Soupisky
1. liga mužů
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 42 
2.Foff Lukáš1995ČR muži 58 
3.Koldas Tomáš2000ČR muži 66 
4.Ševec Jakub1999kraj. muži 10Ncizinec 
5.Bittner Michal1979kraj. muži 13 
6.Lučan Martin1966kraj. muži 25 
7.Slavík Libor1975kraj. muži 26 
8.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 28Ncizinec 
9.Mrázek Jiří1985kraj. muži 48 
10.Šumpík Viktor1984kraj. muži 49N 
11.Chládek Martin1997kraj. muži 51 - 60 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Lukáš1985ČR muži 83. 
2.Šilhán Petr1995ČR muži 85. 
3.Medek Josef1976ČR muži 87. 
4.Blinka Michal2001ČR muži 98. 
5.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
6.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
7.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
8.Protiva Martin1983kraj. muži 11. 
9.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
10.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
11.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
12.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
13.Reliszka Jakub1999kraj. muži 21.-30.cizinec 
14.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
15.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
16.Klement Milan1982kraj. muži 41.-60. 
17.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
18.Chiba Yuhei1996ČR muži 73. Ncizinec 
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995ČR muži 74 
2.Pavlík Tibor1996ČR muži 82 
3.Hanák Martin1983kraj. muži 20,5 
4.Javůrek Jiří1990kraj. muži 100,5N 
5.Kowal René1996kraj. muži 35,5 
6.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 100,5 
7.Randis Vilém1977kraj. muži 125,5 
8.Vincek Martin2000kraj. muži 125,5 
9.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 125,5 
10.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 125,5 
11.Trabura Lubomír1983kraj. muži 175,5 
12.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 175,5 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 49 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 63 
3.Moriya Tsubasa1996ČR muži 74 Ncizinec 
4.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
5.Průša David2000ČR muži 86 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
7.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
8.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
9.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
10.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
11.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
12.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 51 
2.Lapčík Ondřej1999ČR muži 72 
3.Hoferik Petr1978ČR muži 99 
4.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 13 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 12 
6.Dvořáček Petr1975kraj. muži 16 N 
7.Janoušek Přemek1976kraj. muži 16 N 
8.Studýnka František1960kraj. muži 141-150 
9.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 151-160 N 
10.Hladký Rostislav1979kraj. muži 191-200 
11.Šafařík Jan1978kraj. muži 211-220 
12.Hušek Jan1982kraj. muži 221-230 N 
13.Šlancar Jiří1961reg. muži 32 
14.Hušek Jindřich1981reg. muži 33 
15.Kuchař Pavel1971reg. muži 41 
16.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 46. 
2.Vaculovič Libor1987ČR muži 94. 
3.Borůvka Jakub1985ČR muži 96. 
4.Čamr František2000kraj. muži 6N 
5.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
6.Miffek Daniel1976kraj. muži 30N 
7.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 31.-.40. 
8.Záboj Matěj2002kraj. muži 40NHostování z HB Ostrov , z.s.
9.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 40N 
10.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 51.-70. 
11.Yoshida Kaito1999nez. muži cizinec 
12.Bárta Daniel1999kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
13.Jadrný Šimon2002kraj. muži NStřídavý start z HB Ostrov , z.s.
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001ČR muži 50 
2.Martinko Tomáš2002ČR muži 60 
3.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
4.Onderka František2002ČR muži 81 
5.Karásek Karel1968ČR muži 93 
6.Grela Marek Pawel1998kraj. muži 20Ncizinec 
7.Štalzer Adam2003kraj. muži 35,5 
8.Plachta Jakub2000kraj. muži 35,5 
9.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 35,5 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 75,5 
11.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 75,5 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 57 
2.Skála Radek2002ČR muži 67 
3.Smýkal Tomáš1993ČR muži 69 
4.Yaremchuk Dmytro1999ČR muži 85Ncizinec 
5.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 15 
6.Šmerda Marek1973kraj. muži 17 
7.Svoboda Libor1983kraj. muži 21-30 
8.Mejzlík Martin1988kraj. muži 21-30N 
9.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 31-40 
10.Sigmund Ivo1978kraj. muži 31-40 
11.Toufar Jan1997kraj. muži 51-60 
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 35. 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 61. 
3.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 90. 
4.Málek Tomáš1996kraj. muži 18. 
5.Klimek Vojtěch1992kraj. muži N 18. 
6.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
7.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
9.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 54 
2.Gorecki Jan1999ČR muži 63 
3.Mikolašík Michal1999ČR muži 70 
4.Bako Radim2001ČR muži 71 
5.Lokaj Roman1965ČR muži 97 
6.Bělík Šimon2004kraj. muži 35,5Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 35,5 
8.Rusnák Aleš2002kraj. muži 35,5 
9.Volný Karel1990kraj. muži 35,5 
10.Číž Rostislav1977kraj. muži 35,5 
11.Siwiec Matěj2001kraj. muži 50,5 
12.Harenčák Jakub2000kraj. muži 75,5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buben Vlastimil1999ČR muži 44 
2.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 59 
3.Hort Tomáš1997kraj. muži 12 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 16 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 20 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 22 
8.Jakubský Filip2002kraj. muži 23 
9.Janovský Dan2003kraj. muži 31 
10.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 35 
11.Čepelka Jan1975kraj. muži 41 
12.Kačer Radek1997kraj. muži 51-60 
13.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 51-60 
14.Hýbl Jan1999kraj. muži 61-70 
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 48 
2.Čopián Ondřej1983kraj. muži 3 
3.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 4 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži N4 
5.Stránský Matěj1998kraj. muži 19 
6.Dostál Jan2002kraj. muži 24 
7.Slavík Miroslav1971kraj. muži 71 
8.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 101 
9.Šťastný Daniel1996kraj. mži 101 
10.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 101 
11.Liška Libor1995kraj. muži N2 
Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žaloudík Jan1998ČR muži 80. 
2.Polák Michal1979ČR muži 84. 
3.Žák Jan1989ČR muži 89. 
4.Černota Filip2001kraj. muži 21-30.Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
5.Hobl Lukáš1998ČR muži 91.Střídavý start z SKST Cheb
6.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8.Střídavý start z SKST Cheb
7.Březovský Petr2000kraj. muži 8.NStřídavý start z SKST Cheb
10.Květon Ondřej2004kraj. muži 9Střídavý start z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mihailovič Luka2000kraj. muži 20,5cizinec 
2.Wasilewski Damian1987kraj. muži 20,5cizinec 
3.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 21-50cizinec 
4.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-50 
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-50 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 21-50 
7.Revay Radomír1970kraj. muži 21-50 
8.Mihailovič Nikola2001kraj. muži 21-50Ncizinec 
9.Sikora Radek1979kraj. muži 51-100 
10.Skácelík František1965kraj. muži 51-100 
11.Bezdíček Milan1966kraj. muži 51-100 
12.Musil Milan1960kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS