Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 101-130 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 201-250 
3.Šulc Dalibor1953reg. muži 16-20 
4.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 21-31 
5.Slaměník Richard1961reg. muži 21-31 
6.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 31,5cizinec 
7.Fišer Štefan1984reg. muži 31,5 
8.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 50,5 
9.Bartoň Milan1975reg. muži 50,5 
10.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 61-70 
11.Telipský Josef1968reg. muži 71-80 
12.Manek Jakub2000reg. muži 81-90 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101.-130.cizinec 
2.Novák Michal1998kraj. muži 161.-200. 
3.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201.-250. 
4.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50.N 
5.Nguyen Van Vui1958reg. muži 51.-65.cizinec 
6.Větrovský Petr1979reg. muži 66.-80. 
7.Chinh Ngo Van1955reg. muži 66.-80. 
8.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
9.Kindl David1974reg. muži 81.-100. 
10.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
11.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101.-130. 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 51-70 
2.Fiala Jan1998kraj. muži 101-130 
3.Urban Jan1957kraj. muži 131-160 
4.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
5.Drbohlav Marek1970kraj. muži 201-250 
6.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 250N 
7.Stacho Libor1966reg. muži 21-31 
8.Selement Jaroslav1967reg. muži 21-31 
9.Kilian Vít1989reg. muži 21-31 
10.Macháček Pavel st.1963reg. muži 21-31 
11.Zamazal Pavel1962reg. muži 32-40 
12.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
13.Freisleben Radek1984reg. muži 50,5 
14.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
15.Fialová Zuzana1966kraj. muži 71-100 
TJ Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 51-70 
2.Řejha Pavel1974kraj. muži 101-130 
3.Roziňák Jan1979kraj. muži 131-160 
4.Včelička Lubomír1969kraj. muži 201-250 
5.Bohdan Luděk1967kraj. muži 201-250 
6.Křikava Richard1994reg. muži 31-40 
7.Šrámek David1978reg. muži 41-50 
8.Bielčik Miroslav1982reg. muži 66-80 
9.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 
10.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
11.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
12.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
13.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
14.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
KST Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
2.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
3.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
4.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
5.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
6.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
7.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
8.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
9.Pisárová Kateřina2006reg. muži 50,5N 
10.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
11.Fojtík Jiří1956reg. muži 289,5N 
12.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 289,5N 
KST Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
2.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
4.Čech Pavel1968kraj. muži 160N 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
6.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
7.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
8.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
9.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
10.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
11.Brabcová Alžběta1990reg. muži 289,5N 
12.Fabinger Vít1978reg. muži 289,5N 
TJ Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 131.-160. 
3.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 201.-250. 
4.Janda Jaromír1998reg. muži 21.-30. 
5.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
6.Lesák Jakub1987reg. muži 50N 
7.Palátka Daniel1997reg. muži 51.-70. 
8.Málek Miloš1965reg. muži 70N 
9.Bárta Radek1984reg. muži 70N 
10.Kunc Zdeněk1967reg. muži 70N 
11.Strnad Vladimír1961reg. muži 71.-100. 
12.Poslední Pavel1961reg. muži 71.-100. 
13.Csanyi Daniel2002reg. muži 71.-100. 
14.Homolka Libor1970reg. muži 71.-100. 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 71.-100. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 71.-100. 
3.Štengl Jan1963kraj. muži 161.-200. 
4.Koloc Miroslav1964kraj. muži 201.-250. 
5.Cír Libor1979reg. muži 50,5 N 
6.Sušánka Pavel1954reg. muži 50,5 N 
7.Holý Jiří1957reg. muži 289,5 N 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
2.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 100.N 
3.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 101-130 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 101-130 
5.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
6.Levenec Alexandr1977kraj. muži 201-250 
7.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
8.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
9.Jedlička Stanislav1959reg. muži 22 
10.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
11.Jelínek Kryštof2002reg. muži 61-70 
12.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-120 
SK Březnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 131-160 
2.Čížek Pavel1967kraj. muži 131-160 
3.Drábek Martin1996kraj. muži 201-250 
4.Čížek Marek1995kraj. muži 201-250 
5.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
6.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
7.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
8.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
9.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
10.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
11.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Jiří1975kraj. muži 131-160 
2.Žáček Josef1970kraj. muži 131-160 
3.Ghariani Sebastian1999kraj. muži 201-250 
4.Samková Natálie1992kraj. muži 250N 
5.Vodňanský Martin1981reg. muži 21-31 
6.Jakoubek Jakub1998reg. muži 32-40 
7.Švarc Martin1976reg. muži 32-40 
8.Novotný Vladimír1958reg. muži 40,5 
9.Vacek Jiří1978reg. muži 40,5 
10.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
11.Eibich Jan1999reg. muži 71-80 
12.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
13.Bárta Kryštof1998reg. muži 91-100 
14.Lukáš Jakub1979reg. muži 131-143 
15.Lukáš Lukáš2006reg. muži 131-140 
16.Antoš Vojtěch2003reg. muži 143,5 
17.Šturm Vojtěch2002reg. muži 143,5 
18.Fishman Alexandr2003reg. muži 143,5 
19.Šimon Matyáš2003reg. muži 143,5 
TJ Sokol Příbram B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 71. - 100. 
2.Císař Jan1965kraj. muži 131. - 160. 
3.Mráz Roman1964kraj. muži 161. - 200. 
4.Sýkora Josef1995kraj. muži 200.N. 
5.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 201. - 250. 
6.Váňa Miroslav1972kraj. muži 250.N 
7.Řehoř Radek1980reg. muži 51. - 70. 
8.Pistulka Miloslav1955reg. muži 51. - 70. 
9.Šprysl Josef1945reg. muži 70.N 
10.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
11.Jonák Václav1951reg. muži 100. N 
12.Máša Jan2003reg. muži 101. - 129. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS