Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2.třídy
TJ Sokol Velký Osek "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Karel1945reg. muži 21-40 
2.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
3.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
4.Novotný Karel1956reg. muži 71-100 
5.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
6.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
7.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
8.Psota Karel1958reg. muži 161-190 
9.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
10.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
11.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
12.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
13.Čebišová Linda2010reg. muži N 
14.Myška Michal2006reg. muži N 
15.Koubek Václav1976reg. muži N 
Sokol Zásmuky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Vladimír1982reg. muži 71.-100 
2.Krejčí František1951reg. muži 101.-130 
3.Skývová Lenka1977reg. muži 101.-130. 
4.Suchý Ladislav1963reg. muži 101.-130. 
5.Švec Josef1968reg. muži 131.-160. 
6.Kašpar Milan1957reg. muži 131.-160 
7.Cikán Miloslav1965reg. muži 131.-160 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 131.-160 
9.Michálek Michael2007reg. muži 999 
10.Hofmiler Josef1980reg. muži 999 
TJ Sokol Český Brod "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janich Petr1970reg. muži 101-130 
2.Opršal Tomáš1971reg. muži 101-130 
3.Homola Petr1953reg. muži 101-130 
4.Kolář Marek st.1974reg. muži 131-160 
5.Opršal Dan1997reg. muži 161-190 
6.Linger Tomáš1997reg. muži 161-190 
7.Gurčík Jan1965reg. muži 161-190 
8.Bašta Radek1979reg. muži 161-190 
9.Kolářová Linda2006reg. muži 191-238 
10.Chlad Matyáš2004reg. muži 191-238 
11.Valentová Klára2006reg. muži 191-238 
12.Kyba Ondřej2004reg. muži 191-238 
13.Karban Tomáš1998reg. muži 191-238 
14.Karban Karel st.1964reg. muži 239.N 
15.Kabíček Jan2002nez. muži 239.N 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Ivan1959reg. muži 41-70. 
2.Říha Vlastimil1968reg. muži 71-100. 
3.Spáčil Ladislav1954reg. muži 71-100. 
4.Lambert Zdeněk1950reg. muži 71-100. 
5.Budský Radek1970reg. muži 71-100. 
6.Bossanyi Michal1962reg. muži 71-100. 
7.Mukařovský Aleš1972reg. muži 101-130. 
8.Nekolný Josef1970reg. muži 101-130. 
9.Cinegr Jiří1978reg. muži 191-238. 
10.Štábla Peter1982reg. muži 191-238.cizinec 
11.Dvořák Vladimír1946reg. muži 191-238. 
12.Martin Petr ml.2007nez. mži N 
13.Pilát Tobiáš2007nez. mži N 
14.Rozumný Karel1975nez. muži N 
TJ Sokol Plaňany - Jestřábi
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 101-130 
2.Koudelka Ivan1948reg. muži 101-130 
3.Ležal Jaromír1963reg. muži 131-160 
4.Lakatoš Josef1976reg. muži 161-190 
5.Kulhavý Roman1963reg. muži 161-190 
6.Pros Jaroslav ml.1987reg. muži 191-238 
7.Komárek Josef1948reg. muži 191-238 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Martin1989reg. muži reg. 71-100 
2.Tvrdík Leoš1964reg. muži reg. 71-100 
3.Řehák Josef ml.1987reg. muži reg. 71-100 
4.Šíma Roman1966reg. muži reg.101-130 
5.Nosek Lukáš1994reg. muži reg.161-190 
6.Tvrdíková Veronika1994reg. muži reg.191-238 
7.Kadlec Lukáš2004reg. muži reg.191-238 
SK Nová Ves I. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voslař Jiří1949reg. muži reg.101-130 
2.Šafránek Jaroslav1942reg. muži reg.101-130 
3.Hladík Martin1975reg. muži reg.131-160 
4.Bodláková Tereza1988reg. muži reg.131-160 
5.Kubišta Petr1965reg. muži reg.161-190 
6.Hrouda Vladimír2004reg. muži reg.161-190 
7.Polák Filip2006reg. muži reg.191-238 
8.Petřík Daniel1967reg. muži N 
9.Polák Zbyněk2005reg. muži N 
10.Šárovec Pavel2007reg. muži N 
11.Szitás Petr2007reg. muži N 
12.Římal Lukáš1980reg. muži N 
KST Týnec nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
2.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
3.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 161.-190. 
5.Novotný Radek1965reg. muži 191.-222. 
TTC Dobřichovská Pivnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970reg. muži 50N 
2.Pospíšil Libor1959reg. muži 71-100 
3.Opl Miroslav1962reg. muži 71-100 
4.Švára Petr1969reg. muži 131-160 
5.Horký Miroslav1953reg. muži 101-130 
6.Pikner Jan1971reg. muži 131-160 
7.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
8.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
9.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
10.Mašín Pavel1976reg. muži 161-190 
11.Ježek Jiří1976reg. muži 161-190 
12.Horn Tomáš1977nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Lukáš1977reg. muži 71-100 
2.Musil Jan1966reg. muži 71-100 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 101-130 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 131-160 
5.Pánek Daniel1976reg. muži 191-238 
Stolní tenis Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malenovský Aleš1958reg. muži 71-100 
2.Dzurko Josef2000reg. muži 101-130 
3.Holler Jan1974reg. muži 101-130 
4.Kuch Tomáš1999reg. muži 131-160 
5.Zápotocký Milan1959reg. muži 131-160 
6.Jelínek Karel1973reg. muži 161-190 
7.Lain Lukáš1984reg. muži 161-190 
8.Punar Kamil2000reg. muži 191-238 
9.Kout Miroslav2000reg. muži 999 
10.Waters Jiří ml.1994reg. muži 999 
Viktoria Radim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 41-70 
2.Doskočil Václav1960reg. muži 41-70 
3.Prorok Jaroslav1965reg. muži 71-100 
4.Mašín Miloslav1948reg. muži 101-130 
5.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
6.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
8.Němeček Robert1971reg. muži 161-160 
9.Vaníček Ivan1968reg. muži 161-190 
10.Klimák Josef1945reg. muži 161-190 
11.Hovorka Marek2005reg. muži 191-238 
12.Jetenský Marek2004reg. muži 191-238 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS