Soupisky
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 141 - 170 
2.Divíšek Dušan1971kraj. muži 141 - 170 
3.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 170 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 171 - 200 
5.Malínský Milan1956kraj. muži 171 - 200 
6.Jakubec Martin1992kraj. muži N 200 
7.Šilar Petr1969kraj. muži 201 - 230 
8.Myšák Luděk1967kraj. muži 231 - 260 
9.Jenčík Ladislav1963reg. muži 31 
10.Bartoš Petr1964reg. muži 51 - 60 
11.Dušek Josef1965reg. muži 51 - 60 
12.Čermák Josef1999reg. muži 81 - 90 
13.Lipenský Jakub2004reg. muži 121 - 140 
14.Petr Lukáš2006reg. muži 121 - 140 
Sokol České Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lulek Radim1989kraj. muži N 140. 
2.Krulich Miloš1968kraj. muži N 170. 
3.Fiala Josef1976kraj. muži 171-200. 
4.Rambousek Martin1984kraj. muži 201-230. 
5.Kozák Ladislav1948reg. muži N 70. 
6.Borůvka Petr1978reg. muži 121-140. 
7.Zítko Pavel1947reg. muži 161-180. 
8.Louda Aleš1961reg. muži 181-200. 
9.Tošovský Jaroslav1949reg. muži 181-200. 
10.Stein Filip2006reg. muži 141 - 160Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 121 - 140 
2.Viesner Vojtěch2001kraj. muži 121 - 140Hostování z SK Dobré, z.s.
3.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 140 
4.Bečička Milan1970kraj. muži N 170 
5.Trnka Jan1969kraj. muži 201 - 230 
6.Drahoš Zdeněk1971reg. muži 47 
7.Michl Jakub2003reg. muži 51 - 60Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Marek Jiří1992reg. muži 61 - 70 
9.Bříza Jaroslav1962reg. muži 71 - 80 
10.Vevjora Rostislav1954reg. muži 71 - 80 
11.Jireš Miloslav1973nez. muži  
Slovan Broumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1994kraj. muži 121-140 
2.Hauschke Tomáš1988kraj. muži 141-170 
3.Mifek Milan1972kraj. muži 201-230 
4.Ďoubek Jiří1987kraj. muži N230 
5.Rýgl Petr ml.1982reg. muži 51-60 
6.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 71-80 
7.Černý Miroslav1966reg. muži 101-120 
8.Hornych Josef1967reg. muži 121-140 
9.Holeček Petr1967reg. muži 161-180 
10.Richtr Jaroslav1964nez. muži  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 231-260 
2.Oláh Jan1973reg. muži 51-55 
3.Míl Pavel1958reg. muži 61-65 
4.Hofman Jan1959reg. muži 91-95 
5.Hejna Vít2003reg. muži 96-100Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
6.Landsmannová Alena1973reg. muži 110N 
7.Nývlt Lukáš2002reg. muži 141-150 
8.Joneš Patrik2006reg. muži 141 - 160Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
Sokol PP Hr. Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 90 N 
2.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 121-140 
3.Skákal Martin1974kraj. muži 140 N 
4.Truněček Martin2004kraj. muži 141-170 
5.Klír Jiří1966kraj. muži 201-230 
6.Tuček Tomáš1965kraj. muži 260 N 
7.Kosinka Josef1959reg. muži 81-90 
8.Bláha Petr1977reg. muži 81-90 
9.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
10.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
11.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
12.Riedl Josef1940reg. muži 100 N 
13.Řehounek Kristian2007ČR mži 73 
14.Zoubek Šimon2008ČR mži 135,5 
15.Pek Jan2005ČR mži 153 
16.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36 
17.Kozáková Tereza1999ČR ženy 73 
18.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22 
19.Bártová Tereza2005kraj. ženy 25 N 
20.Tonarová Tereza2006ČR mžy 7 
21.Masopustová Lucie2006ČR mžy 11 
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
2.Příborský David1979kraj. muži 101-120 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 141-170 
4.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 201-230 
5.Pospíšil Pavel1952reg. muži 91-100 
6.Ludvík Ivan1955reg. muži 100-105 
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži 101-120 
2.Marinica Kamil1973kraj. muži 171-200 
3.Dvořáček Jiří1958kraj. muži 201-230 
4.Pham Ngoc Binh1964kraj. muži N 230 
5.Kolátor Vladimír1957reg. muži 71-80 
6.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 91-100 
7.Měšťanová Petra1996reg. muži 91-100 
8.Hamzová Klárka1996reg. muži 101-120 
9.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
10.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
11.Postupa Jan1977reg. muži 141-160 
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 81-90. 
2.Stefanu Michal1965reg. muži N140 
3.Marx Jan1987kraj. muži 141-170. 
4.Burdych Viktor1959kraj. muži N260 
5.Solovic Martin1994kraj. muži 231-260. 
6.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51 - 60 
7.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51 - 60 
8.Špelda Jiří1960reg. muži 51 - 60 
9.Kuře Otakar1946reg. muži 71 - 80 
10.Hoferka Dušan1949reg. muži 101 - 120 
11.Klimeš Zbyšek1969reg. muži N120 
12.Madarász Štefan1960reg. muži 141 - 160 
13.Rojt Jan1959reg. muži 141 - 160 
14.Zetek Libor1959reg. muži 141 - 160 
15.Zetek Tomáš2000nez. muži N 
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-120 
2.Mach Milan st.1965kraj. muži 141-170 
3.Mach Milan ml.1985kraj. muži 171-200 
4.Kárník Milan1961kraj. muži 231-260 
5.Janko Lukáš1971reg. muži N60 
6.Kovalčík Josef1960reg. muži 161-180 
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 91.- 100. 
2.Koblížek Michal1992kraj. muži 101.- 120. 
3.Valta Martin1969kraj. muži 101.- 120. 
4.Dušek Jaroslav1957kraj. muži 141. - 170. 
5.Brát Karel st.1962kraj. muži 141. - 170. 
6.Hlávka Jiří1975kraj. muži 231.- 260. 
7.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 71. - 75 
8.Ducháč Pavel1979reg. muži 111. - 120 
9.Vlk Aleš1996reg. muži 151. - 160. 
10.Valta Petr1997reg. muži 151. - 160. 
11.Koblížek Ondřej2008reg. muži 160. N 
12.Šolc Adolf1941nez. muži  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Lukáš1997kraj. muži 38 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 101-120 
3.Šanc Přemysl1963kraj. muži 101-120 
4.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 201-230 
6.Krása Jakub2005reg. muži 91-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS