Soupisky
M ČR družstev dorostenky
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR muži 3 
2.Polívková Barbora2000ČR muži 19 
3.Pytlíková Tereza2001ČR muži 5 
SKST Baník Havířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánová Gabriela2001ČR muži 2 
2.Hrabicová Klára2003ČR muži 10 
6.Hanáková Nela2004ČR muži 26 
7.Grigelová Natália2000ČR muži 79.5cizinec 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR muži 16 
2.Sommerová Helena2005ČR muži 15 
3.Pokorná Eva2004ČR muži 34 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR muži 27 
2.Handlová Natálie2004ČR muži 61 
3.Jungwirthová Andrea2005ČR muži 79.5 
4.Petříková Kateřina2006ČR muži 79.5 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazimová Terezie2000ČR muži 6 
2.Jirásková Tereza2001ČR muži 11 
3.Klempererová Anna2003ČR muži 20 
4.Nováková Martina2002ČR muži 24 
5.Bártová Tereza2005ČR muži 79.5 
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR muži 1 
2.Koďousková Eliška2003ČR muži 29 
3.Bačinová Pavla2002ČR muži 30 
4.Bačinová Lucie2004ČR muži 49 
5.Macurová Denisa2003ČR muži 68 
6.Grimmerová Diana2004ČR muži 72 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR muži 4 
2.Ševčíková Klára2000ČR muži 8 
3.Žižkovská Rebeka2003ČR muži 28 
4.Koplíková Klára2003ČR muži 60 
5.Látalová Lucie2005ČR muži 79.5 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděrová Linda2003ČR muži 7 
2.Halasová Ludmila2003ČR muži 67 
TJ Batesta Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárová Klára2003ČR muži 59 
2.Morová Natálie2002ČR muži 66 
3.Sankotová Klára2005ČR muži 79.5 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošinová Aneta2001ČR muži 14 
2.Pěnkavová Kristýna2002ČR muži 10 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayerová Anežka ml.2003ČR muži 79.5 
2.Voženílková Alena2000ČR muži 79.5 
3.Neufingerová Lucie2003ČR muži 79.5 
Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašubiaková Viktorie2004ČR muži 62 
2.Nykodýmová Natálie2002ČR muži 70 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holíková Kristýna2005ČR muži 79.5 
2.Krčmářová Magdaléna2002ČR muži 79.5 
3.Juchelková Lucie2007ČR muži 79.5 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromiaková Andrea2001ČR muži 50 
2.Vyletová Helena ml.2002ČR muži 65 
3.Holubová Klaudie2004ČR muži 69 
4.Jaramillo Věra2007ČR dky 80 
KST ZŠ Vyšší Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Šárka2002ČR muži 38 
2.Meškánová Andrea2004ČR muži 50 
3.Levaiová Tereza2003ČR muži 63 
4.Petrů Andrea2006ČR muži 79.5 
TJ Ostrava KST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašendová Jana2003ČR muži 13 
2.Březinová Barbora2004ČR muži 23 
3.Bajgerová Kristýna2003ČR muži 45 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS