Soupisky
Český pohár 1. stupeň
KST Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991reg. muži 45 
2.Drápal Petr1966reg. muži 50 
3.Trávníček Michal1995reg. muži 67 
4.Čakovský Jan1990reg. muži 83 
5.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 188 
6.Černý Radek1997kraj. muži 161-170Střídavý start z TJ Sokol Rebešovice
7.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242Střídavý start z TJ Sokol Čechovice
8.Trávniček Boris1998reg. muži 55Střídavý start z SK Olšany
9.Libánek Ondřej2001reg. muži 72Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
10.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zukal Adam1998kraj. muži 111-120 
2.Přikryl Jiří1977kraj. muži 111-120 
3.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
4.Bednář Josef2001kraj. muži 151-160N 
5.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
6.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
7.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
8.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 201-210 
9.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
10.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
11.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
TJ Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 141-150 
2.Zástěra Libor1982kraj. muži 201-210 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 211-220 
4.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 44 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
6.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
7.Svoboda Aleš1972reg. muži 61-70 
8.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
9.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
10.Klímek Ondřej2003reg. muži 111-120 
11.Blažek David1998reg. muži 171-180 
12.Blažek Petr1998reg. muži 161-170 
13.Dostál Dominik2002reg. muži 181-190 
14.Pilát Ondřej2006kraj. mži 38 
15.Lesovský Tadeáš2003kraj. dci 74 
16.Špaček Štěpán2002kraj. dci 96 
17.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
18.Huták Ondřej2005nez.  
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Zbyněk1983reg. muži 271.-280.N 
2.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
3.Častulíková Lenka1972reg. ženy 28. 
4.Bruckner Pavel1975nez. muži 271-280 N 
5.Podveský Pavel1977reg. muži 211.-220. 
6.Šeda Roman1974reg. muži 271.-280. 
Orel Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 51-60 
2.Halas Pavel st.1968reg. muži 71-80 
3.Slavík Jakub1997reg. muži 101-110 
4.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 101-110 
5.Slavík Ondřej2001reg. muži 131-140 
6.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-150 
7.Bedřich Josef1957reg. muži 141-150N 
8.Vokál Radek1974reg. muži 171-180 
9.Janko Dominik1994reg. muži 181-190N 
10.Lengál Jaroslav1989nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 181-190 
2.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200 
3.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 27 
5.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
6.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70 N 
7.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
8.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
9.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
10.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
11.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
12.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-190N 
SK Prace
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 46. 
2.Lattenberg Richard1962reg. muži 91.-100. 
3.Hofírek Filip1996reg. muži 91.-100. 
4.Kuklínek Miloš1986reg. muži 101.-110. 
5.Cimbálník Radek1971reg. muži 131.-140. 
6.Hofírek Radek1969reg. muži 91.-100.N 
7.Boleslav Josef1956reg. muži 161.-170. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
2.Forman Libor1981kraj. muži 41-50 
3.Marek Jaroslav1983kraj. muži 51-60 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 81-90 
5.Vybíral Marek1997nez.  
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
7.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
8.Polák Jan2003reg. muži 39. 
9.Durda Vojtěch2003reg. muži 40. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 31-40 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61-70 
3.Vybíral Matouš2001kraj. muži 131.-140. 
4.Andorko Pavel1994kraj. muži 161-170 
5.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
6.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
7.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
8.Galášová Bára2008nez. mžy  
STK Zbraslavec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
2.Krása Petr ml.1995kraj. muži 141-150 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 151-160 
4.Cetkovský Martin1969reg. muži 22N 
5.Odehnal Vladimír1964reg. muži 101-150 
6.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 151-160 N 
3.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
4.Chimiák Petr1977reg. muži 251.-260. 
TJ Cemo Mokrá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 161-170 
2.Vojtěch Martin1973kraj. muži 201-210 
3.Hofírek Dominik1995reg. muži 48 
4.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
5.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
6.Rotrekl Michal1995reg. mži 61-70 
TJ Sokol Ostopovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Petr1981reg. muži 51 
2.Patočka Jiří1968reg. muži 51 
3.Trávníček Tomáš1982reg. muži 61 
4.Sekanina Lubomír1962reg. muži 61 
5.Růžička Jiří1955reg. muži 71 
6.Slezák Petr1964reg. muži 91 
7.Chvátal Petr1971reg. muži 101 
8.Vitovský Radek1963reg. muži 111 
9.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
10.Zelený Michal1966reg. muži 121 
11.Chvátal Vladislav1968nez.  
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 31- 40 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 41- 50 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 61- 70 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 61- 70 
5.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91- 100 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 131- 140 
7.Kouřil Přemysl1969reg. muži 31- 40 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 41- 50 
9.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
10.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
11.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
12.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
13.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
14.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
15.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
16.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
17.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
TJ Sokol Kyjov Eurolamp
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1963reg. muži 61.-70. 
2.Dočekal Pavel1969reg. muži 71.-80. 
3.Krakovič Petr1969reg. muži 81.-90. 
4.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 121.-130. 
5.Pozděch Josef1974reg. muži 161.-170. 
6.Chimiak Stanislav1956reg. muži 171.-180. 
7.Werner Jan1989reg. muži 181.-190. 
8.Šikuta Michal1969reg. muži 251.-260. 
9.Moudrý Rostislav1961nez. muži N 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 21-30 
2.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80N 
3.Peterka Ondřej1994kraj. muži 71-80 
4.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 81-90N 
5.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
6.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
7.Netolička Lubomír1971kraj. muži 201-210 
8.Bíla Jindřich1980reg. muži 41 
9.Jedlička Jindřich1970reg. muži 43 
10.Striegler Tomáš1982reg. muži 45 
11.Frühauf Michael1990reg. muži 51-60 
12.Dohnal František2006reg. muži 211-220 
13.Lehocký Vojtěch2000kraj. dci 65 
14.Lustig Adam2003kraj. dci 48 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS