Soupisky
Okresní přebor 3.třídy
TJ SOKOL Březina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peprný Aleš1980reg. muži 181-190 
2.Drahovzal Miroslav1970reg. muži 211-220 
3.Kousalík Marek1994reg. muži 211-220 
4.Hloušek Petr1976reg. muži 231-240 
5.Kalivoda Zdeněk1960reg. muži 241-250 
6.Walsberger Jan1948nez. muži 231-240 
7.Machát Tomáš1976nez. muži 251-260 
8.Medla Tomáš1954nez. muži  
Sokol Lomnička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 131 
2.Koumar Radek1971reg. muži 151 
3.Malík Libor1970reg. muži 171 
4.Mach Antonín1943reg. muži 221N 
5.Sova Jaromír1969reg. muži 191 
6.Hrabec Pavel1971reg. muži 231N 
7.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 231N 
8.Kitner Stanislav1959reg. muži 231N 
9.Siegel Filip1969nez. muži  
10.Pásek Zdeněk1961nez. muži  
SK Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 141-150 
2.Marek Josef1988reg. muži 151-160 
3.Vudia Robert1971reg. muži 161-170 
4.Eftimiadis Thomas1988reg. muži 191-200 
5.Španihel Jaroslav1967reg. muži 221-230 
6.Bernard Stanislav1981reg. muži 221-230 
7.Nivnický Václav1952reg. muži 231-240 
8.Kepák Libor1970reg. muži 241-250 
9.Dvořáček Josef1953reg. muži 241-250N 
TJ Sokol Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vystrčil Aleš1992reg. muži 151.-160. 
2.Fojtl Radoslav1958reg. muži 161.-170. 
3.Kolínek Josef1961reg. muži 161.-170. 
4.Wos Radek1989reg. muži 211.-220. 
5.Kopecký Zdeněk1953reg. muži 221.-230. 
Sokol Nosislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
2.Smetana Vladimír1971reg. muži 191-200 
3.Broskva Alois1967reg. muži 191-200 
4.Ondrušíková Petra1975reg. muži 201-210 
5.Zbořil Miroslav1961reg. muži 211-220 
6.Bohunický Pavel1969reg. muži 241_250 
7.Nekvapil Pavel1964reg. muži 241-250 
8.Karas Jiří1967reg. muži 251-260 
9.Mušálek Pavel1967reg. muži 251-260 
10.Rylich Bohuslav1970reg. muži 251-260 
11.Pilát Libor1966reg. muži 271-280 
TJ Lažánky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perka Jiří1965reg. muži 161-170 
2.Steinhauser Filip2001reg. muži 171-180 
3.Simetinger Petr1980reg. muži 171-180 
4.Chylková Urbánková Jitka1982reg. muži 171-180 
5.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
6.Baier Radek1973reg. muži 191-200 
7.Doležel Tomáš1989reg. muži 221-230 
8.Steinhauser Jan2006reg. muži 221-230 
9.Burian Lubomír1954reg. muži 231-240 
10.Špaček Petr1973reg. muži 251-260 
11.Špaček David2006reg. muži 281-287.N 
12.Brychta Radek2006reg. muži nez. 
13.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži nez. 
14.Dvořák Jakub2005reg. muži nez. 
15.Gabriela Valachová2005reg. muži nez. 
16.Honců Tomáš2005reg. muži nez. 
17.Kadlecová Markéta2008reg. muži nez. 
18.Sendler Tobiáš2005reg. muži nez. 
19.Šimon Honců2008reg. muži nez. 
20.Eremiáš Michal2008reg. muži nez. 
21.Eremiášová Natálie2007reg. muži nez. 
22.Procházka Dominik2007reg. muži nez. 
23.Soukupová Natálie2006reg. muži nez. 
24.Spurná Markéta2006reg. muži nez. 
TJ Sokol Ostrovačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palko Michal1967reg. muži 141N 
2.Pokorný Jan1994reg. muži 181 
3.Krška Rostislav1976reg. muži 182 
4.Bartoš Jan1976reg. muži 183 
5.Pokorný Marek2000reg. muži 221 
6.Minařík Jaroslav1969reg. muži 231N 
7.Rousek Miloslav1968reg. muži 211 
8.Krška Bohumil1958reg. muži 201N 
MK Řeznovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Petr1983reg. muži 171-180 
2.Missbach Tomáš1982reg. muži 181-190 
3.Kroutil Vladimír1976reg. muži 201-210 
4.Makovický Tomáš1977reg. muži 201-210 
5.Novák Aleš1969reg. muži 211-220 
6.Hájek Marek2002reg. muži 211-220 
7.Záviška Josef ml.1983reg. muži 221-230 
8.Makovický Marek1972reg. muži 231-240 
9.Bilan Libor1974reg. muži 241-250 
10.Šimeček Radek1995reg. muži 241-250 
11.Karpíšek Jakub2001reg. muži 241-250 
12.Pyrochta David2000reg. muži 261-270 
13.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
14.Semrád Marcel1970reg. muži 271-280 
TJ Oslavany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrutek Jakub1992reg. muži 181-190 
2.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 181-190 
3.Novotný Jan1935reg. muži 191-200 
4.Pirochta Tomáš1964reg. muži 201-210 
5.Králíček Pavel1976reg. muži 191-200N 
6.Koudelný Vojtěch1997reg. muži 221-230N 
7.Němec Martin1998reg. muži 231-240 
8.Faltýnek Josef1951reg. muži 231-240 
9.Skrutková Petra1997reg. muži 271-280 
10.Kolář Petr1988reg. muži 271-286 
Orel Dolní a Horní Loučky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Martin1989reg. muži 191-200 
2.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 201-210 
3.Pololáník Jan1986reg. muži 211-220 
4.Kotlín Vladimír1972reg. muži 211-220 
5.Smejkal Jan1997reg. muži 221-230 
6.Pololáník Pavel1996reg. muži 251-260 
7.Pololáník Karel1963reg. muži 231-240N 
8.Mašek Jiří1995reg. muži 251-260N 
Sokol Kuřim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krebs Pavel1973reg. muži 208 
2.Valenta Ondřej1992reg. muži 215 
3.Vasas Miroslav1968reg. muži 227 
4.Ptáček Tomáš1967reg. muži 233 
5.Kočková Andrea1969reg. ženy 251 nezař. 
6.Racek Oldřich1955reg. muži nezař. 
7.Hnilička Michal1975reg. muži nezař. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy