Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 15 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 101-130 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131-160 
4.Malý Petr1975kraj. muži 161-200 
5.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
6.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
7.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
8.Blecha David1997reg. muži 41-50 
9.Krucký Milan1977reg. muži 41-50 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 51-60 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 71.-100. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 101.-130. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 131.-160. 
4.Bříška Jan1991kraj. muži 161.-200. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31.-40. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 41.-50. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51.-60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61.-80. 
9.Potměšil Pavel1962reg. muži 81.-100. 
10.Durdis Petr st.1955reg. muži 81.-100.N 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
12.Veselý Martin2004reg. muži 121.-150. 
TJ Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 71-100 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 100.N 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 101-130 
4.Boháč Milan1954kraj. muži 130N 
5.Sádlo Josef1973kraj. muži 131-160 
6.Jaroň Daniel2002kraj. muži 161-200 
7.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
8.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
9.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
10.Táborský Štěpán1992reg. muži 31-50 
11.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
12.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
13.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
14.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
TTC Brandýs nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mifka Alexius1962kraj. muži 131-160 
2.Sysel Vojtěch2000kraj. muži 161-200 
3.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 161-200 
4.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
5.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
6.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
7.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
8.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
9.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
10.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 61-80 
11.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
12.Balák Kryštof2001ČR dci 162 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
2.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-130 
3.Beran Martin1975kraj. muži 101-130 
4.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
5.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 131-160 
6.Motl Milan1975kraj. muži 201-250 
7.Kurel David1982reg. muži 15,5N 
8.Martin Petr1980reg. muži 16-20 
9.Špinar Rostislav1979reg. muži 21-30 
10.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
11.Fedačka Michal1976reg. muži 21-30 
12.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
13.Sláčal Pavel2004reg. muži 51-70 
14.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
2.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
3.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
4.Jindra Josef1951kraj. muži 101.-130. 
5.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
6.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
7.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 200N 
8.Šembera Karel1962kraj. muži 200N 
9.Holman Martin1967kraj. muži 250N 
10.Vokounová Adéla1982reg. muži 21.-40. 
11.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
12.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
13.Novák Ladislav1946reg. muži 191.-238. 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 21-30 
2.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 71-100 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 160 N 
4.Pavlíček Martin1987kraj. muži 200 N 
5.Stárek Karel st.1956kraj. muži 201-250 
6.Uksa Tomáš1971kraj. muži 250 N 
7.Voráč Jiří1982reg. muži 31-40 
8.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
9.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
10.Stárek Karel ml.1979reg. muži 61-80 
11.Votruba Pavel1974reg. muži 61-80 
12.Míka Petr1965reg. muži 61-80 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71. - 100. 
2.Matějka Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 131. - 160. 
4.Paroulek Milan1962kraj. muži 131. - 160. 
5.Heřmanský Miroslav1960nez.  
6.Trajhan Jaroslav1971nez.  
7.Pekárek František1999reg. muži 101. - 150.Střídavý start z TTC Poděbrady z.s.
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975kraj. muži 101-130 
2.Klimek Tomáš1990kraj. muži 101-130 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 161-200 
4.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 161-200 
5.Maršál Petr1964kraj. muži 250N 
6.Semrád Petr1980reg. muži 41-60 
7.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
8.Ouda Pavel1951reg. muži 81-100 
9.Doule Josef1972reg. muži 101-120 
10.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
11.Strnad Martin1998reg. muži 101-120 
12.Strnadová Karolína2003reg. muži 101-120 
13.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
14.Jančiga Roman1981nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
2.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
5.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
6.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
7.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
8.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
9.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
10.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
11.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
12.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Radek2000kraj. muži 40.N 
2.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 101.-130. 
3.Herout Tomáš1985kraj. muži 131.-160. 
4.Hameta Oldřich1967kraj. muži 161.-200. 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 200.N 
6.Bleha Lukáš1991reg. muži 20.N 
7.Němec Marek1995reg. muži 30.N 
8.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
9.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
10.Buldra Lubomír1949reg. muži 61.-70. 
11.Friš Miroslav1963reg. muži 61.-70. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 101.-120. 
13.Kop Jaromír2002reg. muži 121.-142. 
14.Förster Vojtěch2006reg. muži 142.N 
15.Procházka Jan2002reg. muži 142.N 
16.Kulhánek Matěj2006reg. sži 4. 
17.Čekal Jan2006reg. sži 5. 
18.Cendelín Filip2008reg. sži 6. 
19.Baloun Jan2004reg. sži 7. 
20.Nácovský Ondřej2007reg. sži 9. 
21.Förster Tomáš2009reg. sži 16.-20. 
22.Tůma Jan2009reg. sži 21.-26. 
23.Polívková Barbora2000ČR ženy 47.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71.-100. 
2.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101.-130. 
3.Michal Jiří1963kraj. muži 131.-160. 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
5.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
6.Fabián Jiří1975reg. muži 16.-18. 
7.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
8.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
9.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
10.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
11.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
12.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
13.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
14.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
15.Urban Jaroslav1943reg. muži 54.N 
16.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
17.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS