Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1.třídy
Sokol Zásmuky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Leoš1965reg. muži 41.-70 
2.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 41.-70 
3.Skyva Milan1949reg. muži 41.-70 
4.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 71.-100 
5.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71.-100 
6.Krejčí František1951reg. muži 101.-130 
7.Skývová Lenka1977reg. muži 101.-130. 
8.Suchý Ladislav1963reg. muži 101.-130. 
9.Švec Josef1968reg. muži 131.-160. 
10.Kašpar Milan1957reg. muži 131.-160 
11.Cikán Miloslav1965reg. muži 131.-160 
12.Kormaňák Pavel1958reg. muži 131.-160 
13.Hofmiler Josef1980reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel1976reg. muži 21-40 
2.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
3.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 41-70 
4.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
6.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
7.Novotný Karel1956reg. muži 71-100 
8.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
9.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
10.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
11.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
12.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
13.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
14.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
15.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
16.Koubek Václav1976reg. muži N 
17.Čebišová Linda2010reg. muži N 
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1987reg. muži 21-40. 
2.Cherednik Konstantin1973reg. muži 41-70. 
3.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 41-70. 
4.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 41-70. 
5.Douša Ivan1959reg. muži 41-70. 
6.Říha Vlastimil1968reg. muži 71-100. 
7.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71-100. 
8.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71-100. 
9.Budský Radek1970reg. muži 71-100. 
10.Bossanyi Michal1962reg. muži 71-100. 
11.Mukařovský Aleš1972reg. muži 101-130. 
12.Nekolný Josef1970reg. muži 101-130. 
13.Cinegr Jiří1978reg. muži 191-238. 
14.Štábla Peter1982reg. muži 191-238.cizinec 
15.Dvořák Vladimír1946reg. muži 191-238. 
16.Martin Petr ml.2007nez. mži N 
17.Pilát Tobiáš2007nez. mži N 
18.Rozumný Karel1975nez. muži N 
ST EUROMASTER Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
2.Doležal Martin1998kraj. muži 161.-200. 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 200N 
4.Šembera Karel1962kraj. muži 200N 
5.Holman Martin1967kraj. muži 250N 
6.Vokounová Adéla1982reg. muži 21.-40. 
7.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
8.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
9.Bártová Věra1975reg. muži 71.-100. 
10.Lichtenberg Petr1983reg. muži 101.-120. 
11.Kalva Tomáš2001reg. muži 131-160. 
12.Bárta Jiří2009reg. muži 191.-238. 
13.Bártová Kateřina2006reg. muži 191.-238. 
14.Novák Ladislav1946reg. muži 191.-238. 
15.Formánek Josef2002reg. muži 191-238. 
16.Hrouda Jakub2002reg. muži 191-238. 
17.Novák František2002reg. muži 191-238. 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži reg. 41-70 
2.Lupták Marián1970reg. muži reg. 41-70 
3.Pych Luděk1972reg. muži reg. 41-70 
4.Bodlák Karel1963reg. muži reg. 41-70 
5.Holeček Martin1989reg. muži reg. 71-100 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži reg. 71-100 
7.Řehák Josef ml.1987reg. muži reg. 71-100 
8.Šíma Roman1966reg. muži reg.101-130 
9.Voslař Jiří1949reg. muži reg.101-130 
10.Šafránek Jaroslav1942reg. muži reg.101-130 
11.Hladík Martin1975reg. muži reg.131-160 
12.Bodláková Tereza1988reg. muži reg.131-160 
13.Nosek Lukáš1994reg. muži reg.161-190 
14.Kubišta Petr1965reg. muži reg.161-190 
15.Hrouda Vladimír2004reg. muži reg.161-190 
16.Tvrdíková Veronika1994reg. muži reg.191-238 
17.Polák Filip2006reg. muži reg.191-238 
18.Kadlec Lukáš2004reg. muži reg.191-238 
19.Petřík Daniel1967reg. muži N 
20.Polák Zbyněk2005reg. muži N 
21.Šárovec Pavel2007reg. muži N 
22.Szitás Petr2007reg. muži N 
KST Týnec nad Labem "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Daniel2000reg. muži 41.-70. 
2.Cincibus Milan1967reg. muži 41.-70. 
3.Brunclík Marek1969reg. muži 41.-70. 
4.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 101.-130. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
6.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
7.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
8.Fousek Jiří1967reg. muži 161.-190. 
9.Novotný Radek1965reg. muži 191.-222. 
SK Křečhoř "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 41-70 
2.Moravec Petr1973reg. muži 71-100 
3.Valtr Petr1961reg. muži 101-130 
4.Sýkora Jaromír1971reg. muži 101-130 
5.Ležal Milan1966reg. muži 131-160 
6.Levčík Milan1985reg. muži 161-190 
7.Hrodek David1983reg. muži 161-190 
8.Dobiáš Robert1971reg. muži 191-238 
9.Kubín Miloslav1956reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Velim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 41-70. 
2.Petřík Petr1989reg. muži 41-70. 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 41-70. 
4.Sixta Pavel1990reg. muži 41-70. 
5.Vejtruba František1954reg. muži 71-100. 
6.Škopek Martin1969reg. muži 101-130. 
7.Opl Petr1968reg. muži 101-130. 
8.Svoboda Jan1995reg. muži 101-130. 
9.Jeřala Lukáš1988reg. muži 101-130. 
10.Pena Adam2003reg. muži 161-190. 
11.Sedláček Pavel1977reg. muži 161-190. 
12.Balouš Petr2002reg. muži 161-190. 
13.Bulgr Jan2004reg. muži 161-190. 
14.Hyšpler Jan2001reg. muži 161-190. 
15.Dulík Roman1981reg. muži 191-238. 
16.Venkrbec Vít1964reg. muži 191-238. 
17.Sahulka Radek2004reg. muži 191-238. 
18.Pena Štěpán2005reg. muži 191-238. 
19.Brant Pavel1963nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 16 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 21-40 
3.Salák Alois1958reg. muži 41-70 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 71-100 
5.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
6.Musil Jan1966reg. muži 71-100 
7.Vyšata Pavel1971reg. muži 101-130 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 191-238 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
2.Čihák Jaroslav1952reg. muži 41-70 
3.Pak Viktor1953reg. muži 41-70 
4.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
5.Moravec Václav1963reg. muži 71-100 
6.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
7.Röhrl Theodor1966nez. muži  
Stolní tenis Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970reg. muži 21-40 
2.Svoboda Miloš1968reg. muži 21-40 
3.Havlíček Vladimír1974reg. muži 21-40 
4.Bednařík Martin1966reg. muži 41-70 
5.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
6.Kuch Tomáš1999reg. muži 131-160 
7.Jelínek Karel1973reg. muži 161-190 
8.Punar Kamil2000reg. muži 191-238 
9.Waters Jiří ml.1994reg. muži 999 
10.Kout Miroslav2000reg. muži 999 
Stolní tenis Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roudný Petr1968reg. muži 21-40 
2.Výborný Pavel1968reg. muži 21-40 
3.Pros Jan1965reg. muži 21-40 
4.Pros Jaroslav1961reg. muži 71-100 
5.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
6.Dzurko Josef2000reg. muži 101-130 
7.Zápotocký Milan1959reg. muži 131-160 
8.Lain Lukáš1984reg. muži 161-190 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS