Soupisky
Okresní přebor 3.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalbáč Karel1998reg. muži 143,5 
2.Šír Martin1999reg. muži 143,5 
3.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 143,5 
4.Petkanič Vladimír1965reg. muži 143,5 
5.Kalousek Jindřich1950reg. muži N 
6.Kokeš Oldřich1945reg. muži N 
7.Polavka Zdeněk1959reg. muži N 
8.Sekaninová Lenka1979reg. muži N 
9.Znamenáček Bohumil1948reg. muži N 
Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 90,5 
2.Wimmerová Lucie1975reg. muži 90,5 
3.Charvát Vojtěch1951reg. muži 101-110 
4.Sloup Jiří1966reg. muži 101-110 
5.Šenbauer Jiří1958reg. muži 101-110 
6.Požárský Josef1943reg. muži 111-120 
7.Foltyn Jiří1985reg. muži 120,5 
8.Bachor Jan1983reg. muži 130,5 
9.Bystroň Ondřej1977nez. muži  
10.Novák Miroslav1951nez. muži  
11.Dvořák Jan1992nez. muži  
12.Křižka Václav1972nez. muži  
TJ Slavoj Davle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka František1950reg. muži 101 
2.Kruch Petr1966reg. muži 111 
3.Tománek František1966reg. muži 121 
4.Nágl Václav1951reg. muži 131 
5.Braný Václav1947reg. muži nez. 
6.Počta Tomáš1943reg. muži nez. 
7.Urbanský Tomáš1986reg. muži nez. 
8.Podrazský Tomáš1993reg. muži nez 
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulín Zdeněk1972reg. muži 111.-120. 
2.Zacharda Aleš1972reg. muži 111.-120. 
3.Fürst Mirko1946reg. muži 120,5 
4.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5 
5.Novák Tomáš1968reg. muži 130,5 
6.Severa Martin1968reg. muži 131.-143. 
7.Němejc Melichar2005reg. muži 143,5 
8.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
9.Cafourek Tomáš2000reg. muži nezařazen 
10.Auf Tadeáš2006reg. muži nezařazen 
11.Kotěšovská Tereza2002reg. muži nez 
12.Kotěšovský Jan2002reg. muži nez 
13.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásný Antonín1952reg. muži 81-90 
2.Dalihod Jakub2001reg. dci 91-100 
3.Carvan Miloslav1957reg. muži 101-110 
4.Kapusta Arnošt1948reg. muži 111-120 
5.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
6.Dalihod Miroslav1998reg. muži 143,5 
7.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži 143,5 
8.Vorm Petr1977reg. muži nez. 
9.Otépka Radim1968reg. muži nez. 
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-143 
2.Král Martin1992reg. muži 131-140 
3.Ducháčková Radka1979reg. ženy 131-140 
4.Dvořáková Martina1971reg. ženy 131-143 
5.Zapletal Radek1970reg. muži 131-143 
6.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
7.Horony Tibor1971reg. muži nez. 
8.Ducháček Petr2009reg. nži nez. 
9.Hocek František1960reg. muži nez. 
10.Konopásková Kristina2004reg. sžy nez. 
11.Svoboda Jan2007reg. mži nez. 
TJ Sokol Černošice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Martin1975reg. muži 101 
2.Charvát Petr1947reg. muži 110,5 
3.Veselý Petr1987reg. muži 111 
4.Tichý Jiří1947reg. muži 121 
5.Suchý Michal1976nez. muži  
6.Karnet Václav1958nez. muži  
7.Keclík Rostislav1964nez. muži  
8.Farský Daniel2001nez. muži  
9.Souček Jan2000nez. muži  
10.Havel Petr2005nez. muži  
11.Šporová Šárka2002nez. muži  
12.Šporová Markéta2000nez. muži  
13.Nosek Michal1985nez. muži  
SK Viktorie Ořech F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jambor Václav1945reg. muži 110.5 
2.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111.-120. 
3.Veverka Václav ml.2000reg. muži 111.-120. 
4.Heřman Miroslav1978reg. muži 121.-130. 
5.Veverka Václav st.1961reg. muži 131.-143. 
6.Pražský Michal1997reg. muži 143,5 
7.Pavlín Šimon1997reg. muži 143,5 
8.Čierny Alexander1971reg. muži nezařazen 
9.Škoda Petr1999reg. muži nezařazen 
10.Sladovník David1995reg. muži nezařazen 
11.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
12.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
13.Hudák Tomáš2004reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
14.Rein Tomáš2005reg. muži nezHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
TJ Sokol Roztoky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
2.Eibich Jan1999reg. muži 71-80 
3.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
4.Bárta Kryštof1998reg. muži 91-100 
5.Lukáš Jakub1979reg. muži 131-143 
6.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-143 
7.Šturm Vojtěch2002reg. muži 143,5 
8.Šimon Matyáš2003reg. muži 143,5 
9.Antoš Vojtěch2003reg. muži 143,5 
10.Fishman Alexandr2003reg. muži 143,5 
11.Bern Karel1967nez. muži  
12.Fabiánek David1983nez.  
13.Tydlitát Jan2003nez.  
14.Vágner Jonáš2005nez.  
15.Ciněk David2008nez.  
16.Kačena Marek1999nez.  
17.Lauermann Matěj2002nez.  
18.Kaláb Adam2006nez.  
19.Kuchtová Klára2005nez.  
20.Litoš Josef2003nez.  
21.Medek Jan2001nez.  
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
2.Hikl Josef1947reg. muži 121 
3.Brejcha Petr1961reg. muži 131 
4.Horák Marek1977reg. muži 131 
5.Chval Ivan1962nez. muži  
6.Krlín Bohumil2003nez. muži  
7.Pohorelec Jan1982nez. muži  
TJ Sokol Únětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 101 
2.Sitta Radomír1969reg. muži 120,5 
3.Otradovec Josef1947reg. muži 120,5 
4.Freisleben Robin1971reg. muži 121 
5.Franc Martin1973reg. muži 121 
6.Moravec Petr1963reg. muži 121 
7.Krupička Radim1974reg. muži 143,5 
8.Anderson Ben1958reg. muži - 
9.Honek Jan1991reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS