antonín1997nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy