Soupisky
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 41-50 
2.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 61-70 N 
3.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 161-170 
4.Plhák Martin1999kraj. muži 181-190 N 
5.Solař Martin1982reg. muži 91-100 
6.Zuzaník Marek1972reg. muži 101-120 
7.Henzl Václav1967reg. muži 101-120 
8.Henzl Libor1969reg. muži 101-120 N 
9.Panoš Radovan1975reg. muži 141-160 
10.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 N 
11.Svoboda Milan1968reg. muži 181-200 
12.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-264 
13.Soukup Radek1979reg. muži 241-264 N 
14.Fusek Martin1973reg. muži 241-264 N 
15.Úředníček Petr1978reg. muži 241-264 N 
16.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-264 N 
17.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 N 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 71-80 
2.Kubík Josef1967kraj. muži 151-160 
3.Kostka Jindřich2002reg. muži 31-40 
4.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31-40 N 
5.Olšák Miroslav1957reg. muži 41--50 
6.Mádr Jiří2001reg. muži 51-60 
7.Macháček František1999reg. muži 51-60 
8.Horsák Radomír2001reg. muži 61-70 
9.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 11 
10.Provázek David2005kraj. dci 27 
11.Sicha Rostislav2005kraj. dci 31 
12.Tomša Radim2004kraj. dci 87 
13.Výchopeň Stanislav1957nez. muži  
14.Zgabaj Miroslav1973nez. muži  
15.Skalský Michal1991nez. muži  
16.Tydlačková Simona1979ČR ženy 66 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
2.Hajduk Jan1975kraj. muži 131-140 
3.Vlk Radim1967kraj. muži 131-140 
4.Nožička Jiří1965kraj. muži 171-180 
5.Smišťík Roman1971reg. muži 71-80N 
6.Kotačka David1997reg. muži 91-100N 
7.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
8.Šrom Dominik2001reg. muži 161-170 
9.Jančar Aleš1966reg. muži 201-210 
10.Hladík Lukáš2003reg. muži 251-260N 
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvíla Pavel1976kraj. muži 91-100 
2.Smištíková Dana1961kraj. muži 131-140 
3.Smištík Miroslav1962kraj. muži 171-180 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 181-190 
5.Velan Martin1994reg. muži 61-70 
6.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
7.Rybnikář Aleš1999reg. muži 121-130 
8.Fialík Tomáš1997reg. muži 141-150 
9.Gabriel Petr1997reg. muži 141-150 
10.Mléčka Zdeněk1966reg. muži 211-220 
11.Slunečko Vratislav1975nez.  
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Tomáš1974kraj. muži 131-140 
2.Mich Pavel1970kraj. muži 151-160 
3.Fruhwirt Ivan1965reg. muži 31-40 
4.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
5.Hlobil Stanislav1974reg. muži 51-70 
6.Mišurec Tomáš1982reg. muži 51-70 
7.Tilšer Josef1955reg. muži 71-90 
8.Tlach Petr1964reg. muži 71-90 N 
9.Jablunka Pavel1971reg. muži 91-126 
10.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-126 
11.Malá Lenka1990reg. ženy 91-126 
12.Musil Drahomír1959kraj. muži 141-150 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
2.Žák Radek1977kraj. muži 121-130 
3.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
4.Gazdoš Dominik2002reg. muži 91-100N 
5.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 101-120 
6.Mokrý Filip1992reg. muži 121-140 
7.Jančík Svatoslav1996reg. muži 121-140N 
8.Musil Josef1954reg. muži 121-140N 
9.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
10.Rašík David2000reg. muži 181-200 
11.Šidlík Jaromír1938reg. muži 181-200 
12.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200N 
13.Vyoral Pavel1964kraj. muži 191-200 
SK Spartak Hulín \"B\"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miklík Martin1973kraj. muži 161-170 
2.Říha Jaroslav1962reg. muži 41-50 
3.Ondruch Marek1992reg. muži 41-50 
4.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 41-50 
5.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
6.Šošolík Pavel1964reg. muži 51-70 
7.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
8.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
10.Kvapilík Břetislav1956reg. muži N51-70 
11.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
12.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 91-126 
13.Slovák Josef1973reg. muži 91-126 
14.Janečka Pavel1966reg. muži 91-126 
15.Gremlica Václav1964reg. muži 91-126 
16.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-126 
17.Kolomár Daniel1976reg. muži 91-126 
18.Kolomár Tomáš2005reg. muži 91-126 
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Ondřej2001kraj. muži 71-80 
2.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
3.Kolísek Josef1999kraj. muži 161-170 
4.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
5.Uher Antonín2000reg. muži 81-90 
6.Uher Jaroslav1949reg. muži 101-110 N 
7.Bobčík Matyáš2006reg. muži 221-230 
8.Uher Adrian2004reg. muži 241-250 
9.Hibler Tomáš2004reg. muži 241-250 
10.Čaník Tomáš1995reg. muži 19 N 
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 51-60 
2.Stuppiello Claudia1996kraj. muži 111-120N 
3.Mahdal Václav1957kraj. muži 151-160 
4.Mahdalíček Bohuslav1952kraj. muži 191-200 
5.Beníček Hynek1973reg. muži 71-80N 
6.Hodl Jaroslav1982reg. muži 161-170 
7.Guryča Petr1999reg. muži 161-170 
8.Valenta Martin1999reg. muži 181-190 
9.Dornica Petr1988reg. muži 181-190 
10.Kročil Jaroslav1999reg. muži 191-200 
11.Machala Radek1988reg. muži 211-220 
12.Popelka David1996reg. muži 231-240 
13.Machala Tomáš1999reg. muži 251-260 
14.Tomanec Lukáš1997reg. muži 71. - 80.Střídavý start z ZŠ Strání
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Alois1963kraj. muži N121-130 
2.Liška Libor1969kraj. muži 141-150 
3.Stoklásek David2000kraj. muži 151-160 
4.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
5.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
6.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
7.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
8.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
9.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
10.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
11.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-90 
12.Petřivalský František1958reg. muži 71-90 
13.Lochman Radek1968reg. muži 71-90 
14.Sigmund Michael2005reg. muži 91-126 
15.Prášil Milan1966reg. muži 91-126 
16.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-126 
17.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-126 
TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 111.-120. 
2.Míček Petr1960kraj. muži 121.-130. 
3.Honč Vladimír1966kraj. muži 121.-130. 
4.Ryl Ivan1964kraj. muži 131.-140. 
5.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 131.-140. 
6.Šubčík Leopold1955kraj. muži 161.-170. 
7.Semela Pavel1962kraj. muži 191.-200. 
8.Baroš Petr1977kraj. muži 191.-200. 
9.Škrla Jiří2002reg. muži 31.-40. 
10.Křenek Radomír1961reg. muži 41.-50. 
11.Nosek Vladimír1954reg. muži 51.-60. 
12.Žemba Vít2002reg. muži 61.-71. 
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějík Richard1976kraj. muži 91.-100. 
2.Urbánek Jaroslav1976kraj. muži 111.-120. 
3.Martinec Radek1976kraj. muži 151.-160. 
4.Stehlík Miroslav1956reg. muži 61.-70. 
5.Šašinka Jiří1956reg. muži 71.-80. 
6.Kolařík Radomír1974reg. muži 101.-110. 
7.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 101.-110. 
8.Macháček Oldřich1986reg. muži N 151.-160. 
9.Krpálek Martin1999reg. muži 81 - 90Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy