Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž II. třídy
TJ Baník Meziboří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hocelík Viktor1938reg. muži 81-90 
2.Zralý Daniel1976reg. muži 101-120 
3.Hejna Martin1980reg. muži 121-135 
4.Zozulák Petr1983reg. muži 121-135 
5.Hubová Soňa1973reg. muži 121-135 
6.Gulík Josef1958nez. muži  
7.Hejna Marek1978nez. muži  
SKST Baník Most H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
2.Ublanič Pavel1958reg. muži 95,5 
3.Klempt Otakar1948reg. muži 128 
4.Benda David2003kraj. sži 30. 
5.Mašková Eliška2003kraj. sžy 24. 
6.Sebránek Jan2004kraj. mži 6. 
7.Hrodek Šimon2004kraj. mži 13. 
8.Suchý Matyáš2005kraj. mži 28. 
9.Marek Matyáš2006kraj. mži 49. 
10.Pliska Daniel2004nez.  
TTC Litvínov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
2.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
3.Brejška Roman1975reg. muži 95,5 
4.Glajc Jaroslav1966reg. muži 110,5 
5.Plzák Jindřich1994reg. muži 110,5 
6.Štěpán Jiří1995reg. muži 110,5 
7.Čmerda Ondřej2005reg. muži 110,5 
8.Pich Jan st.1969reg. muži 128 
9.Belák Dušan1958reg. muži N 
10.Fencl Radek1968reg. muži N 
11.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
12.Brejška Jan2004reg. muži N 
13.Čmerda Tomáš2008reg. muži N 
14.Loefner Martin2008reg. muži N 
15.Mackie James Lukáš2005reg. muži N 
16.Němečková Adéla2005reg. muži N 
17.Pourová Dina2004reg. muži N 
18.Vobrubová Zuzana2006reg. muži N 
Sokol Horní Jiřetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
2.Piskáček Ondřej2004reg. muži 110,5 
3.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
4.Domkář Miroslav1947reg. muži 128 
5.Baňka Jaroslav1965nez.  
6.Trnka Petr ml.2003nez.  
7.Röber Pavel1961nez.  
OÚ Polerady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Zdeněk1955nez. muži  
2.Kněžek Ivan1964nez. muži  
3.Šefl Václav1972nez. muži  
4.Muhl Radek2002nez. muži  
5.Janda Adam2006nez. muži  
6.Fiala Ondřej2004nez. mži  
7.Švarcová Janetta1979nez. muži  
8.Fiala Václav1974nez. muži  
9.Janda Pavel1967nez. muži  
ST Kopisty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
2.Pribuš Michal1997reg. muži 101-120 
3.Cibulka Josef1948reg. muži 121-135 
4.Růžička Josef1973nez. muži  
5.Hájková Marie2000reg. dky 121-135 
6.Pech Jan1952nez. muži  
7.Kastl Roman1976nez. muži  
8.Ráliš Rostislav1990nez. muži  
SKST Baník Most I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
2.Beneš Jan1998reg. muži 101. - 120. 
3.Matějka Eduard1950reg. muži 128 
4.Skopec Karel1953nez.  
5.Šťovíček Richard2006kraj. mži 42. 
6.Drda Šimon2003nez.  
7.Říha Jindřich2005nez.  
8.Fišková Helena1951nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline