Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor žactva
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Káš Pavel ml.2005reg. sži 3. 
2.Feriová Marie Rozálie2006reg. sži 17. 
3.Tyle Tomáš2006reg. sži 21. 
4.Krumlová Lucie2005reg. sži 22. 
5.Ransdorf David2008nez.  
6.Kyselo Jan2005nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Kateřina2003reg. sži 12 
2.Pokorný Dominik2004reg. sži 15 
3.Vítová Johana2007reg. sži 23.N 
4.Feix Jan2003nez.  
5.Ryšavý Jiří2007nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Josef2003reg. sži 7 
2.Polách Vojtěch2003reg. sži 10. 
3.Kebrle Jindřich2007reg. sži 16N 
4.Hrůza Matěj2003nez.  
5.Koudelka Patrik2006nez.  
6.Kuchta Adam2006nez.  
7.Kuchta Šimon2006nez.  
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 1 
2.Krojidlo Jan2005reg. sži 13 
3.Hnátek Lukáš2004reg. sži 14 
4.Beneš Pavel2006nez.  
5.Urban Nicolas2006nez.  
6.Dvořák Zdeněk ml.2007nez.  
7.Lindr Filip2005nez.  
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Tomáš2006reg. sži 5 
2.Vítek Adam2004reg. sži 17N 
3.Žitník Samuel2005reg. sži 18 
4.Postránecký František2005nez.  
5.Mecera Jan2003nez.  
6.Šťastný Ondřej2008nez.  
7.Kovařík Adam2011nez.  
TJ Kly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Jan2005reg. sži 19 
2.Hrubý Tomáš2005reg. sži 20 
3.Trnka Václav2007reg. sži 23 
4.Schamberger Zdeněk2005reg. sži 23N 
5.Kurc Štěpán2003nez.  
6.Kučerová Beáta2007nez.  
7.Svoboda Oliver2007nez.  
8.Joachymstál Adam st.2004nez.  
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jablončík Tomáš2006nez.  
2.Kůsová Adéla2007nez.  
3.Kopecký Václav2004nez.  
4.Bartoníčková Lucie2007nez.  
5.Přibyl Marek2007nez.  
6.Filip Adam2006nez.  
7.Kulíšek Matěj2007nez.  
8.Tůma Aleš2006nez.  
9.Bareš Miroslav2006nez.  
10.Trnka Šimon2006nez.  
11.Trnková Soňa2005nez.  
TJ KRALUPY
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schweizer Tomáš2004reg. sži 8. 
2.Lalík Dominik2003reg. sži 9. 
3.Hamák Daniel2004reg. sži 17.N 
4.Novák Jiří2005nez.  
5.Toms Adam2006nez.  
6.Hrdlička Michal2004nez.  
7.Mareš Jan2005nez.  
8.Procházka Jan2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline