Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TJ Bystřice pod Hostýnem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moráček Jakub1994reg. muži 41-50 
2.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
3.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 N 
4.Vašík Jan1994reg. muži 51-70 
5.Ťažký Patrik2003reg. muži 51-70 
6.Zajíc Michal1997reg. muži 71-90 
7.Bareš Alois1962reg. muži 71-90 
8.Žídek Michal2003reg. muži 71-90 
9.Dratva Marek2002reg. muži 91-120 
10.Zajíc Patrik2003reg. muži 91-120 
11.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 91-120 
12.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 91-120 
13.Berčíková Denisa2004reg. muži 91-120 
14.Burda Martin2006reg. muži 121-150 
15.Bihari Matěj2005reg. muži 121-150 
16.Kubíček Jan2001kraj. dci 39 
17.Vaculík Vincenc1951reg. muži 41-50 N 
18.Hlaváč Milan1972nez.  
19.Krutil Radek1973nez.  
KST Količín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šabík Vladimír1962reg. muži 31.-40. 
2.Szeif Ladislav1967reg. muži 41.-50. 
3.Došlík Libor1963reg. muži 51.-70. 
4.Syřena Jiří1966reg. muži 71.-90. 
5.Grygar Martin1992reg. muži 71.-90. 
6.Měrka Josef2003reg. muži 91.-120. 
7.Dvorčák Adam2005reg. muži 121.-150. 
8.Kaňa Vojtěch2008reg. muži 121.-150. 
9.Marek Dominik2008reg. muži 121.-150. 
10.Marek Tomáš2006reg. muži 121.-150. 
11.Měrka Marek2005reg. muži 121.-150 
12.Plhal Petr1979reg. muži N 
13.Talaš Jan1987reg. muži N 
14.Syřena Tomáš1964reg. muži N 
TJ Holešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
2.Chvátal Petr st.1974reg. muži 31-40 
3.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
4.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
5.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
6.Prášil Milan1966reg. muži 91-120 
7.Lochman Radek1968reg. muži 91-120 
8.Kratochvíla Libor1979reg. muži 91-120 
9.Hlobílek Jaromír1973reg. muži 91-120 
10.Vávra Radek1988reg. muži N91-120 
11.Chvátalová Eliška2007reg. muži 121-150 
TJ Holešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
2.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
3.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
4.Petřivalský František1958reg. muži 91-120 
5.Dočkal Filip2003reg. muži 91-120 
6.Dočkal Matěj2004reg. muži 91-120 
7.Hlobílková Leona2002reg. muži N91-120 
8.Doležal Rudolf1962reg. muži N91-120 
9.Varaďa Marcel1976reg. muži N91-120 
10.Hošťálek Ivan1963reg. muži N91-120 
11.Krejčí Jakub2003reg. muži 121-150 
12.Kužela Michal2005reg. muži 121-150 
13.Drábek Tomáš2004reg. muži 121-150 
14.Holík Lukáš2004reg. muži 121-150 
15.Sigmundová Martina1974nez.  
16.Sigmund Pavel1952nez.  
17.Zrůbek Marek1980nez.  
18.Hlobil Adam2005reg. muži 91-120 
SK Spartak Hulín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruch Marek1992reg. muži 31-40 
2.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 31-40 
3.Topič Adam1995reg. muži 41-50 
4.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 51-70 
5.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-120 
6.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
7.Janečka Pavel1966reg. muži 91-120 
8.Gremlica Václav1964reg. muži N91-120 
9.Kolomár Daniel1976reg. muži 121-150 
10.Kolomár Tomáš2005reg. muži 121-150 
11.Grygar Tomáš2005reg. muži 121-150 
12.Letev Radim2007reg. muži 121-150 
13.Magnano Michele2007reg. muži 121-150 
14.Daněk Ondřej2007reg. muži N121-150 
15.Vaňhara Roman2010nez.  
SK Spartak Hulín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
2.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
3.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
4.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
5.Kristýnek Bohumil1939reg. muži N51-70 
6.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
7.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
8.Říha Jaroslav1962nez.  
9.Klusák Tomáš1969nez.  
Kst Cetechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč Jaroslav1959reg. muži 41-50 
2.Mozga Lukáš1982reg. muži 51-70 
3.Novák Jiří1955reg. muži 51-70 
4.Plšek Pavel1959reg. muži 51-70 
5.Dundálek Pavel1955nez. muži 0 
TJ Sokol Morkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Drahomír1959reg. muži N31-40 
2.Ježdík Radek1968reg. muži 41-50 
3.Mišurec Tomáš1982reg. muži 41-50 
4.Skácel Dalibor1965reg. muži 71-90 
5.Jablunka Pavel1971reg. muži 71-90 
6.Malá Lenka1990reg. ženy 91-120 
7.Mišurcová Ivana1964reg. ženy 91-120 
8.Štolfa Petr1968reg. muži 91-120 
9.Hanáček Lubomír1960nez. muži  
10.Hrabčík Květoslav1949nez. muži  
11.Kapounek Jaroslav1966nez. muži  
TJ Osíčko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurka Petr1988reg. muži 51-70 
2.Blažek Miroslav1976reg. muži 71-90 
3.Fabián Vladimír st.1955reg. muži 91-120 
4.Jakoubková Alena1978reg. muži N91-120 
5.Benda Vladimír1956reg. muži N91-120 
6.Bátrla Tomáš1984reg. muži N91-120 
OÚ Lubná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hilšer Vladislav1963reg. muži 41-50 
2.Trnčík Pavel1968reg. muži 51-70 
3.Polách Libor1949reg. muži 51-70 
4.Klásek Jiří1953reg. muži 71-90 
5.Vaculík Jaroslav1962reg. muži 71-90 
6.Škrabal Ota1955reg. muži 71-90 
7.Polášek Roman1965reg. muži 91-120 
8.Foltýn Vlastimil1968reg. muži N91-120 
9.Daněk Filip2005reg. muži 121-150 
10.Gabrhelík Lukáš2004reg. muži 121-150 
TJ Slavia Kroměříž B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976kraj. muži 51.-60. 
2.Surýnek Tomáš1983reg. muži 31.-40. 
3.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
4.Majtner Jan2005reg. muži 91.-120. 
5.Skácel Jakub2006nez. muži 121.-150. 
6.Štětinová Nela2008nez. muži 121.-150. 
7.Matušínský David2008nez. muži 121.-150. 
8.Dohnal Vojtěch1998nez. Střídavý start z KST Hluk
TJ Slavia Kroměříž C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Miroslav2002reg. muži 51.-70. 
2.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-90. 
3.Bartoník Filip1998reg. muži 71.-90. 
4.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-90. 
5.Svak Adam2004reg. muži 91.-120. 
6.Čížek Matěj2006reg. muži 91.-120. 
7.Zuzaňák Tomáš2004reg. muži 121.-150. 
8.Zuzaňák Lukáš2007reg. muži 121.-150. 
9.Škarpa Ondřej1986nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy