Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 2.třídy
TJ KRALUPY B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Stanislav1957reg. muži 58.-62. 
2.Karas Ivan1960reg. muži 85.N 
3.Slapnička Karel1953reg. muži 93. 
4.Týc Petr1962reg. muži 118.N 
5.Slejška Ladislav1948nez.  
6.Karas Ondřej1985nez.  
7.Karas Tomáš1988nez.  
Sokol Dolní Beřkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
2.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
3.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
4.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
5.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
6.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
7.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
8.Polák Martin1986nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikyska Radek1972reg. muži 86.-92. 
2.Miženko Milan1991reg. muži 86.-92. 
3.Vít Miloslav1973reg. muži 99.-111. 
4.Jaskolla Patrick2002reg. muži 111.N 
5.Gregorová Markéta1975reg. muži 112.-116. 
6.Pokorný Dominik2004reg. muži 118.N 
7.Strnadová Kateřina2003reg. sži 12 
8.Kratochvíl Josef1976nez.  
TJ Sokol Byšice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Došlý Pavel1971reg. muži 77.-85. 
2.Horák Milan1973reg. muži 94.-98. 
3.Ducháček Milan1969reg. muži 116.N 
4.Pakandl Zbyněk1962nez.  
5.Kolka Daniel1979nez.  
6.Pařízek Miloslav1962nez.  
7.Píša Martin1974nez.  
TJ Sokol Byšice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubánek Kamil1974reg. muži 116.N 
2.Žára Robert1976reg. muži 117. 
3.Hájek Jaroslav1978reg. muži 118.N 
4.Hora Martin1975nez.  
5.Krejčí František1975nez.  
6.Žára Michal1986nez.  
7.Tůma Aleš1977nez.  
8.Kubiena Martin1979nez.  
9.Myška Radek1967nez.  
SK Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 64.-70. 
2.Koloc Milan1961reg. muži 71.-76. 
3.Sedlák Tomáš1992reg. muži 86.-92. 
4.Vaněk Jindřich1953reg. muži 92.N 
5.Hájková Magdalena1974reg. muži 99.-111. 
6.Vysloužil Jaroslav1960reg. muži 117.N 
7.Živec Petr1948nez.  
8.Papík Petr1967nez.  
9.Vaněk Petr1993nez.  
10.Stritzko Vojtěch1953nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral Pavel1978reg. muži 51.N 
2.Karas Jiří1983reg. muži 55.-57. 
3.Točík David1996reg. muži 57.N 
4.Ovsenáková Alena1952reg. muži 64.-70. 
5.Tobiášek Martin1980reg. muži 85.N 
6.Hamák Václav1969reg. muži 99.-111. 
7.Kotrč Miloslav1975reg. muži 99.-111. 
8.Horkavý Zdeněk1959reg. muži 112.-116. 
9.Kotrč Josef2003reg. sži 7. 
10.Polách Vojtěch2003reg. sži 10 
11.Eliáš Jakub1986nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 77.-85. 
2.Kloda Stanislav1999reg. muži 85.N 
3.Pop Petr1971reg. mži 86.-92. 
4.Kebrle Jan2000reg. muži 98.N 
5.Štibinger Michal2002reg. muži 99.-111. 
6.Popová Kateřina2002reg. sži 2. 
7.Hrůza Matěj2003reg. sži 11 
8.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16N 
9.Kebrle Jakub2000nez.  
10.Kocourek Dušan2000nez.  
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
3.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
4.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
5.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
6.Kostrhoun Michal1968nez.  
7.Dvořák Miroslav1969nez.  
Sokol Mělník - Pšovka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
5.Bílek Matěj1999reg. muži 116.N 
TJ Neratovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
2.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 111N 
3.Brodský Marek2002reg. muži 112-116 
4.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 116N 
5.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
6.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
7.Vítek Adam2004reg. sži 17N 
8.Halík Jakub2001nez.  
9.Kovařík Pavel1974nez.  
10.Grigoriadi Roman1981nez.  
11.Kovaříková Marcela1979nez.  
TJ Start Mlékojedy C - SKK Zdravý duch
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týnek Jan1958reg. muži 99 - 111 
2.Lhotský Miroslav1963reg. muži 112 - 116 
3.Pelikán Luboš1958reg. muži 116 N 
4.Čáp Kamil1965reg. muži 118 
5.Šebek Petr1978reg. muži 118 N 
6.Štěpán Stanislav1965reg. muži 118 N 
7.Petržílka Ivan1965nez.  
8.Havel Jiří1961nez.  
9.Kundera Martin1988nez.  
TJ Start Mlékojedy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Michal1976reg. muži 53 - 54 
2.Strnad Jiří1972reg. muži 58 - 62 
3.Zajbrlík Petr1972reg. muži 77 - 85 
4.Novotný Petr1964reg. muži 94 - 98 
5.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 99 - 111 
6.Všetečka Ondřej1978reg. muži 99 - 111 
TJ Start Mlékojedy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chriti Karim1993reg. muži 86 - 92 
2.Nikolov Kiril1947reg. muži 99 - 111 
3.Palkovič Ivan1963reg. muži 99 - 111 
4.Pilinský Michal1994reg. muži 116 N 
5.Vondruška Vladimír1947reg. muži 118 N 
6.Bartók Štefan1983nez. cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS