Soupisky
Okresní soutěž II. třídy
TJ Sokol Skomelno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kusý Josef1951reg. muži 105 
2.Patera Michal1975reg. muži 143 
3.Tolar Pavel1976reg. muži 148 
4.Mulač Martin1967reg. muži 181 
5.Prachař Antonín1957nez. muži 189 
6.Vyčichlo Jiří1976nez. muži  
7.Turek Josef1977nez. muži  
8.Klíma Jiří1983reg. muži 200 
TJ Volduchy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda František1978reg. muži 117 
2.Charvát Radim1974reg. muži 141 
3.Čech Zdeněk1945reg. muži 156 
4.Danko Jakub1995reg. muži 160 
5.Ernest Tomáš1975reg. muži - 
6.Hupák Martin1998reg. dci - 
TJ Sokol Osek u Rokycan C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Ludvík1977reg. muži 129 
2.Krejčí Michal1974reg. muži 131 
3.Šuster Jiří1971reg. muži 139 
4.Lepešková Irena1968reg. muži 300 
5.Bůcha Adam1999reg. muži 300 
6.Dudl Jan1973reg. muži 300 
7.Dudl Tomáš2000reg. muži 300 
8.Suchý Bohuslav1947reg. muži 300 
9.Tománek Václav1947reg. muži 300 
10.Tomášů Jiří1953reg. muži 300 
11.Červený Václav1983reg. muži 300 
12.Krejčí Jakub2000reg. muži 300 
TJ Spartak Strašice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velek František1955reg. muži 134 
2.Ševčík Vladimír1956reg. muži 138 
3.Bergman Vladimír1950reg. muži 146 
4.Šlapák Karel1937reg. muži 166 
5.Galla Nikolas1996reg. muži 198 
6.Kružliak Martin1960reg. muži 199 
7.Studnička Zdeněk1951reg. muži 200 
8.Velek Jiří1975reg. muži 201 
9.Bergman Adam2002reg. muži 202 
10.Havel Jakub2008reg. muži 203 
11.Havel Michal1979reg. muži 204 
SK Líšná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boubín Vladimír1982reg. muži 3 
2.Boubín Vladimír st.1951reg. muži 4 
3.Chrz Josef1971reg. muži 1 
4.Kuška Miroslav1956reg. muži 5 
5.Lukáš Zdeněk1972reg. muži 2 
TJ Sokol Holoubkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štorkán Jaroslav1948reg. muži 109 
2.Janeček Dušan1948reg. muži 110 
3.Kořínek Jiří1949reg. muži 136 
4.Praum Jiří1948reg. muži 184 
5.Gryga Michal1994nez. muži  
6.Pavlovič Pavel1961nez. muži  
7.Psohlavec Tomáš1986nez. muži  
8.Zajíček Michal1984reg. muži 193 
TJ Sokol Mirošov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151.-200. 
2.Murlová Dana1959reg. muži 130. 
3.Dostál Ondřej1979reg. muži 144. 
4.Lev Marek1983reg. muži 145. 
5.Hubáček Jan1963reg. muži 153. 
6.Judl Rostislav1971reg. muži 158. 
7.Kotas Pavel1964reg. muži 163. 
8.Ludín Jiří1963reg. muži 197. 
9.Kraidl Milan1972nez. muži  
10.Forst Radek1976nez. muži  
11.Hanzelín Martin1980nez. muži  
12.Judl Jan1999nez. muži  
TJ Sokol Hůrky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Pavel1975reg. muži 147 
2.Štochl Marek1998reg. muži 151 
3.Šťastný Karel1973reg. muži 155 
4.Mošna Karel1967reg. muži 165 
5.Praum Jindřich1965reg. muži 167 
6.Růčka Antonín1973reg. muži 182 
7.Štochl Filip1993reg. muži 185 
8.Janikovič Michal1984reg. muži 188 
9.Praum František1953reg. muži 194 
10.Vostrý Karel1978reg. muži 198 
11.Polák František1983reg. muži 199 
12.Papež Oldřich1954reg. muži 200 
13.Obruča Pavel1953reg. muži 201 
14.Kotrla Jaroslav1948reg. muži 202 
15.Janikovič David1985reg. muži 203 
16.Štochl Marcel1972reg. muži 204 
17.Štochlová Pavla1972reg. muži 205 
SK Kornatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meier Jiří1973reg. muži 111 
2.Sýkora Václav1949reg. muži 121 
3.Žabka František1947reg. muži 118 
4.Tuček Aleš1954reg. muži 172 
5.Šustr Jindřich1956nez. muži  
6.Remeš Ladislav1941nez. muži  
7.Pihrt Karel1954nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS