Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Všetaty C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
2.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
3.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
4.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
5.Ducháčková Lucie1996reg. muži 116.N 
6.Lukeš Milan1956nez.  
TJ Sokol Všetaty D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
2.Kovacs Václav1953reg. muži 63.N 
3.Kubíček David1980reg. muži 64.-70. 
4.Müller Václav1961reg. muži 71.-76. 
5.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-98. 
6.Franěk David1973nez.  
7.Pešl Dominik2002nez.  
TJ Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 32.-35. 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 43.-50. 
3.Petera Jaroslav1941reg. muži 94.-98. 
4.Ježek František1944reg. muži 99.-111. 
5.Svárovský Luboš2004reg. muži 112.-116. 
6.Coufal Martin1972nez.  
7.Hančl Jaroslav1973nez.  
8.Bradáč Jiří1941nez.  
TJ KRALUPY A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Petr1973reg. muži 52. 
2.Bulíček Michael1993reg. muži 52.N 
3.Točík Ondřej1992reg. muži 54.N 
4.Babák Josef1962reg. muži 63. 
5.Procházka Stanislav1957reg. muži 58.-62. 
6.Karas Ivan1960reg. muži 85.N 
7.Slapnička Karel1953reg. muži 93. 
8.Týc Petr1962reg. muži 118.N 
9.Hrdlička Pavel1974nez.  
10.Bagal Zdeněk ml.1988reg. muži 38.N 
11.Holan Josef1963reg. muži 43.-50. 
Sokol Dolní Beřkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Miroslav1967reg. muži 30.-31. 
2.Vaněk Antonín1964reg. muži 38.N 
3.Papež Miloslav1989reg. muži 53.-54. 
4.Šimon Vladimír1952reg. muži 64.-70. 
5.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
6.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
7.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
8.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
9.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
10.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
11.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980reg. muži 15. 
2.Poláková Lucie1985reg. muži 27.-29. 
3.Polák Jiří1956reg. muži 40. N 
4.Káš Pavel1968reg. muži 43.-50. 
5.Plocková Klára1991reg. muži 43.-50. 
6.Hloušek Jan1996reg. muži 70. N 
7.Káš Pavel ml.2005reg. sži 3. 
8.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
9.Tyle Tomáš2006reg. sži 21. 
10.Krumlová Lucie2005reg. sži 22. 
11.Mikysková Karolína2000nez.  
TJ Sokol Tišice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Zdeněk1974reg. muži 36.-38. 
2.Jelínek Pavel1977reg. muži 39.-40. 
3.Dudek Pavel1965reg. muži 55.-57. 
4.Prokeš Filip1978reg. muži 55.-57. 
5.Vais Jindřich1971reg. muži 77.-85. 
TJ Dynamo Nelahozeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Michaela1986reg. muži 26.N 
2.Brož Petr1980reg. muži 27.-29. 
3.Novotný Josef1985reg. muži 32.-35. 
4.Štipák Roman1981reg. muži 43.-50. 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 51.N 
6.Karas Jiří1983reg. muži 55.-57. 
7.Točík David1996reg. muži 57.N 
8.Ovsenáková Alena1952reg. muži 64.-70. 
9.Kloda Jiří1966reg. muži 77.-85. 
10.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
11.Tobiášek Martin1980reg. muži 85.N 
12.Pop Petr1971reg. mži 86.-92. 
13.Kebrle Jan2000reg. muži 98.N 
14.Hamák Václav1969reg. muži 99.-111. 
15.Kotrč Miloslav1975reg. muži 99.-111. 
16.Štibinger Michal2002reg. muži 99.-111. 
17.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 112.-116. 
18.Popová Kateřina2002reg. sži 2. 
19.Motl Ludvík1982nez.  
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 23. 
2.Dvořák Martin1991reg. muži 25.-26. 
3.Hraba Milan1954reg. muži 36.-38. 
4.Bízek Zdeněk1961reg. muži 40.N 
5.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
6.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
7.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
8.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
9.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
10.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
11.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
12.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
13.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weisser Petr1984reg. muži 14 
2.Košatý Jan1985reg. muži 16 
3.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
4.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 32-35 
6.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 116N 
TJ Neratovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. muži 201-250 
2.Čuba Milan1965reg. muži 36-38 
3.Urban Jaroslav1943reg. muži 52N 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 58-62 
5.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
6.Brodský Marek2002reg. muži 112-116 
7.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
8.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
TJ Neratovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jan1949reg. muži 41-42 
2.Klouček Milan1957reg. muži 71-76 
3.Mekiš Milan1954reg. muži 77-85 
4.Novák Jiří1969reg. muži 99-111 
5.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 111N 
6.Jeřábek Jaromír1944nez.  
7.Sauer Jan1960nez.  
8.Špinka Karel1949nez.  
9.Hampejs Tomáš1984nez.  
10.Dvořák Jan st.1940reg. muži 86-92 
11.Pekarovič David1998reg. muži 19-22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS