Soupisky
Okresní přebor 2.třída
TJ Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Jiří1971reg. muži 51 
2.Nykl Václav1970reg. muži 91 
3.Holeček David1975reg. muži 101 
4.Černý Radek1987reg. muži 130 
5.Kovář Václav1975reg. muži 999 
6.Krisová Marcela1978reg. ženy 999 
7.Fryje Jindřich1946reg. muži 999 
8.Sláma Martin1967nez. muži 999 
9.Vaňásek Zdeněk1963nez. muži 999 
10.Knýbel Pavel1976reg. muži 999 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1988reg. muži 71-80 
2.Horák Ondřej1990reg. muži 81-90 
3.Šimek Josef1959reg. muži 100,5 
4.Stržínek Jiří1950reg. muži 101-110 
5.Kalbáč Karel1998reg. muži 143,5 
6.Šír Martin1999reg. muži 143,5 
7.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 143,5 
8.Petkanič Vladimír1965reg. muži 143,5 
9.Kokeš Oldřich1945reg. muži N 
TJ Sokol Libčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Milan1975reg. muži 50,5 
2.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 61 
3.Klinga Petr1963reg. muži 81 
4.Manek Jakub2000reg. muži 81 
5.Kosnar Vladimír1944reg. muži 145 
6.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži 145 
7.Tobolář Karel1976reg. muži nez 
TJ Sokol Libčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telipský Josef1968reg. muži 71 
2.Framberk Jan1977reg. muži 81 
3.Špiegel Jan1961reg. muži 91 
4.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 91 
5.Votoček Jaroslav1950kraj. muži 111 
6.Janura Jakub2001reg. muži 145 
SK Viktorie Ořech C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Michal1982reg. muži 61.-70. 
2.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 70,5. 
3.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
4.Pavlín Jiří1962reg. muži 71.-80. 
5.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111.-120. 
6.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5 
7.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5 
8.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5 
9.Severa Martin1968reg. muži 131.-143. 
10.Pražský Michal1997reg. muži 143,5 
11.Němejc Melichar2005reg. muži 143,5 
12.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
13.Kotěšovský Jan2002reg. muži nez 
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píš Daniel1969reg. muži 71.-80. 
2.Poncar Karel2001reg. muži 81.-90. 
3.Krejčová Barbora1996reg. muži 101.-110. 
4.Blažek Jiří1994reg. muži 110.5 
5.Bulín Zdeněk1972reg. muži 111.-120. 
6.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111.-120. 
7.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
8.Veverka Václav st.1961reg. muži 131.-143. 
9.Pavlín Šimon1997reg. muži 143,5 
10.Čierny Alexander1971reg. muži nezařazen 
11.Píš Ondřej1995reg. muži nezařazen 
12.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
13.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Redlich Michal2003reg. muži 81.-90.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Hruška Ondřej1995reg. muži 101.-110. 
3.Soukup Vojtěch2002reg. muži 110.5Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
4.Hlaváč Jan2001reg. muži 110.5Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
5.Jambor Václav1945reg. muži 110.5 
6.Zacharda Aleš1972reg. muži 111.-120. 
7.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
8.Cafourek Tomáš2000reg. muži nezařazen 
9.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
10.Hudák Tomáš2004reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
11.Rein Tomáš2005reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Vilém1966reg. muži 61-70 
2.Dvořák František2002reg. dci 71-80 
3.Hadrava Miloslav1955reg. muži 80,5 
4.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
5.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
6.Dalihod Jakub2001reg. dci 91-100 
7.Carvan Miloslav1957reg. muži 101-110 
8.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
9.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
10.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-143 
11.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
12.Dvořáková Martina1971reg. ženy 131-143 
13.Král Martin1992reg. muži 131-143 
14.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži 143,5 
15.Dalihod Miroslav1998reg. muži 143,5 
16.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
17.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
18.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecháček Jiří1984reg. muži 61 
2.Ihl Roman1967reg. muži 81 
3.Jungvirt Tomáš1981reg. muži 90,5 
4.Řízek Jiří1956reg. muži 120,5 
5.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
6.Král Jan1955reg. muži 130,5 
7.Šveňha Jiří1951nez. muži  
8.Vaňousová Barbora1985nez. muži  
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Petr1960reg. muži 51 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71 
3.Hrdina Pavel1971reg. muži 91 
4.Zmatlík Petr1957reg. muži 91 
5.Čáp Martin1975reg. muži 101 
6.Charvát Petr1947reg. muži 110,5 
7.Veselý Petr1987reg. muži 111 
8.Tichý Jiří1947reg. muži 121 
9.Farský Daniel2001nez. muži  
10.Keclík Rostislav1964nez. muži  
11.Karnet Václav1958nez. muži  
12.Suchý Michal1976nez. muži  
13.Souček Jan2000nez. muži  
14.Havel Petr2005nez. muži  
15.Šporová Markéta2000nez. muži  
16.Šporová Šárka2002nez. muži  
TJ Sokol Únětice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltin Miloš1972reg. muži 41 
2.Potužník Václav1972reg. muži 51 
3.Honek Jan st.1964reg. muži 91 
4.Kratochvíl Jiří1969reg. muži 91 
5.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 101 
6.Sitta Radomír1969reg. muži 120,5 
7.Otradovec Josef1947reg. muži 120,5 
8.Freisleben Robin1971reg. muži 121 
9.Franc Martin1973reg. muži 121 
10.Moravec Petr1963reg. muži 121 
11.Krupička Radim1974reg. muži 143,5 
12.Anderson Ben1958reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS