Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2.třídy
TJ Bystřice pod Hostýnem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Alois1962reg. muži 71-90N 
2.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-126 
3.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-126 
4.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-126 
5.Ostatek Stanislav st.1975reg. muži 91-126N 
6.Burda Martin2006reg. muži 91-126N 
7.Berčíková Denisa2004nez. ženy  
8.Bihari Matěj2005nez. muži  
9.Němec Michal2007nez. muži  
10.Stejskal Matouš2005nez. muži  
TJ Holešov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lochman Radek1968reg. muži 71-90 
2.Prášil Milan1966reg. muži 91-126 
3.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-126 
4.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-126 
5.Vizner Martin2004reg. muži 91-126 
6.Sigmund Pavel1952reg. muži N91-126 
7.Sigmundová Martina1974reg. muži N91-126 
8.Hlobílková Leona2002reg. muži N91-126 
9.Pospíšil Petr2002reg. muži N91-126 
10.Zicháček Martin2002reg. muži N91-126 
11.Krejčí Jakub2003reg. muži N91-126 
12.Vacula Vratislav2005reg. muži N91-126 
13.Hrabal Ondřej2008reg. muži N91-126 
14.Dostál Viktor2007nez.  
15.Holík Lukáš2004nez.  
16.Kubíček Lukáš2004nez.  
17.Kužela Michal2005nez.  
18.Mařák Jakub2005nez.  
19.Nedbal Vojtěch2005nez.  
20.Podvala Petr2005nez.  
21.Smažil Josef2005nez.  
TJ Slavia Kroměříž C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
2.Konečný Vojtěch1998reg. muži 51.-70. 
3.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-90. 
4.Bureš Miroslav2002reg. muži 91.-126. 
5.Bartoník Filip1998reg. muži 91.-126. 
6.Svak Adam2004reg. muži 91.-126. 
7.Čížek Matěj2006reg. muži 91.-126. 
8.Majtner Jan2005reg. muži 91.-126.N 
9.Zuzaňák Tomáš2004reg. muži 91.-126.N 
TJ Sokol Morkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablunka Pavel1971reg. muži 91-126 
2.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-126 
3.Malá Lenka1990reg. ženy 91-126 
4.Skácel Dalibor1965reg. muži 91-126 N 
5.Kapounek Jaroslav1966nez. muži  
6.Štolfa Petr1968nez. muži  
TJ Sokol Kostelec u Holešova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Možiš Roman1968reg. muži N71-90 
2.Škamrala Petr1965reg. muži N71-90 
3.Němec David2002reg. muži 91-126 
4.Nový Zdeněk1946reg. muži 91-126 
5.Heryán Jakub2002reg. muži 91-126 
6.Topič Alois1947reg. muži N 
7.Bělunek Radek1998reg. muži N 
8.Škrabala Oldřich1952reg. muži N 
OÚ Lubná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polách Libor1949reg. muži 51-70 
2.Polášek Roman1965reg. muži 91-126 
3.Daněk Filip2005nez. muži  
4.Gabrhelík Lukáš2004nez. muži  
5.Hilšer Martin2005nez. muži  
6.Kozelský David2005nez. muži  
TJ Osíčko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurka Petr1988reg. muži 51-70 
2.Blažek Miroslav1976reg. muži 71-90 
3.Fabián Vladimír st.1955reg. muži 91-126 
4.Benda Vladimír1956reg. muži 91-126 
5.Bátrla Tomáš1984reg. muži 91-126 
6.Jakoubková Alena1978reg. muži N91-126 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy