Soupisky
3. liga mužů skupina A
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karásek Vít1994kraj. muži 31-40 
2.Hájek Michal1990kraj. muži 31-40 
3.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31-40 
4.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 41-60 
5.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-60 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-60 
7.Šenk Jakub1994kraj. muži 41-60 
8.Vilga Filip1992kraj. muži 61-80cizinec 
9.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
10.Stano Peter1989kraj. muži 61-80cizinec 
11.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
12.Kantor Jan1994kraj. muži 101-150 
13.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
14.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
15.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150N 
16.Podrazil Václav2005kraj. muži 151-200 
17.Martiška Jan1986kraj. muži 151-200 
18.Annayev Sanjar1995kraj. muži 151-200cizinec 
19.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
20.Klouček Pavel1987kraj. muži 201-250 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. muži 41-60 
2.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
3.Krameš Jan st.1975kraj. muži 101-150 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži N 101-150 
5.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
6.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 151-200 
7.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 201-250 
8.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 201-250cizinec 
9.Blažek Jan1964kraj. muži 251-300 
10.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
11.Pešina Jiří1974kraj. muži N 251-300 
12.Baier Miroslav1991kraj. muži 301-350 
13.Veselý Filip2001kraj. muži 301-350 
14.Marat Filip2002kraj. muži 101-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slapnička Jakub2003kraj. muži 8 
2.Brožek Michal1987kraj. muži 17N 
3.Končal Adam2002kraj. muži 20NHostování z TJ Sokol Plzeň V.
4.Novotný Petr2000kraj. muži 21-30 
5.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30 
6.Zeman Lukáš2001kraj. muži 21-30 
7.Majer Zbyněk1975kraj. muži 21-30N 
8.Krejčí Ondřej2001kraj. muži 31-40 
9.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 31-40 
10.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
11.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 51-70 
12.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 131-160N 
13.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-206 
14.Kápl Jan st.1962nez.  
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11. 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 21.-30. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 31.-40. 
4.Pisár Jan2004kraj. muži 41.-50. 
5.Kettner Martin1987kraj. muži 51.-70. 
6.Mikeš Milan1976kraj. muži 71.-100. 
7.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-100. 
8.Krůta Václav1987kraj. muži 101.-130. 
9.Přibík Jan1974kraj. muži 101.-130. 
10.Vlček Jiří1963kraj. muži 101.-130. 
11.Andrt Tomáš1966kraj. muži 131.-160. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 131.-160. 
13.Kos Zdeněk1966kraj. muži 131.-160. 
14.Čech Pavel1968kraj. muži 160N 
15.Adamczuk Jan2002kraj. muži 161.-200. 
16.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 161.-200. 
17.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 161.-200. 
18.Rezek Jan1985kraj. muži 161.-200. 
19.Cír Radek1975kraj. muži 201.-250. 
20.Adamczuk Janusz1981kraj. muži 201.-250. 
21.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
22.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
23.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 289,5N 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 10 
3.Legát Petr1999kraj. muži 11 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 12 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 19 
6.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
7.Hnilica Vladimír1989kraj. muži 41-50cizinec 
8.Duchoň Antonín1974kraj. muži 41-50 
9.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
10.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
11.Duchoň Roman1972kraj. muži 51-60 
12.Pachner Jan2003kraj. muži 61-70 
13.Závora Adam2001kraj. muži 81-100 
14.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
15.Lanči Jakub1999kraj. muži 121-150 
16.Macháček Radek1969reg. muži 26 
SF SKK EL Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Pluhař Jan1997kraj. muži N. 31.-40. 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Plachý Ladislav1966kraj. muži 41.-60. 
5.Beran Matěj2001kraj. muži 41.-60.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Beran Tomáš2001kraj. muži 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 31-40 
2.Kuba Josef1972kraj. muži 31-40 
3.Kočvara Martin1970kraj. muži 41-60 
4.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
5.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
6.Rulec Jakub1981kraj. muži 81-100 
7.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
8.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
9.Provazník Petr1971kraj. muži 101-150 
10.Krásl Libor1980kraj. muži 151-200 
11.Pour Tomáš1999kraj. muži 201-250 
12.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201-250 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obertík Milan1996kraj. muži 13 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 26-30 
5.Kubát Jan1987kraj. muži 31-40 
6.Peckert Daniel1976kraj. muži 41-50 
7.Mandík Petr1979kraj. muži 81-100 
8.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 16 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 21-25 
3.Hoch Jiří1962kraj. muži 26-30 
4.Důra Matouš2002kraj. muži 31-40 
5.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
6.Vycudilík Jan1981kraj. muži 51-60 
7.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 61-70 
8.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 61-70 
9.Pechman Petr1998kraj. muži 61-70 
10.Panský Miroslav1957kraj. muži 71-80 
11.Hofman Petr1974kraj. muži 71-80 
12.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 101-120 
13.Hudec Vít2000kraj. muži 121-150 
14.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
15.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 151-200cizinec 
16.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
17.Grus Matěj2002kraj. muži 81-100Střídavý start z TJ Union Plzeň
RUFA Bechyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 18. 
2.Špeta Michal1982kraj. muži 21.-30. 
3.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 31.-40. 
4.Pučégl Pavel1976kraj. muži 31.-40. 
5.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
6.Mikolášek Milan1959kraj. muži 131.-160. 
7.Kovářík Tomáš1992kraj. muži 201.-260. 
8.Dobiáš Ladislav2004kraj. muži 21-30Střídavý start z DDM Soběslav
9.Hložek Tomáš2000kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
10.Syrovátka Jan2000kraj. muži 51-70Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovka Tomáš1974kraj. muži 11 
2.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
3.David Jakub1991kraj. muži 21-30 
4.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
6.Dunovský Libor1978kraj. muži 71-100 
7.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
9.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 161-200 
10.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
11.Šimoník Vladimír1977reg. muži 7 
12.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30Střídavý start z OST Velešín
TTC Libín Prachatice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 6. 
2.Šimek Marek1991kraj. muži 12. 
3.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 17. 
4.Krotký Marek1994kraj. muži 51.-70. 
5.Nitrianský Igor1961kraj. muži 71.-100. 
6.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 71.-100.Ncizinec 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 101.-130. 
8.Sivera Adam2004kraj. muži 131.-160. 
9.Gyori Richard1975kraj. muži 131.-160. 
10.Sivera Radek2001kraj. muži 161.-200. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS