Soupisky
Regionální soutěž 1.tř žactvo
Orel Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Jakub2005nez.  
2.Hynek Lukáš2008nez.  
3.Mrkosová Kateřina2008nez.  
4.Lexa Matyáš2004nez.  
5.Talácko Ben2005nez.  
6.Sys Tobiáš2006nez.  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilarová Lucie2005nez.  
2.Najmanová Markéta2007nez.  
3.Přichystal Adam2006nez.  
4.Marek Lukáš2007nez.  
5.Kuncová Lucie2004nez.  
6.Chládek David ml.2009nez.  
7.Marek Filip2009nez.  
8.Pavlíček Martin2008nez.  
TJ Zálší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Matěj2007reg. sži 22 
2.Majzner Aleš2004reg. sži 30 
3.Peterka Petr2008reg. sži 37 
4.Peterka Josef2010reg. sži 41 
5.Lásko Martin II.2005nez.  
6.Jůvová Martina2007nez.  
TJ Sokol Žamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puchmeltr Michal2004kraj. sži 9 
2.Faltus Vít2004nez. sži  
3.Cviková Veronika2006nez. mžy  
4.Veselý Ondřej2005nez. sži  
5.Hylmar Zdeněk2005nez. sži  
6.Ševčík Albert2007nez. mži  
7.Faltus Vojtěch2007nez. mži  
8.Tomáš Jakub2008nez. nži  
9.Havlíček Matěj2007nez. mži  
Sokol Tisová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jakub2009reg. nži n 
2.Dušek Rostislav2007reg. mži n 
3.Eliášová Marie2004reg. sžy n 
4.Javůrková Sára2005reg. sžy n 
5.Kurka Michal2008reg. nži n 
6.Popelka Ondra2008reg. nži n 
TJ Sokol Sudslava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201 
2.Hyláková Lucie2004reg. muži 201 
3.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201 
4.Hájek Leon2006reg. muži 201 
TTC Ústí nad Orlicí "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupová Soňa2005kraj. sžy 3 
2.Kaplan Jakub2005kraj. sži 27-34 
3.Šedová Natálie2008nez. sžy  
4.Jiroušek Jakub2006nez. sži  
5.Částek Martin2006nez. sži  
6.Razým Daniel2008nez. mži  
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil Jan2005reg. sži N 
2.Kazda Kryštof2005reg. sži N 
3.Kovářová Pavla2006reg. sžy N 
4.Sychrová Hana2007reg. mžy N 
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liebich David2006nez.  
2.Kalousek Jiří2004nez.  
3.Liebich František2008nez.  
4.Pulc Ondřej2005nez.  
5.Kvičera Adam2004nez.  
6.Navrátil Jiří2004nez.  
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal David2006kraj. sži 27 
2.Pohl Pavel ml.2008kraj. mži 18 
3.Grůzová Adéla2005kraj. sžy 7 
4.Flídr Adam2005nez. sži N35 
5.Mikeska Martin2005nez. sži N35 
6.Heřmanský Erik2005nez. sži N35 
7.Kubíček Filip2007nez. sži N35 
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečotková Petra2010reg. sži 220N 
2.Gregor Jan2005reg. sži 220N 
3.Rybková Dominika2007nez. mžy 220N 
4.Rybková Žaneta2009nez. nžy 220N 
5.Vomáčková Marie2007nez. mžy 220N 
6.Studený Petr2006reg. mži 220N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy