Soupisky
DIVIZE
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 71.-100. 
2.Kulíšek Marek1990kraj. muži 71.-100. 
3.Hudečková Hana1987kraj. muži 101.-130. 
4.Schmelz Richard1985kraj. muži 161.-200. 
5.Hendrych Jan1987reg. muži 21.-30. 
6.Berný Jan1977reg. muži 31.-40. 
7.Topol Martin1973reg. muži 31.-40. 
8.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
9.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
10.Vyvial Pavel1975reg. muži 61.-80. 
11.Hudečková Věra1962reg. muži 81.-.100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 121.-140. 
TTC Brandýs nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 41-50 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
3.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 51-70 
4.Gräf Miloš1972kraj. muži 70N 
5.Mifka Alexius1962kraj. muži 131-160 
6.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 161-200 
7.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 161-200 
8.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
9.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
10.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
11.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
12.Balák Kryštof2001ČR dci 162 
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 30N 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 51-70 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-130 
7.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
8.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
9.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
10.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
11.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
12.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
13.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
14.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
TJ Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 51.-70. 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 71.-100. 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 131.-160. 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 71.-100. 
6.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
7.Drož Jan1965kraj. muži 250.N 
8.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
9.Lev Leoš1963reg. muži 41.-50. 
10.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
11.Sklenář David1981reg. muži 51.-65. 
12.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81.-100. 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 51-70 
2.Špalek Jiří1973kraj. muži 71-100 
3.Špalek Miroslav1978kraj. muži 71-100 
4.Řáha Vladimír1965kraj. muži 161-200 
5.Novotný Jiří1968kraj. muži 250 N 
6.Jůza Jan1976reg. muži 30 
7.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
8.Kříž Petr1959reg. muži 61-70 
9.Peltán Petr1956reg. muži 71-80 
10.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
11.Škach Pavel1952reg. muži 81-90 
12.Slabý Jiří1948reg. muži 91-100 
13.Škach Jaroslav1947reg. muži 101-110 
14.Preis František1933reg. muži 121-140 
15.Macák Milan1976kraj. muži 160 N 
TJ Sokol Hořovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 41-50 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 51-70 
3.Homolka Pavel1972kraj. muži 51-70 
4.Karda Martin1993kraj. muži 71-100 
5.Růžička Josef1962kraj. muži 100N 
6.Koros Pavel1981kraj. muži 101-130 
7.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
8.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 66-80 
9.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 81-100N 
10.Špička Jiří1958reg. mži 81-100N 
11.Kozel Rudolf1959reg. muži 81.-100.N 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 31-40 
2.Škach Martin1970kraj. muži 41-50 
3.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 71-100 
4.Mencl Jiří1990kraj. muži 71-100 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 100.N 
7.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
8.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 101-130 
9.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
11.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
12.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
13.Jedlička Stanislav1959reg. muži 22 
14.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
15.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
16.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
17.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 21-30 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 31-40 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 31-40 
4.Levenec Petr1978kraj. muži 41-50 
5.Veselý Milan1989kraj. muži 70N 
6.Jirásek Jiří1975kraj. muži 131-160 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 131-160 
8.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 201-250 
9.Vodňanský Martin1981reg. muži 21-31 
10.Švarc Martin1976reg. muži 32-40 
11.Jakoubek Jakub1998reg. muži 32-40 
12.Novotný Vladimír1958reg. muži 40,5 
13.Vacek Jiří1978reg. muži 40,5 
TJ Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 21-30 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 41-50 
3.Zitta Přemysl1969kraj. muži 161-200 
4.Zítek Patrik1972reg. muži 3N 
5.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 41-50 
6.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
7.Dražan Jiří1983reg. muži 66-80 
8.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 81-100 
9.Rácz Rudolf1975reg. muži 121-140 
10.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
11.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
12.Budělovský Petr1980kraj. muži 101-130 
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 51.-70. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 71.-100. 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 71.-100. 
4.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 71.-100. 
5.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
6.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101.-130. 
7.Michal Jiří1963kraj. muži 131.-160. 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
9.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
10.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
11.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
12.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
13.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 51-70 
2.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 71-100 
3.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
4.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 161-200 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 161-200 
7.Trpák Radek1972reg. muži 21-50 
8.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-50 
9.Spiegl Richard1963reg. muži 50,5 
10.Szabo Jiří1974reg. muži 50,5 
11.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
12.Cholínský Jan1965kraj. muži 10.N. 
13.Černý Martin2005kraj. muži 161 - 200Střídavý start z Stolní tenis club Slaný, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS