Soupisky
2. liga žen skupina A
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998ČR ženy 71 
2.Matoušová Aneta2002ČR ženy 93 
3.Skopová Šárka1991kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Bor z.s.
4.Matoušová Jana1973kraj. ženy 19 
5.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-32 
6.Kociánová Lucie2002kraj. ženy nezařazenaHostování z TJ Sokol Velká Hleďsebe
7.Hošťálková Martina1990kraj. ženy nezařazenaHostování z Stolní tenis DDM Stříbro z.s.
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Martina1973kraj. ženy 21-40Hostování z SK HAMR, z.s.
2.Včeláková Jiřina1981kraj. ženy 21-40 
3.Strnadová Karolína2003kraj. ženy 41-60Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice
4.Franeková Věra2003kraj. ženy 41-60 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
6.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
7.Vránová Helena1976kraj. ženy 41-60 
8.Rosová Kateřina2001kraj. ženy 61-80 
9.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
TJ Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996ČR ženy 99 
2.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 15-16Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
3.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 17-21Hostování z TSM Kladno, z.s.
4.Richterová Eva1957kraj. ženy 17-21 
5.Sobková Martina1988kraj. ženy 21N 
6.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 21N 
7.Zamazalová Klára1982kraj. ženy 31N 
8.Hubingerová Natálie2003kraj. dky 30 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Lenka1986kraj. ženy 10 
2.Meškánová Andrea2004kraj. ženy 14Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Dioss Nýřany z.s.
4.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
5.Břetenářová Vlastimila1962kraj. ženy 26-32 
6.Procházková Šárka2002kraj. ženy 2(N)Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
7.Levaiová Tereza2003kraj. ženy 10(N)Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
8.Gallerachová Iva2007ČR mžy 27Střídavý start z TJ Sokol Bor z.s.
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
2.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
3.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 41-60 
4.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
5.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
6.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
7.Handlová Natálie2004kraj. ženy 61-80Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 4 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 8 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
4.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 21-25 
5.Zuchová Petra2003reg. ženy 27 
6.Mašková Nicole2003nez. Hostování z SK Toužim
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 14 
2.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 15 
3.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 16 
4.Vyletová Helena1972kraj. ženy 17 
5.Jaramillo Věra2007kraj. ženy 21-25 
6.Dobrovská Kateřina1978reg. ženy 20 
7.Jůzová Viktorie2008nez.  
8.Nováková Monika1984nez.  
9.Lněničková Marta1979kraj. ženy 13 
10.Kárová Klára2003nez. Střídavý start z TJ Loket nad Ohří
TJ AVIA Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11-20 
2.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 11-20 
3.Chocová Alena1977kraj. ženy 21-40 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 21-40 
5.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
7.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
8.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41-60 
9.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
10.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992kraj. ženy 11.-20. 
2.Plachá Liliana2003kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Pokorná Eva2004kraj. ženy 21.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 41.-60. 
5.Seidlová Monika2000kraj. ženy 61.-80. 
6.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Bendová Amálie2005kraj. ženy 81-100Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Kaucká Hana1949kraj. ženy 101.-120. 
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 1 
2.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 2Hostování z TJ Sokol Písek
3.Smejkalová Blanka1967kraj. ženy 21 
4.Špetová Lydie1955kraj. ženy nez 2 
5.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy nez 3 
6.Růžičková Lenka1996kraj. ženy nez 4 
7.Smetanová Aneta2002kraj. ženy nez 5 
8.Blažková Anežka2002kraj. ženy 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS