Soupisky
1. liga žen skupina A
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 82 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 92Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Pocinovice, z.s.
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
5.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 22Hostování z SKST Hodonín
6.Hnojská Helena1974nez. ženy  
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 29 
2.Tenglová Vendula1993ČR ženy 40 
3.Vondráková Markéta1980ČR ženy 51 
4.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 50Hostování z TTC Kladno, z.s.
5.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 53Hostování z TJ AVIA Čakovice, z.s.
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 90Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Smíšková Martina1979kraj. ženy 7 
3.Vysocká Karolína1998nez. ženy Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
4.Hauznerová Michaela1977nez. ženy  
5.Vašinová Karina1977nez. ženy  
6.Matasová Tereza1995nez. ženy  
7.Peštová Eva1950nez. ženy  
8.Munková Irena1972kraj. ženy 10Hostování z T.J. Sokol Terezín
9.Ajdini Tereza2003kraj. ženy 13Střídavý start z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 67. 
2.Diblíková Klára1997ČR ženy 78. 
3.Stránská Anna2002kraj. ženy 11. - 20.Hostování z Viktoria Radim
4.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21. - 40. 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21. - 40. 
6.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21. - 40. 
7.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 21. - 40.cizinec 
8.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 15-16Střídavý start z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 77 
2.Hagino Petra1974kraj. ženy 11-20 
3.Veletová Ilona1973kraj. ženy 11-20 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
6.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
7.Polcarová Anežka1998ČR ženy 71Střídavý start z TJ Hrádek z.s.
8.Matoušová Aneta2002ČR ženy 93Střídavý start z TJ Hrádek z.s.
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR ženy 41.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Štricová Niamh2002ČR ženy 59.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 70. 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
5.Pokorná Eva2004kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazimová Terezie2000ČR ženy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 55 
3.Klempererová Anna2003ČR ženy 66Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Kozáková Tereza1999ČR ženy 73Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 22Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Bártová Tereza2005kraj. ženy 25 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Truněčková Anežka2008ČR mžy 42Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 25. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 47. 
3.Jírová Monika1971ČR ženy 57. 
4.Pěnkavová Kristýna2002ČR ženy 58. 
5.Bošinová Aneta2001ČR ženy 65. 
6.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11.N 
7.Beranová Sára1999kraj. ženy 12.N 
8.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 14.N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 - 40 
2.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Sokol Votice
3.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 41 - 60Hostování z TJ Sokol Čekyně
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
5.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy NcizinecHostování z Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS