Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Osek u Rokycan A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubele Slavomír1963reg. muži 37 
2.Lepeška Jaroslav1969reg. muži 44 
3.Sloup Pavel1985reg. muži 49 
4.Mikuta Stanislav1963reg. muži 80 
5.Šperl Jan1997reg. muži 60Střídavý start z TJ Baník Kříše
6.Bůcha Petr1972reg. muži 82 
7.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 90 
8.Trunec Luboš1992reg. muži 101 
9.Vančura Jan1960reg. muži 114 
10.Čada Ludvík1977reg. muži 129 
11.Krejčí Michal1974reg. muži 131 
12.Šuster Jiří1971reg. muži 139 
13.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
TJ Sokol Podmokly
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Jan1975reg. muži 1 
2.Pour Jiří1973reg. muži 2 
3.Zuska Jan1981reg. muži 3 
4.Zuska Josef1954reg. muži 4 
5.Baron Eduard1967reg. muži 5 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruckauf Michal1995reg. muži 25 
2.Hofman Martin1993reg. muži 58 
3.Hofman Petr ml.1991reg. muži 59 
4.Palek Vladimír1956reg. muži 77 
5.Hofman Petr st.1965reg. muži 69 
6.Kahovec Ladislav1952reg. muži 92 
7.Kusý Josef1951reg. muži 105 
8.Nový Josef1951reg. muži 115 
9.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 124 
10.Patera Michal1975reg. muži 143 
11.Tolar Pavel1976reg. muži 148 
12.Mulač Martin1967reg. muži 181 
13.Prachař Antonín1957nez. muži  
14.Turek Josef1977nez. muži  
15.Vyčichlo Jiří1976nez. muži  
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964reg. muži 24 
2.Havel Miroslav1975reg. muži 35 
3.Janečková Jaroslava1970reg. ženy 64 
4.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 84 
5.Halbych Jan1983reg. muži 108 
6.Havel Miroslav st.1952reg. muži 113 
7.Páv Jan1976reg. muži 122 
8.Bergmann Vladimír1975reg. muži 128 
9.Velek František1955reg. muži 134 
10.Ševčík Vladimír1956reg. muži 138 
11.Šlapák Karel1937reg. muži 166 
12.Galla Nikolas1996reg. muži 198 
13.Kružliak Martin1960reg. muži 199 
14.Velek Jiří1975reg. muži 201 
15.Havel Jakub2008reg. muži 203 
TJ Sokol Radnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibil Jiří1958reg. muži 38 
2.Kotva Jan1985reg. muži 61 
3.Loukota Petr1962reg. muži 70 
4.Krchov Josef1962reg. muži 89 
5.Milfait Václav1974reg. muži nez 
6.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži nez 
7.Kotva Jaromír1956reg. muži nez 
Cheznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Miloš1970reg. muži 1 
2.Kopp Stanislav1962reg. muži 2 
3.Šťastný Jaroslav1966reg. muži 3 
4.Marek Jakub1995reg. muži 4 
5.Marek Libor1966nez.  
TJ Sokol Holoubkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Pavel1983reg. muži 62 
2.Plaček Martin1972reg. muži 74 
3.Váňa Martin1993reg. muži 85 
4.Šilpoch Václav1971reg. muži 104 
5.Gryga Michal1994nez. muži  
6.Psohlavec Tomáš1986nez. muži  
7.Janeček Dušan1948reg. muži 110 
8.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 109 
TJ Sokol Klabava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Jiří1978reg. muži 63 
2.Duraj Vojtěch1973reg. muži 79 
3.Šauer Robert1972reg. mži 81 
4.Kozelka Martin1973reg. muži 91 
5.Kurz Petr1962reg. muži 127 
6.Kočárek Pavel1954nez. muži  
7.Lorenc Tomáš1960nez. muži  
8.Bradna Zdeněk1970nez. muži  
SK Rokycany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jaroslav1969reg. muži 103 
2.Bistřický Bohumír1946reg. muži 107 
3.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 142 
4.Valenta Miroslav1962nez. muži  
5.Budín Václav1978nez. muži  
6.Čejka Petr1985nez. muži  
7.Hron Richard ml.1993nez. muži  
8.Košek Michal1971nez. muži  
9.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
10.Bistřický David2003reg. muži 141-150Střídavý start z TJ Union Plzeň
TJ Sokol Těně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poch Petr1965kraj. muži 201-248 
2.Krajdl Roman1971kraj. muži 201-248 
3.Tomášek Martin1973reg. muži 66 
4.Dobrý Jan1987reg. muži 71 
5.Hájek Dušan1978reg. muži 72 
6.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 78 
7.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 86 
8.Tomášek Pavel1979reg. muži 102 
9.Ježek Otakar1957reg. muži 164 
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podsedník Jan1987reg. muži 41 
2.Krátký Petr1977reg. muži 45 
3.Šustr Michal1979reg. muži 50 
4.Šula Milan1976reg. muži 57 
5.Meier Jiří1973reg. muži 111 
6.Žabka František1947reg. muži 118 
7.Sýkora Václav1949reg. muži 121 
8.Tuček Aleš1954reg. muži 172 
9.Remeš Ladislav1941nez. muži  
10.Šustr Jindřich1956nez. muži  
11.Pihrt Karel1954nez. muži  
TJ Sokol Břasy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 81-100 
2.Gašparovič Martin1985reg. muži 56 
3.Ineman František1966reg. muži 48 
4.Boháček Václav1941reg. muži 76 
5.Lev Josef1979reg. muži 87 
6.Loukota Ondřej1998nez. muži  
7.Somolík Miloš1960nez. muži  
8.Sedlecký Josef1960nez. muži  
9.Piazza Dominik1997nez. muži  
10.Fišer Václav1965nez. muži  
11.Veselovský Ján1960nez. muži  
12.Háněl Milan1977nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline