Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Luby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
2.Šabík Vladimír1962reg. muži 41-50 
3.Hanačík Karel1948reg. muži 51-60 
4.Maixner Milan1964reg. muži 51-60 
5.Lošťáková Kristýna2002reg. muži 51-60Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
6.Čáchová Lucie2005nez.  
7.Čácha David2008nez.  
TJ Luby D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Jiří1944reg. muži 35-40 
2.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 41-50 
3.Levora Josef1974reg. muži 51-60 
4.Levora Vojtěch st.1972reg. muži 51-60 
5.Kočárníková Snižana1984nez.  
6.Skálová Michaela1992nez.  
7.Ujváry Tadeáš2007nez.  
8.Krejča Ondřej2004nez.  
SKST Cheb C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kinter Václav1949kraj. muži 61.-70. 
2.Špalek Vít2003kraj. muži 101.-120. 
3.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
4.Průcha Petr1948kraj. muži 121.-150. 
5.Illich Jan1966reg. muži 41.-50. 
6.Švecová Eva1940reg. muži 41.-50 
7.Lorenc Martin1968reg. muži 41.-50. 
8.Čaban Jaroslav1985nez.  
9.Vajc Václav2004nez.  
10.Dvořák Tomáš2008nez.  
11.Pátek Matěj1999nez.  
12.Schmied Robert2003nez.  
13.Bublíková Iva2000nez.  
14.Gavlas Anton st.1948nez.  
15.Holota Jakub2006nez.  
16.Izák Vladimír1949nez.  
17.Jelínek Kristian2004nez.  
18.Kopecký Jiří1942nez.  
19.Marek Kryštof2000nez.  
20.Mochan Thomas2004nez.  
21.Veinfurt Adam2004nez.  
TJ Sokol Velká Hleďsebe C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volmůt Jindřich1959kraj. muži 101-120 
2.Kociánová Lucie2002kraj. muži 120-150 
3.Horník Alexandr1954kraj. muži 120-150 
4.Schön Štefan1949reg. muži 41-50 
5.Klein Siegbert1944reg. muži 51-60 
6.Dvořák Filip2007nez. muži  
7.Gaďics Adam2004nez. muži  
8.Klein Robert st.1969nez. muži  
9.Kociánová Nikola2006nez. muži  
10.Minaříková Karolína2007nez. muži  
11.Pirošík Ladislav1957nez. muži  
12.Provazníková Nicole2004nez. muži  
13.Sikorsky Jiří2005nez. muži  
14.Tušlová Julie2007nez. muži  
15.Vohlídal Josef1952nez. muži  
16.Volmůt Jindřich ml.1994nez. muži  
17.Znamenáček Josef1941nez. muži  
18.Vršecký Zdeněk1975nez. muži  
KST Velký Luh
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Václav st.1960reg. muži 41 - 50 
2.Kraus Václav nejml.2003reg. sži 51 - 60 
3.Fedoš David1979nez. muži  
4.Toth Milan st.1974nez. muži  
5.Míšanek Jakub2002nez. dci  
6.Kopecká Jolana2002nez. dky  
7.Mahel Samuel2003nez. sži  
8.Macejáková Vivien2004nez. sžy  
9.Snížková Eliška2003nez. sžy  
10.Toth Milan ml.2007nez. nži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy