Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sádlo Josef1973kraj. muži 131-160 
2.Jaroň Daniel2002kraj. muži 161-200 
3.Břetenář Petr1961kraj. muži 201-250 
4.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
5.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
6.Táborský Štěpán1992reg. muži 31-50 
7.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
8.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
9.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
10.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
11.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
12.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 101-150 
TJ AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 31-40 
2.Pácha Robin1992kraj. muži 161-200 
3.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 201-250 
4.Niems Dušan1978kraj. muži 201-250 
5.Školník Luboš1988reg. muži 31-40 N 
6.Havlík Vít2002reg. muži 51-60 N 
7.Shmatkov Taras1986reg. muži 51-60 N 
8.Botková Michaela2005reg. muži 61-80 
9.Janoušková Jitka1975reg. muži 61-80 
10.Botka Jan2001reg. muži 81-100 
11.Kupec Petr1977reg. muži 81-100 
12.Čeřovský Petr ml.1997nez.  
TTC Brandýs nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatřepálek Petr1995kraj. muži 201-250 
2.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
3.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
5.Ivan Milan1964reg. muži 41-60 
6.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 61-80 
7.Semián Richard1973reg. muži 61-80 
8.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
9.Copák Juraj1946reg. muži 81-100 
10.Pelant Jiří1979reg. muži 81-100 
11.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140 
12.Svoboda Milan1999reg. muži 141-160 
13.Hnízdil Tomáš ml.2006reg. mži 101-120NStřídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
2.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
3.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
4.Blecha David1997reg. muži 41-50 
5.Balcar Jaromír1947reg. muži 31-40 N 
6.Krucký Milan1977reg. muži 41-50 
7.Postelt Vladimír1967reg. muži 51-60 
8.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
9.Elstner Lukáš1988reg. muži 51-60 N 
10.Vokoun Petr1969reg. muži 61-80 
11.Dufek Martin1964reg. muži 81-100 
12.Grundman Pavel st.1965reg. muži 121-150 
13.Blecha Lubomír1971reg. muži 121-150 N 
14.Kaňka Luděk ml.1990nez. muži N 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989kraj. muži 201.-250 
2.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 21.-31. 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 21.-31. 
4.Škoda Jiří1992reg. muži 50,5. 
5.Novák Marek1996reg. muži 21.-31. 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 61.-70. 
7.Vávra Aleš1998reg. muži 61.-70. 
8.Veverka Jan1997reg. muži 61.-70. 
9.Krolop David1991reg. muži 61.-70. 
10.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 70,5. 
11.Matoušek Tomáš1985reg. muži 71.-80. 
12.Pavlín Jiří1962reg. muži 71.-80. 
13.Redlich Michal2003reg. muži 81.-90.Hostování z FZŠ Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubín Pavel1974kraj. muži 161.-200. 
2.Kulíšek Milan1966kraj. muži 201.-250. 
3.Moulis Pavel1968kraj. muži 201.-250. 
4.Růžička Zdeněk1959kraj. muži 201.-250. 
5.Bíba Jaroslav1951reg. muži 19.-30. 
6.Urban Milan1961reg. muži 31.-39. 
7.Chalupa Josef1964reg. muži 40.-49. 
8.Novák Aleš1975reg. muži 40.-49. 
9.Primáč Vojtěch2002reg. muži 40.-49. 
SK Městec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 201. - 250. 
2.Procházka Roman1979reg. muži 30,5 
3.Regimon Tomáš1996reg. muži 31.-50. 
4.Šmidrkal Dobroslav1964reg. muži 31.-50. 
5.Kubánek Josef1961reg. muži 31. - 50. 
6.Plaček Jiří1987reg. muži 31.-50. 
7.Vaníček Miroslav1965reg. muži 71. - 100. 
8.Vaníček Martin1998reg. muži 71. - 100. 
9.Dvořák Pavel1975reg. muži 71. - 100. 
10.Jansta Josef1959reg. muži 71. - 100. 
11.Haken Jaroslav1950reg. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
2.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
3.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
4.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
5.Černovský Pavel1981reg. muži 21.-30. 
6.Knobloch Pavel1989reg. muži 31.-40. 
7.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51.-60. 
8.Mareš Jan1983reg. muži 51.-60. 
9.Kracman Martin1973reg. muži 51.-60. 
10.Pleticha Vladimír1973reg. muži 51.-60.N 
11.Koloc Jaroslav1979nez. muži  
TJ Sokol Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 131.-160. 
2.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20 
3.Liberský Karel1974reg. muži 20.N 
4.Kořínek Milan1976reg. muži 30.N 
5.Růžička Dušan1972reg. muži 30.N 
6.Kepka Jaroslav ml.2001reg. muži 51.-60. 
7.Kolman Leon2003reg. muži 81.-90. 
8.Křenovský Štěpán2003reg. muži 101.-120. 
9.Šibravová Kristýna1999reg. muži 121.-142 
10.Faltín Antonín1955nez. muži  
TJ Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Roman1981kraj. muži 161-200 
2.Sosnovec Martin1973kraj. muži 161-200 
3.Hrobař Jaroslav1965kraj. muži 201-250 
4.Lövl Jan1984reg. muži 11-15 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
6.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 31-40 
7.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
8.Líska Filip2001reg. muži 51-60 
9.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
TJ Neratovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 16.-18. 
2.Čuba Milan1965reg. muži 19.-30. 
3.Jelínek Pavel1977reg. muži 19.-30. 
4.Válek Zdeněk1974reg. muži 19.-30. 
5.Brodský Miroslav1968reg. muži 19.-30. 
6.Weisser Petr1984reg. muži 19.-30. 
7.Kočiš Ludovít1970reg. muži 30.N 
8.Košatý Jan1985reg. muži 31.-39. 
9.Němeček Jakub1989reg. muži 31.-39. 
10.Hanák Jan1949reg. muži 50.-54. 
11.Čubová Jana1988reg. muži 54.N 
12.Hampejs Tomáš1984reg. muži 55.-70. 
13.Salmon Ivan1961reg. muži 55.-70. 
14.Klouček Milan1957reg. muži 71.-78. 
15.Guth Michael1999reg. muži 79.-99. 
16.Kratochvíl Lukáš2003reg. muži 79.-99. 
17.Novák Jiří1969reg. muži 100.-107. 
18.Janda Filip2000nez.  
Sokol Dolní Beřkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 161.-200. 
2.Hrdý Radek1995reg. muži 13 
3.Hrdý Miroslav1967reg. muži 16.-18. 
4.Halama Jiří1963reg. muži 31.-39. 
5.Vaněk Antonín1964reg. muži 19.-30. 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 31.39. 
7.Holina Josef1941reg. muži 71.-78. 
8.Šimon Vladimír1952reg. muži 79.-99. 
9.Borecká Světluška1948reg. muži 71.-78. 
10.Danaj Milan1945reg. muži 79.-99. 
11.Hollein Martin1972reg. muži 79.-99. 
12.Raček Jan1950reg. muži 79.-99. 
13.Brauner Josef1941reg. muži 99.N 
14.Krejčová Eliška1927reg. muži 115.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS