Soupisky
Extraliga žen
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 4 
2.Tomanová Tamara1994ČR ženy 11 
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 14 
4.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 22 
5.Hrachová Marie1963ČR ženy 28 
6.Chovancová Marie2002kraj. ženy 31.-35.Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 8 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 10 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 20 
4.Rozínková Daniela1993ČR ženy 33 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 37 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 45 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 13 
KST Hluk JP Boka Trade
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR ženy 27Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 39Hostování z Orel jednota Silůvky
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 48 
4.Horáková Libuše1976ČR ženy 61Hostování z TTC FRÝDLANT
5.Uriková Monika1999nez. cizinec 
SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Partyka Natalia1989ČR ženy 2 Ncizinec 
2.Vacenovská Iveta1986ČR ženy 5 
3.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 7 
4.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 13 Ncizinec 
5.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 15 
6.Guo Ruichen1997ČR ženy 1 Ncizinec 
SKST Mart Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 24 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 34 
3.Puchovanová Nikoleta2000ČR ženy 34 Ncizinec 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 38 
5.Novotná Jana1996ČR ženy 62 
6.Novotná Lucie1997ČR ženy 64 
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 76 
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 12 
2.Petrovová Nikita1999ČR ženy 18 
3.Grigelová Natália2000ČR ženy 31Ncizinec 
4.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 32 
5.Sikorová Kamila1997ČR ženy 35 
6.Hrabicová Klára2003ČR ženy 84 
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 3. 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 6. 
3.Éllö Vivien1974ČR ženy 7. Ncizinec 
4.Sommerová Helena2005ČR ženy 41.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
5.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 52Střídavý start z KST Zlín, z.s.
6.Koberová Klára2003ČR ženy 69.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 18Ncizinec 
2.Truksová Lucia1995ČR ženy 20Ncizinec 
3.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 26 
4.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 55 
5.Klempererová Anna2003ČR ženy 66Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 23. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 31. 
3.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 42. 
4.Polívková Barbora2000ČR ženy 47. 
5.Jírová Monika1971ČR ženy 57. 
6.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 58. 
7.Bošinová Aneta2001ČR ženy 65. 
8.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11.N 
9.Beranová Sára1999kraj. ženy 12.N 
10.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 14.N 
MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9 
2.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 11Ncizinec 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 21 
4.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 20Ncizinec 
5.Kim Olga1994ČR ženy 40Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS