Soupisky
Český pohár 1.stupeň
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurel David1982kraj. muži 131.-160. 
2.Cherednik Konstantin1973reg. muži 21.-40. 
3.Chlumský Petr1987reg. muži 21.-40. 
4.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41.-70. 
5.Douša Ivan1959reg. muži 41.-70. 
6.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71.-100. 
7.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 71.-100. 
8.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71.-100. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 71.-100. 
10.Budský Radek1970reg. muži 101.-130. 
11.Dvořák Vladimír1946reg. muži 101.-130. 
12.Nekolný Josef1970reg. muži 131.-160. 
13.Pitro Miroslav1956reg. muži 131.-160. 
14.Mukařovský Aleš1972nez. muži N 
15.Cinegr Jiří1978nez. muži N 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 31-40 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
6.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
9.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
10.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
11.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
12.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
13.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
14.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
15.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
16.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
17.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 71-100 
18.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
19.Žežule Ondřej2002reg. muži 101-150 
20.Čvančara Martin1991reg. muži 101-150 
21.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101-150 
22.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201-250 
23.Žežule Pavel1976reg. muži 201-250 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Tůma Radek1992kraj. muži 161.-200. 
3.Steiner František1983kraj. muži 201.-250. 
4.Hála Pavel1977kraj. muži 201.-250. 
5.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
6.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
7.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
8.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
9.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-133. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-133. 
12.Steiner Petr1971nez.  
13.Krátká Tereza2004nez.  
14.Landsperská Michaela2004nez.  
15.Steinerová Vanessa2005nez.  
16.Srch Radek ml.2009nez.  
17.Matulová Marie1983nez.  
TJ Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 21-40 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 41-70 
3.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Vyšata Pavel1971reg. muži 71-100 
6.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 101-130 
7.Melichar Lukáš1977reg. muži 101-130 
8.Musil Jan1966reg. muži 101-130 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 191-242 
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubín Pavel1974kraj. muži 201.-250. 
2.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
3.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
4.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
6.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
7.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
TJ Sokol Močovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Josef1979reg. muži 41-50 
2.Kořínek Miroslav1964reg. muži 61-70 
3.Hnízdo Petr1979reg. muži 61-70 
4.Hrčka Milan1979reg. muži 61-70 
5.Kristek Ondřej1999reg. muži 100 N 
TJ Sokol Močovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dastych Jiří1970reg. muži 61-70 
2.Novotný Ondřej1986reg. muži 71-80 
3.Rychetský Pavel1946reg. muži 71-80 
4.Dejnožka Tomáš1985reg. muži 81-90 
5.Kvaček Miloslav1972reg. muži 101-115 
6.Novotný Luboš1959reg. muži 101-115 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
2.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50 
3.Berger Miroslav1965kraj. muži 51-70 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
5.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70 
6.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
7.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
8.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
9.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
10.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
TJ Sokol Velký Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 161-200 
2.Svoboda Pavel1976kraj. muži 161-200 
3.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201-250 
4.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
5.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
6.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
7.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 161-200 
2.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250 
3.Procházka Roman1979reg. muži 21-40 
4.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-40 
5.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
TJ Chaloupky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101. - 130.cizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101. - 130. 
3.Novák Michal1998kraj. muži 161. - 200. 
4.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201. - 250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41. - 50.N 
6.Kořínek František1958reg. muži 81. - 100. 
TJ Chaloupky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51. - 65. 
2.Nguyen Van Vui1958reg. muži 66. - 80.cizinec 
3.Novák Stanislav1967reg. muži 66. - 80. 
4.Kindl David1974reg. muži 66. - 80.N 
5.Větrovský Petr1979reg. muži 81. - 100. 
6.Mraček František1961reg. muži 121. - 140. 
7.Růžička Jaroslav1951reg. muži 121. - 140. 
TJ Sokol Dříň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasík Martin1989reg. muži 41-50 
2.Stočes Luděk1973reg. muži 81- 90 
3.Teiml Marek1973reg. muži 91-100 
4.Žiaran Milan1971reg. muži 131-150 
TJ Sokol Dříň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956reg. muži 91-100 
2.Vinkl Milan1966reg. muži 111-130 
3.Starý Jiří1964reg. muži 131-150 
4.Skála Petr1984nez. muži  
TJ Sokol Dříň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bromský Vladimír1952reg. muži 111-130 
2.Hrudka Petr1956reg. muži 111-130 
3.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 111-130 
4.Šimáček Milan1964reg. muži 131-150 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 131.-160. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 131.-160. 
3.Brabec Stanislav1962kraj. muži 161.-200. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 161.-200. 
5.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
6.Adamczuk Jan2002reg. muži 21.-50. 
7.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
8.Fabinger Vít1978reg. muži 21.-50. 
9.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
10.Lepka Martin ml.1992reg. muži 21.-50. 
11.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
TJ Sokol Tišice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Pavel1977reg. muži 39.-40. 
2.Válek Zdeněk1974reg. muži 36.-38. 
3.Prokeš Filip1978reg. muži 55.-57. 
4.Dudek Pavel1965reg. muži 55.-57. 
5.Vais Jindřich1971reg. muži 77.-85. 
TTC Žehuň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 250.N 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 31-50 
4.Votík Jan1996reg. muži 31-50 
5.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51-70 
6.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
7.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
8.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101-150 
9.Košnerová Alena1983reg. muži 151-200 
10.Pivný Aleš1986reg. muži 151-200 
11.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
12.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
13.Pivný Lukáš1983reg. muži 251-300 
14.Soukup Tomáš1970reg. muži 251-300 
15.Štěrbová Kateřina2003nez. muži  
KST Slatina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Marcel1979reg. muži 31-35 
2.Ocásek Rostislav1964reg. muži 51-60 
3.Rapp Jiří1963reg. muži 61-70 
4.Barták Jiří1963reg. muži 71-80 
5.Balada Luboš1962reg. muži 131-150 
6.Melkus Alan1959reg. muži 150.5 
KST Slatina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laštovka Jiří1965reg. muži 101-110 
2.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 111-130 
3.Čermák Petr1970reg. muži 111-130 
4.Nedvěd Vladimír1977reg. muži 111-130 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 111-130 
6.Fritsch Václav1960reg. muži 131-150 
7.Folbrecht Roman1964reg. muži 131-150 
8.Pudil Miroslav1974reg. muži 131-150 
9.Schönfelder Radek1980reg. muži 168.5 
SK Nová Ves I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Daniel1967reg. muži 71-100 
2.Šíma Roman1966reg. muži 71-100 
3.Tvrdík Leoš1964reg. muži 71-100 
4.Holeček Martin1989reg. muži 101-130 
5.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
6.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
SK Nová Ves I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 41-70 
2.Bodlák Karel1963reg. muži 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži 41-70 
4.Řehák Josef ml.1987reg. muži 41-70 
5.Kubišta Petr1965reg. muži 161-190 
SK Nová Ves I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voslař Jiří1949reg. muži 131-160 
2.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
3.Bodláková Tereza1988reg. muži 161-190 
4.Hladík Martin1975reg. muži 161-190 
5.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
6.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
Sokol Mělník - Pšovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 23. 
2.Dvořák Martin1991reg. muži 25.-26. 
3.Hraba Milan1954reg. muži 36.-38. 
4.Bízek Zdeněk1961reg. muži 40.N 
Sokol Mělník - Pšovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 41.-42. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 43.-50. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 64.-70. 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 99.-111. 
5.Bílek Matěj1999reg. muži 116.N 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Lukáš1988reg. muži 27,5 
2.Frýdl Miloš1974reg. muži 31.-40 
3.Cacek Tomáš1987reg. muži 31-.40 
4.Barcal Petr1966reg. muži 31-40 
5.Hluchý Marek1989reg. muži 31.-40 
6.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
7.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51 
8.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
Sokol Mělník - Pšovka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kasáček Martin1973reg. muži 51. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 64.-70. 
3.Štros Jan1977reg. muži 64.-70. 
4.Carva Pavel1981reg. muži 77.-85. 
5.Dvořák Michal2001reg. muži 77.-85. 
6.Dvořák Miroslav1969nez.  
7.Kostrhoun Michal1968nez.  
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Křemen Josef1973reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
7.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
8.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
9.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
11.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
12.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
13.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
14.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
15.Mencl Josef1970reg. muži 121.-140. 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 26 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 28 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 31-35 
4.Pesl Václav2000reg. muži 36-40 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 36-40 
6.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
7.Lafek Dominik2002reg. muži 101-110 
8.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
9.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 111-130 
10.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
11.Jůzová Eliška2004reg. sžy 151-168 
12.Herda Adam2005reg. mži 151-168 
13.Gallat David2004reg. sži 151-168 
14.Elger Radek2004reg. sži 151-168 
15.Štěpán Pavel1954reg. muži 168,5 
16.Stolzová Veronika2003reg. sžy 168,5 
SK Chraštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 50 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 63 
3.Němec Václav1981reg. muži 71 
4.Voska Lukáš1988reg. muži 108 
5.Mezek Josef1984reg. muži 126 
6.Macoun Jakub2000reg. muži 133N 
7.Zloch Petr1985reg. muži N 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977reg. muži 21-30 
2.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
3.Švarc Petr1967reg. muži 31-40 
4.Váša Jan1979reg. muži 41-50 
5.Šimek Jan1980reg. muži 41-50 
6.Vlasák Ota1958reg. muži 61-70 
7.Král Jiří1966reg. muži 61-70 
8.Mulenková Eva2000reg. muži 81-90 
9.Čížová Tereza2006reg. muži 116-131 
10.Číž Daniel2003reg. muži 116-131 
11.Trojan Josef1952reg. muži 81-90 
12.Šimková Aneta2001reg. muži 101-115 
13.Nešpor Miroslav1952reg. muži 131 N 
14.Pufler Václav2001reg. muži 101-115 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krolop David1991reg. muži 41. 
2.Vávra Aleš1998reg. muži 51. 
3.Píš Daniel1969reg. muži 71. 
4.Veverka Jan1997reg. muži 71. 
5.Škoda Petr1999reg. muži 90,5. 
6.Heřman Miroslav1978reg. muži 101. 
7.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z ZŠ Lužiny 06

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS