Soupisky
Krajský přebor II.tř. sk.C
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášilová Petra1980kraj. muži 130,5 
2.Eisnerová Heda1983kraj. muži 170,5 
3.Borecký Vlastimil1955kraj. muži 225,5 
4.Málek Josef1951kraj. muži 225,5 
5.Bartošek Ivo1959kraj. muži 275,5 
6.Kmoch Pavel1951reg. muži 55,5 
7.Jonáš Stanislav1956reg. muži 75,5 
8.Sekyra Jiří1949reg. muži 75,5 
9.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 75,5 
10.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 95,5 
11.Zeman Vladimír1964reg. muži 95,5 
12.Kohlert Jiří1964reg. muži 110,5 
13.Kaválek Ondřej1962reg. muži 110,5 
14.Friedl Rudolf1958reg. muži 110,5 
15.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
16.Chuchel Martin2000kraj. muži 170,5Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
2.Mrázek Michal1980kraj. muži 190,5 
3.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 225,5 
4.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
5.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
6.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 275,5 
7.Kopecký Karel1955kraj. muži 275,5 
8.Šimek Pavel st.1964reg. muži reg.35,5 
SKST Bechlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cedrych Milan1959reg. muži 31-40 
2.Cedrych Tomáš1982reg. muži 51-60 
3.Macek Jan1957reg. muži 81-90 
4.Barcal Pavel1974reg. muži 81-90 
5.Cedrych Jiří2003reg. muži 220 
6.Vavro Miloš1976reg. muži 221 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 110,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 130,5 
3.Culek Igor1965kraj. muži 170,5 
4.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 170,5 
5.Karásek Jiří1961kraj. muži 225,5 
6.Svrček Petr1947kraj. muži 275,5 
7.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 275,5 
8.Navarra Mirko1948reg. muži 32 
9.Balská Karolína1972reg. muži 53 
10.Duplinský Milan1987reg. muži 66 
11.Barták Tomáš1979reg. muži 99 
12.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 100 
13.Pospíšil Pavel1971reg. muži 121 
14.Kovář Dušan1972reg. muži 124 
INPEKO Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Lubomír1965kraj. muži 91-100 
2.Schneider Lubor1951kraj. muži 141-160 
3.Zach Vladimír1954kraj. muži 181-200 
4.Plutnar Stanislav1957kraj. muži 301-331 
5.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 301-331 
6.Weichart Martin1977reg. muži 12 
7.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 60 
8.Novák Jiří1956reg. muži 75 
9.Brázda Petr1958reg. muži 78 
10.Kubín Miroslav1956reg. muži 115 
11.Mašek Jan2005reg. muži 126 
SK Malá Veleň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Petr1974kraj. muži 170,5 
2.Scháněl Jaroslav1975reg. muži 33 
3.Výborná Michala1982reg. muži 35 
4.Stínil Luděk1975reg. muži 45,5 
5.Raymond Pavel1976reg. muži 55,5 
6.Gebhardt Petr1966nez.  
7.Frühauf Petr1966nez.  
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňha Jiří1983kraj. muži 45,5 
2.Vízek Martin1973kraj. muži 130,5 
3.Nedoma Jiří1958kraj. muži 225,5 
4.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
5.Jurista Josef1951kraj. muži 316 
6.Havran Michal1977kraj. muži 316 
7.Oliva Michal1976reg. muži 35,5 
8.Novotný Petr1982reg. muži 75,5 
9.Dvořák Milan st.1960reg. muži 110 
10.Karel Daniel2000reg. dci 110 
11.Pilař Libor1969reg. muži 110 
12.Novák Vladislav1952reg. muži 110 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 150,5 
2.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 150,5 
3.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
4.Pizur Miroslav1965kraj. muži 225,5 
5.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 316 
6.Pavelková Lenka1981reg. mži 61-70 
7.Skokan Jaroslav1955reg. muži 91-100 
8.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
9.Cudlín Otto1956nez. muži  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975kraj. muži 75 
2.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 95 
3.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 190 
4.Stárek Adam2003kraj. muži 190 
5.Janeček Marek1997kraj. muži 225 
6.Himko Jaroslav1950kraj. muži 275 
7.Schneiderová Jana1995kraj. muži 275 
8.Němec Rostislav1971reg. muži 36 
9.Kacálková Kristýna2003reg. muži 45 
10.Povejšil Bohumil1959reg. muži 45 
11.Pfleger Stanislav1958reg. muži 55 
12.Polanská Jana1970nez.  
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 161-180 
2.Babička Michal st.1972kraj. muži 190,5 
3.Štípek Martin1975kraj. muži 225,5 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 275,5 
5.Babička Lukáš1989kraj. muži 275,5 
6.Brabencová Pavlína1975kraj. muži 316 
7.Nebohý František1949reg. muži 32 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhovský Václav1967kraj. muži 190,5 
2.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
3.Stanislav Pavel1975kraj. muži 225,5 
4.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
5.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
6.Sedláček Jiří ml.1966kraj. muži 275,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 85,5 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 161-180 
2.Sečanský Radek1993kraj. muži 161-180 
3.Smíšková Martina1979kraj. muži 201-250 
4.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
5.Vašinová Karina1977kraj. muži 251-300 
6.Vysoudil Jan1997kraj. muži 251-300 
7.Smetana Václav1965kraj. muži 301-331 
8.Matasová Tereza1995reg. muži 60 
9.Barták Radim1997reg. muži 92 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS