Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP 4. třídy
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Michal1984reg. muži 61. - 70. 
2.Pfeffer Milan1958nez.  
3.Polášek Miroslav1958nez.  
4.Bartošek František1948nez.  
5.Fojtík Jaroslav1960nez.  
6.Uher Lukáš1991nez.  
7.Maděryč Milan2002nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruška Pavel1995reg. muži 121-130N 
2.Klaška Jaroslav1979reg. muži 151.-160. 
3.Kolínský Michal1973reg. muži 171.-180. 
4.Nováček Jaroslav1956reg. muži 181.-190. 
5.Čermák Ladislav1957reg. muži 191.-200. 
6.Krýsa Daniel1978reg. muži 191.-200. 
7.Slabyhoudek Dušan2005reg. dci 31-40NHostování z SPŠ Bošky Bošovice
8.Matyáš Martin2004reg. dci 31-40NHostování z SPŠ Bošky Bošovice
9.Štěpán Václav1992nez.  
10.Vávra Tomáš1989nez.  
11.Vlach Petr1969nez.  
Sportovní klub Zaječí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Kamil1977reg. muži 181-190 
2.Barvíř Tomáš1974reg. muži 181-190 
3.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 191-200 
4.Radkovič Radek1967reg. muži 191-200 
5.Létal Dušan1972reg. muži 201-211 
6.Kleinová Klára2002reg. dky 31-40 
7.Osička Jaroslav1980nez. muži  
8.Osička Radovan1984nez. muži  
9.Svoboda Petr1991nez. muži  
TJ Sokol Pouzdřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Radek1972reg. muži 191.-200. 
2.Halámek Radek ml.1999reg. muži 191.-200. 
3.Halámek Michal2003reg. muži 191.-200. 
4.Geier Josef2005reg. muži 201.-211. 
5.Geier David2008nez.  
6.Křížek Tomáš2004nez.  
7.Čížek Martin2005nez.  
8.Matýska David2006nez.  
9.Nováček Rostislav1968nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Radek2003reg. muži 161.-170. 
2.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-190. 
3.Janoušková Nikola2005reg. muži 201.-211. 
4.Janoušek Radek1968reg. muži 201.-211. 
5.Garčicová Karolína2005kraj. mži 44.. 
6.Tichá Lucie2008kraj. nži 24.. 
7.Beneš Lukáš2007kraj. nži 32. 
8.Tichý Filip2006kraj. nži 39.. 
9.Hajdin Adam2004nez.  
10.Šperlink Daniel2007nez.  
11.Zálešák David2008nez.  
12.Třetina Jakub2009nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
2.Klímek Ondřej2003reg. muži 111-120 
3.Matyáš Ivo1976reg. muži 151-160N 
4.Blažek Petr1998reg. muži 161-170 
5.Blažek David1998reg. muži 171-180 
6.Dostál Dominik2002reg. muži 181-190 
7.Dostál Daniel2002reg. muži 181-190 
8.Lesovský Tadeáš2003kraj. dci 74 
9.Špaček Štěpán2002kraj. dci 96 
10.Pilát Ondřej2006kraj. mži 38 
11.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
12.Knappeová Aneta2004kraj. ženy 51-55 
13.Pilátová Lucie2003kraj. ženy 61-65 
14.Šubík Lubomír1964nez.  
15.Huták Ondřej2005nez.  
16.Hutáková Pavla nejml.2009nez.  
17.Baturný Jindřich2001nez.  
18.Baturný Tomáš2004nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
2.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
3.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-200 
4.Tomolová Anna1963reg. muži 201-211 
5.Kovář Pavel1972reg. muži 201-211 
6.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-211 
7.Soukup Michal1966nez. muži  
STP Mikulov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Ondřej2002reg. muži 171- 180 N 
2.Mach Ludvík1974reg. muži 181-190 
3.Černý Mikuláš2001reg. muži 191 - 200N 
4.Cvingráf Adam2004reg. dci 26 
5.Minařík David2005reg. dci 28 
6.Mikulinec Matěj2004reg. dci 41-52 
7.Kalousová Sandra2004reg. dci 41-52 
8.Šedivý Viktor2004reg. dci 41-52 
9.Huserek Lukáš2006reg. dci 41-52 
10.Blaha David2006reg. dci 41-52 
11.Novotný Mikuláš2007nez.  
12.Burda Ibrahim2004nez.  
13.Dačo Štěpán2008nez.  
14.Feix Matěj2009nez.  
15.Kalous Jakub2007nez.  
16.Vavřina Jan2005nez.  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítka Karel1972reg. muži 151.-160. 
2.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
3.Polák Milan1945reg. muži 181.-190. 
4.Valný Vladimír1950nez.  
5.Kunický Antonín1953nez.  
6.Polách Jan1986nez.  
7.Jakubčík Ivo1971nez.  
8.Haüsler Karel1951nez.  
TJ Sokol Brumovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šišma Ondřej2006reg. muži 201.-211.Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
2.Šemora Stanislav1966reg. muži 201.-211.N 
3.Šišma Marek2006reg. muži 201.-211.NHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
4.Miklík Pavel ml.2003reg. muži 201.-211.NHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
5.Zítka Lukáš2006reg. muži 201.-211.NHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
6.Přibyl Václav2006nez.  
7.Szabó Attila2007nez.  
8.Szabó Matyáš2007nez.  
9.Zítková Emily2004nez.  
10.Košuličová Veronika1969nez.  
11.Miklíková Helena1975nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS