Soupisky
Divize
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 25,5 
2.Vaniš Marek1989kraj. muži 25,5 
3.Brožek Miroslav1962kraj. muži 35,5 
4.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
5.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
6.Vítů Václav2004kraj. muži 150,5 
7.Bayer Jiří1963kraj. muži 170,5 
8.Frič Lukáš1989kraj. muži 190,5 
9.Ajdini Tereza2003kraj. muži 225,5 
10.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
11.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
12.Demeter Jan1961kraj. muži 275,5 
13.Švarc Vojtěch1993kraj. muži 275,5 
KST Jirkov A TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 19 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 55,5 
3.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 55,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 95,5 
5.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
6.Jelínek Šimon1996kraj. muži 110,5 
7.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
8.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
9.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
10.Šimonek Milan1956reg. muži 26 
11.Malý Michal1999kraj. muži 65,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 51-60 
2.Růžička Jiří1975kraj. muži 51-60 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 71-80 
4.Sýkora Martin1970kraj. muži 81-90 
5.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101-120 
6.Hrivňák Petr1967kraj. muži 101-120 
7.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 121-140 
8.Černý Tomáš1980kraj. muži 121-140 
9.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
10.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141.160 
11.Čáp Stanislav2001kraj. muži 141-160 
12.Mládek Petr1990kraj. muži 201-250 
13.Štika Jiří ml.1983kraj. muži 201-250 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Filip2002kraj. muži 35,5 
2.Boháč Dominik1992kraj. muži 35,5 
3.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
4.Pospíšil Václav1967kraj. muži 75,5 
5.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 130,5 
6.Krupka Martin2001kraj. muži 304,5 
7.Balcar František2004reg. muži 101-120 
8.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
9.Landa Josef1962reg. muži 141-160 
10.Červenka Zdeněk1943reg. muži 141-160 
11.Marousek Jan2003reg. muži 161-180 
12.Šnajdr Jiří st.1970reg. muži 181-200 
13.Drbohlav Michal2002reg. muži 181-200 
14.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
15.Jančička Petr2004reg. muži 181-200 
16.Simon Patrik2006reg. muži 201-204 
17.Rudiš Filip2006reg. muži 201-204 
18.Jindřich Vít1982nez.  
19.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 150,5Střídavý start z TTC Roudnice
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 31-40 
2.Vízner Jiří1998kraj. muži 41-50 
3.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 91-100 
4.Průša Dominik1994kraj. muži 91-100 
5.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 101-120 
6.Kadlec Matěj2003kraj. muži 101-120 
7.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 101-120 
8.Štěpnička Michal1998kraj. muži 161-180 
9.Keller Filip2003kraj. muži 181-200 
10.Kopenec Václav1965nez. muži  
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 16 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 45,5 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 110,5 
4.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
5.Kopecký Karel1955kraj. muži 190,5 
6.Neumann Martin1980kraj. muži 190,5 
7.Mrázek Michal1980kraj. muži 225,5 
8.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
9.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
10.Matušek Petr1988nez. muži  
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 45,5 
2.Zedník Josef1987kraj. muži 55,5 
3.Nováková Martina2002kraj. muži 110,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Špička Zbyněk1962kraj. muži 150,5 
5.Smíšková Martina1979kraj. muži 150,5 
6.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
7.Starý Jiří ml.1987kraj. muži 190,5 
8.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
9.Pavlík Petr1974kraj. muži 275,5 
10.Sečanský Radek1993kraj. muži 275,5 
11.Běhounek Michal2003kraj. muži 304,5Hostování z KST Apollo Ústí nad Labem z.s.
12.Běhounek Marcel1975reg. muži 62 
13.Barták Karel2000reg. muži 73 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 41-50 
2.Görner Darin1968kraj. muži 81-90 
3.Gono Milan1971kraj. muži 101-120 
4.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 101-120 
5.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 161.-180. 
6.Podařil Petr1995reg. muži 16 
7.Kieswetter Vojtěch st.1964reg. muži 17 
8.Šašek Vladimír1961reg. muži 29 
9.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 34 
10.Michal Jozef1944reg. muži 64 
11.Figa Norbert1978reg. muži 77 
12.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 79 
13.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 87 
14.Zaspal Adolf1970reg. muži 125 
15.Vopat Ladislav1952reg. muži 145 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 45,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
4.Bencs Ladislav1986kraj. muži 75,5 
5.Fencl Lukáš1996kraj. muži 95,5 
6.Čejka Vratislav1959kraj. muži 95,5 
7.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
8.Fencl Jakub2004kraj. muži 110,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 20 
2.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 N 
3.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 55,5 
4.Rovner Antonín1980kraj. muži 55,5 
5.Šťovíček Petr1975kraj. muži 65,5 
6.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 130,5 
7.Městka Petr1998kraj. muži 130,5 
8.Záruba David2002kraj. muži 275,5 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráček Filip2004kraj. muži 55,5 
2.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
3.Holovčák Jiří1972kraj. muži 75,5 
4.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 95,5 
5.Srp Pavel1974kraj. muži 150,5 
6.Skružný Vratislav1982kraj. muži 150,5 
7.Chalupa Radek1966kraj. muži 150,5 
8.Voda Milan1963kraj. muži 190,5 
9.Schmoranz Pavel2002kraj. muži 275,5 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 51-60 
2.Fiala Dušan1963kraj. muži 71-80 
3.Fencl Pavel1994kraj. muži 71-80 
4.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-90 
5.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
6.Ledvina Vilém1961kraj. muži 101-120 
7.Filín Jan1961kraj. muži 101-120 
8.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
9.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS