Soupisky
Regionální soutěž II. třídy
TJ Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
2.Švamberk Jan1995reg. muži 81. -100. 
3.Kalerta František1958reg. muži 81. -100. 
4.Hřeben Stanislav1981reg. muži 121. - 140. 
5.Šmíd Tomáš2004reg. muži N 
6.Sviták Lukáš2007reg. muži N 
7.Herman Marek2008reg. muži N 
TJ Slovan Lochovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
2.Rácz Rudolf1975reg. muži 121-140 
3.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
4.Plecitý Stanislav1970reg. muži 121-140 
5.Janeček Tomáš1999reg. muži 121.-140. 
6.Bajt Tomáš2005nez. sži  
7.Hrdlička Tomáš2004nez. sži  
8.Janeček Václav1970nez. muži  
9.Chot Vladimír1979nez. muži  
10.Nevolný Milan1975nez. muži  
TJ Sokol Žebrák C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Jan1967reg. muži 66.-80. 
2.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
3.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
4.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
5.Drsek Václav1973reg. muži 101.-120. 
6.Hatina Petr1987reg. muži 121.-140. 
7.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
8.Šlosar Vojtěch2003reg. muži 141.-160.N 
9.Flieger Roman1978reg. muži 141.-160.N 
TJ Chaloupky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Stanislav1967reg. muži 66.-80. 
2.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
3.Růžička Jaroslav1951reg. muži 141.-160. 
4.Mraček František1961reg. muži nez. 
5.Sedláček Petr1997reg. muži nez. 
6.Trejbal Petr1970reg. muži nez. 
7.Štochl Karel2005reg. sži nez. 
8.Pekárek Ondřej2006reg. mži nez. 
TJ Sokol Žebrák D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
2.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
3.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
4.Müller Michal1977reg. muži 101.-120.N 
5.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
6.Koros Zdeněk1980reg. muži 141.-160.N 
7.Palek Petr1988reg. muži 141.-160.N 
8.Hřích Václav1972reg. muži 141.-160.N 
9.Koros Filip2010reg. muži 161.-166. 
TJ Lokomotiva Zdice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Václav1944reg. muži 101. - 120. 
2.Hašek Zdeněk1946reg. muži 121. - 140. 
3.Jeníček Vladimír1964reg. muži 121. - 140. N 
4.Preis Tomáš2001reg. dci 121. - 140. 
5.Šilhavý Petr1968reg. muži 121. - 140. 
6.Prokop Jan2000reg. muži 141. - 160. 
7.Johan Hynek2000reg. muži 141. - 160. 
8.Šilhavá Ivana1966reg. ženy 141. - 160. 
9.Kolínský Václav1987nez. muži  
10.Pleštil David2000nez. muži  
11.Zíma Karel1963nez. muži  
TJ Zdejcina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodet Roman1966reg. muži 101.-120. 
2.Pertl Antonín1957reg. muži 101.-120. 
3.Hazuka Jiří1986reg. muži 101.-120. 
4.Ledvoň Jaroslav1972reg. muži 141.-160.N 
5.Urban Josef1975reg. muži 141.-160.N 
6.Gladič Michal1975reg. muži 141.-160.N 
7.Šívr Milan1958nez.  
TJ Srbsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 81.-100. 
2.Ranzi Piero1978reg. muži 121.-140. 
3.Hubinger Josef1960reg. muži 121.-140. 
4.Němec Filip1972reg. muži 121.-140. 
5.Morda Vratislav1955reg. muži 121.-140. 
6.Horáček Miroslav1954reg. muži 141.-160. 
7.Vavřinec Jiří1982reg. muži 141.-160. 
8.Lev Těšivoj1960reg. muži 141.-160. 
9.Vopěnka Petr1954reg. muži 141.-160. 
10.Pokorný Miloš1960reg. muži 141.-160. 
11.Hubingerová Natálie2003reg. muži 161-166Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
TJ Sokol Karlštejn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastorek Ondřej1974reg. muži 121 - 140 
2.Holý Stanislav1956reg. muži 121 - 140 
3.Habětín Jaroslav1984reg. muži 141 - 160 
4.Gottwald Miroslav1964reg. muži 141 - 160 
5.Kratochvíl Jindřich1962reg. muži 141 - 160N 
6.Pastorek Jaroslav1946reg. muži 141 - 160N 
7.Manzac Jean-Paul1967reg. muži 161 - 166 
8.Polomík Albert2003reg. dci 161 - 166 
9.Cůbr Martin2004reg. sži 167 - 180N 
10.Gürtner Adam2010reg. nži 167 - 180N 
11.Boudník Petr1963reg. muži 167 - 180N 
TJ Sokol Hudlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Kamil1980reg. muži 81.-100. 
2.Bartůněk David1998reg. muži 101.-120. 
3.Nový Oto1961reg. muži 101.-120. 
4.Štanc Ota1969reg. muži 101.-120. 
5.Trousil Petr1998reg. muži 141.-161.N 
6.Hrkal Rudolf1954nez.  
7.Koudela Daniel2008nez.  
8.Landová Dominika1998nez.  
9.Landová Nikola2006nez.  
10.Lulák Matěj2006nez.  
11.Med Václav2006nez.  
12.Rejchrtová Kamila2007nez.  
13.Sarvaš Vilém1998nez.  
14.Sklenář Jakub2006nez.  
15.Sklenář Patrik2007nez.  
16.Vaculík Jindřich2001nez.  
17.Vaněček Ondřej2003nez.  
18.Zábranský Ondřej2004nez.  
19.Zíma Petr1982nez.  
20.Vaculík Zdeněk1948nez.  
21.Průša Oldřich2009nez. muži  
22.Zýka Jindřich2005nez. muži  
TJ Lokomotiva Zdice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pánek Petr1960reg. muži 101. - 120. 
2.Klaus Ladislav1954reg. muži 101.-120.N 
3.Jílek Jiří1967reg. muži 121. - 140. 
4.Johan Oldřich1948reg. muži 121. - 140. 
5.Krbec Václav1959reg. muži 121. - 140. 
6.Johan František1942reg. muži 121. - 140. N 
7.Krůta Stanislav1953nez. muži  
8.Johan Jiří1946nez. muži  
9.Lode Jiří st.1960nez. muži  
10.Pech Luděk1964nez. muži  
TJ Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
2.Fischer Lukáš2000reg. muži 101. - 120. 
3.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
4.Vurm Radek1996reg. muži 101. - 120. 
5.Kratochvíl Matěj2003reg. muži 141. -160. 
6.Velvarský Jiří1997reg. muži N 
7.Velvarský Jan1997reg. muži N 
8.Vurm Jiří1970reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS