Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
TJ Sokol Mníšek pod Brdy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drbohlav Marek1970kraj. muži 201-250 
2.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 250N 
3.Stacho Libor1966reg. muži 21-31 
4.Macháček Pavel st.1963reg. muži 21-31 
5.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
6.Freisleben Radek1984reg. muži 50,5 
7.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
8.Horák Ondřej1990reg. muži 81-90 
TJ Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 71. - 100. 
2.Křivánek Aleš1990reg. muži 31.-50. 
3.Silavecký Ladislav1974reg. muži 31.-50. 
4.Štefan Radko1968reg. muži 31.-50. 
5.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 31.-50. 
6.Zajíček Michal1976reg. muži 31.-50. 
7.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 31.-50. 
8.Hykl Václav1992reg. muži 51.-70. 
9.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51.-70. 
10.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 70N 
11.Dropa Miloš1967reg. muži 71.-100. 
12.Drozen Jan1963reg. muži 71.-100. 
13.Bláha Jiří2001reg. muži 101.-129.Střídavý start z TTC Příbram
14.Silavecká Julie2004nez. muži Střídavý start z TTC Příbram
TJ Slavoj Obecnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 71.-100. 
2.Hála Pavel1977kraj. muži 161.-200. 
3.Tůma Radek1992kraj. muži 201.-250. 
4.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
5.Brabenec Václav1959reg. muži 70N 
6.Eršil David2004reg. muži 71.-100. 
7.Krátká Tereza2004reg. muži 101.-129. 
8.Steinerová Vanessa2005reg. muži 101.-129. 
9.Landsperská Michaela2004reg. muži 101.-129. 
TJ Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Luděk1967kraj. muži 201-250 
2.Křikava Richard1994reg. muži 31-40 
3.Vrecion Jiří1999reg. muži 51-65 
4.Bielčik Miroslav1982reg. muži 66-80 
5.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 81-100 
6.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
7.Rada Jonáš2000reg. muži 121-140 
8.Hlaváček Jan1976reg. muži 121-140N 
9.Hlávka Zdeněk1954reg. muži 141-160 
10.Junek Jan2003reg. muži 141-160N 
11.Hucek Filip2003reg. muži 141-160N 
12.Frýbert Petr1953reg. muži 161-167N 
13.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
14.Richterová Eva1957kraj. ženy 17-21 
15.Sobková Martina1988kraj. ženy 21N 
16.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 21N 
17.Molnár David2003kraj. sži 66 
18.Melenec Matěj2005kraj. mži 33 
19.Bielčik Ondřej2010kraj. mži 51 
20.Šrámek David1978reg. muži 41-50 
TJ Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 71.-100. 
2.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
3.Drož Jan1965kraj. muži 250.N 
4.Lev Daniel1996reg. muži 31.-40. 
5.Lev Leoš1963reg. muži 41.-50. 
6.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50.N 
7.Sklenář David1981reg. muži 51.-65. 
8.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81.-100. 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 81.-100. 
10.Nový Oto1961reg. muži 101.-120. 
11.Bartůněk David1998reg. muži 101.-120. 
12.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Josef1962kraj. muži 100N 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 131-160 
3.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 66-80 
4.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 81-100N 
5.Špička Jiří1958reg. mži 81-100N 
6.Kozel Rudolf1959reg. muži 81.-100.N 
7.Rataj Miloš1976nez.  
8.Nykl Zdeněk1999nez.  
9.Koros Pavel1981kraj. muži 101-130 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
2.Škrabal Radek1987reg. muži 21.-30. 
3.Kubát Pavel1954reg. muži 30N 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Ondráček Oldřich1987reg. muži 50N 
6.Moravec Patrik1977reg. muži 50N 
7.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 50N 
8.Vinš Karel1956reg. muži 51.-70. 
9.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
10.Čepelák Miroslav1981reg. muži 100N 
11.Švec Ladislav1989reg. muži 129N 
12.Šmejkal Pavel1999reg. muži 129N 
13.Kosová Magdalena2005kraj. ženy 29.-31. 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Roztočil Jiří1961reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
6.Křemen Josef1973reg. muži 51.-65. 
7.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
8.Svoboda Jaromír1973reg. muži 66.-80. 
9.Spousta Jan1967reg. muži 66.-80. 
10.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
11.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
12.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
13.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
14.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
15.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
TTC Kladno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 201-250 
3.Prágr Lukáš1987reg. muži 15,5 
4.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
5.Rybička Jan1986reg. muži 41-50 
6.Hlobil Stanislav1974reg. muži 41-50 
7.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
8.Jelínek Kryštof2002reg. muži 61-70 
9.Strejc Václav1969reg. muži 61-70 
10.Hálek Zdeněk1963reg. muži 61-70 
11.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
12.Hlaváček Jan1952reg. muži 101-110 
13.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 140,5 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 131.-160. 
2.Šturc Jiří1989kraj. muži 161.-200. 
3.Betuštiak Petr1977kraj. muži 201.-250. 
4.Barta Ivan1977reg. muži 5. 
5.Plíšek Pavel2008reg. muži 164. 
6.Povolný Aleš1968reg. muži 22. 
7.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 4.Střídavý start z SKST Vlašim
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
2.Šimek Jakub1994kraj. muži 201-250 
3.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
4.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
5.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
6.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
7.Medvecký Jan1951reg. muži 51-70 
8.Říha Bohumil1983reg. muži 51-70 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 71-100 
10.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
11.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
12.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži 71-100 
13.Haník Pavel1992reg. muži 101-129 
14.Sousedová Dominika2003reg. muži 101-129 
15.Sousedová Johana2005reg. muži 101-129 
16.Soused Daniel2004reg. muži 101-129 
17.Bubeníček Josef1964reg. muži 129N 
TJ Broumy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosa Martin1971reg. muži 31. - 40. 
2.Ulbrich Petr1981reg. muži 31. - 40. 
3.Mašek Josef1963reg. muži 41. - 50. 
4.Konopásek Miroslav1960reg. muži 66. - 80. 
5.Mašková Marie1997reg. muži 81. - 100. 
6.Vais Vladimír1956reg. muži 101. - 120. N 
7.Čermoch Jiří1964nez. muži  
8.Bláha Hynek2000reg. muži 31.-40.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Praskolesy, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS