Soupisky
2. liga mužů skupina A
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 6 
2.Balog Roland1987kraj. muži 8 
3.Postelt Tomáš1994kraj. muži 12 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 17 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 15 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 101-130 
7.Balcar Miroslav1972kraj. muži 131-160 
8.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
9.Malý Petr1975kraj. muži 161-200 
10.Slobodzian Jakub1989reg. muži 31-40 
11.Grill Josef1967reg. muži 31-40 
12.Blecha David1997reg. muži 41-50 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 9. 
3.Kodým Jiří1968kraj. muži 10. 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 12. 
5.Protiva Martin1983kraj. muži 11. 
6.Kaněra Jan1989kraj. muži 15. 
7.Protiva Luboš1988kraj. muži 18. 
8.Fabíni Marek1995kraj. muži 19. 
9.Reliszka Jakub1999kraj. muži 21.-30.cizinec 
10.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
11.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
12.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
13.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
14.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 31.-40. 
15.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži 41.-60.cizinec 
16.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
17.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
18.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000ČR muži 86 
2.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
3.Thang Do Trong1985kraj. muži 21-30cizinec 
4.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
5.Dvořák Petr2000kraj. muži 31-40 
6.Fausek Matěj1999kraj. muži 31-40 
7.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
8.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 41-60 
9.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
10.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
11.Lamr Martin1981kraj. muži 61-80 
12.Píša Radovan1974kraj. muži 61-80 
13.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
14.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Hostování z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 11. N 
2.Bukovský Radek1977kraj. muži 20. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 21.-30. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 21.-30. 
5.Blažek Jan1989kraj. muži 31.-40. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 51.-70. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101.-130. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 101.-130. 
9.Hoďák Václav1990kraj. muži 131.-160. 
10.Beniš Ondřej1990reg. muži 21.-30. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 21.-30. 
12.Kroupa Milan1965reg. muži 31.-40. 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
2.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
3.Petřík Aleš1975kraj. muži 31-40 
4.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 31-40 
6.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31-40 
7.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40N 
8.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 41-60 
9.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-60 
10.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
12.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
13.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
14.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
15.Šmíd Miroslav2003kraj. muži 61-80 
16.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
17.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 31-40 
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Květon Ondřej2004kraj. muži 9 
3.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31-40 
5.Krejčíř Milan1978kraj. muži 31-40 
6.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
7.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
8.Ludvík Roman1974kraj. muži 101-120 
9.Legát Petr1999kraj. muži 11Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
10.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
11.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
TJ Sokol Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 3 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 4 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 14 
5.Kříž Dominik1999kraj. muži 21-25 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 31-40 
7.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 41-50 
8.Adam Ondřej1987kraj. muži 51-60 
9.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
10.Krieger Ladislav1987kraj. muži 101-120 
11.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 77 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 2 
3.Bartošek Vít1986kraj. muži 3 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 9 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 4 
6.Woznicki Patrik1979kraj. muži 11 
7.Hervert Josef1998kraj. muži 12 
8.Skokan Viktor2003kraj. muži 25,5 
9.Kopecký Filip2002kraj. muži 35,5 
10.Boháč Dominik1992kraj. muži 35,5 
11.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
12.Pospíšil Václav1967kraj. muži 75,5 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimek Vojtěch1992kraj. muži N 18. 
2.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
3.Ezr Václav1996kraj. muži 21.-30. 
4.Stach Matěj2003kraj. muži 21.-30.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31.-40. 
7.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
8.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
10.Půlpán David1993kraj. muži 41.-60. 
11.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Kubát Petr1999kraj. muži 61.-80. 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 4. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 7. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 10. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 18. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 131.-160. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 201.-250. 
8.Janda Jaromír1998reg. muži 21.-30. 
9.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
10.Lesák Jakub1987reg. muži 50N 
11.Palátka Daniel1997reg. muži 51.-70. 
12.Němec Filip2002kraj. muži 201.-250.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 5 
2.Vaculík Petr1979kraj. muži 9 
3.Hejda Václav1974kraj. muži 13 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 41-50 
5.Volák Martin1975kraj. muži 70N 
6.Cafourek Jan1988nez.  
7.Cafourek Tomáš1986nez.  
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200.Střídavý start z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 2 
2.Pažma Lukáš1992kraj. muži 2Ncizinec 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 8 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 21-30 
5.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30N 
6.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 131-160 
7.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Founě Jiří1975kraj. muži 201-260N 
10.Pešek Ondřej2003kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
11.Smažík David2004kraj. muži 101-130NStřídavý start z SK Pedagog ČB
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 91. 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 8. 
4.Březovský Petr2000kraj. muži 8.N 
5.Špalek Vít2003kraj. muži 51.-60. 
6.Petera Jiří1968kraj. muži 71.-80. 
7.Trgo Michael2001kraj. muži 81.-90. 
8.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
9.Kytka Rudolf2002kraj. muži 101.-120. 
10.Kopecký Jiří1942reg. muži 33.-48. 
11.Gavlas Anton st.1948nez.  
12.Ramsauer Tomáš1993nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS