Soupisky
Krajská soutěž I.třídy, muži
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Tomáš1971kraj. muži 91-100 
2.Hošťálek Petr1969kraj. muži N101-110 
3.Mikulík Radek1981kraj. muži 191-200 
4.Miklík Martin1973reg. muži 31-40 
5.Ondruch Marek1992reg. muži 31-40 
6.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 31-40 
7.Topič Adam1995reg. muži 41-50 
8.Šošolík Pavel1964reg. muži 41-50 
9.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 51-70 
10.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 51-70 
11.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51-70 
12.Matuška Martin1991reg. muži 51-70 
13.Kristýnek Bohumil1939reg. muži N51-70 
14.Málek Michal1991reg. muži 71-90 
15.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-90 
16.Gremlica Jakub2001reg. muži 91-120 
17.Slovák Josef1973reg. muži 91-120 
18.Janečka Pavel1966reg. muži 91-120 
19.Gremlica Václav1964reg. muži N91-120 
20.Kolomár Daniel1976reg. muži 121-150 
21.Kolomár Tomáš2005reg. muži 121-150 
22.Magnano Michele2007reg. muži 121-150 
23.Letev Radim2007reg. muži 121-150 
24.Grygar Tomáš2005reg. muži 121-150 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 71-80N 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 81-90 
3.Janečka Václav2002kraj. muži 81-90 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 111-120 
5.Hons Jakub1986kraj. muži 131-140 
6.Janošík Petr1958kraj. muži 141-150 
7.Ondrašík Petr1978kraj. muži 141-150N 
8.Vidlář Pavel1973kraj. muži 151-160 
9.Silný Jakub1998kraj. muži 161-170 
10.Cviček Petr1947reg. muži 71-80 
11.Janečka Bronislav1969reg. muži 71-80 
12.Mancl Zdeněk1976reg. muži 71-80N 
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 91-100 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 101-110 
3.Černocký Radek1963kraj. muži 101-110 N 
4.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 131-140 
5.Votava Zdeněk1955kraj. muži 131-140 
6.Bareš David2000kraj. muži 171-180 
7.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 181-190 
8.Cigánek Josef1959kraj. muži 191-200 
9.Moráček Jakub1994reg. muži 41-50 
10.Matela Milan1988reg. muži 41-50 
11.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 N 
12.Vaculík Vincenc1951reg. muži 41-50 N 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
2.Mořický Tomáš1995kraj. muži 101-110 
3.Hajduk Jan1975kraj. muži 101-110 
4.Šašinka Albert2000kraj. muži 101-110 
5.Juřena Ondřej1998kraj. muži 121-130 
6.Nožička Jiří1965kraj. muži 161-170 
7.Smištík Miroslav1962kraj. muži 161-170 
8.Vlk Radim1967kraj. muži 161-170 
9.Jančík Martin1997kraj. muži 181-190 
10.Smištíková Dana1961reg. muži 61-70 
11.Velan Martin1994reg. muži 71-80 
12.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
13.Kotačka David1997reg. muži 91-100 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 81-90 
2.Ježek Jan1988kraj. muži 81-90 
3.Ježek Vít1994kraj. muži 101-110 
4.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 141-150 
5.Matějíček Jakub1988kraj. muži 151-160 
6.Kolísek Josef1999reg. muži 81-90 
7.Jurásek Robin2000reg. muži 151-170 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Milan1966kraj. muži 101-110N 
2.Uher Antonín2000kraj. muži 111-120 
3.Kučera Ondřej2001kraj. muži 121-130 
4.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
5.Čaník Tomáš1995kraj. muži 121-130 
6.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
7.Ježek Miroslav1993kraj. muži 181-190 
8.Bobčík Přemysl2003reg. muži 131-140 
9.Uher Jaroslav1949reg. muži 131-140 
10.Daněk Josef1958nez.  
TJ Fryšták A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31.-40. 
2.Románek Ivo1960kraj. muži 51.-60. 
3.Hrdlička Michal1988kraj. muži 81.-90. 
4.Konečný David1982kraj. muži 101.-110. 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 121.-130. 
6.Pekař Pavel1969kraj. muži 151.-160.N 
7.Hochmajer Petr1952reg. muži 111.-120. 
8.Gregor Radek1974reg. muži 151.-160. 
9.Kalup Richard1967reg. muži 161.-170. 
10.Gálík Jaromír1968reg. muži 191.-200.N 
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnka Adam1995kraj. muži 61-70 
2.Dorňák František1973kraj. muži 81-90 
3.Gonda Tomáš1969kraj. muži 91-100 
4.Panáček Anton1964kraj. muži 101-110cizinec 
5.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 121-130 N 
6.Řepa Josef1955reg. muži 81-90 
7.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 81-90 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 161-170 
9.Blabla Tomáš1999reg. muži 181-190 
10.Fojtík Jakub2002reg. muži 201-220 
11.Solař Karel1999reg. muži 201-220 N 
12.Gajdoš Marek2001reg. muži 241-260 
13.Martiška Petr1997reg. muži 241-260 
14.Holba Josef2001reg. muži 281-300 N 
15.Koseček Lukáš1987nez. muži  
16.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 11Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posolda Karel1979kraj. muži 61-70 
2.Vizner Marek1972kraj. muži 61-70 
3.Hasala Petr1982kraj. muži N71-80 
4.Stoklásek David2000kraj. muži 101-110 
5.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
6.Holík Alois1963kraj. muži N171-180 
7.Sigmund Michael2005kraj. muži 181-190 hostování zHostování z KST Zlín, z.s.
8.Zachoval Libor1967reg. muži 31-40 
9.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
10.Chvátal Petr st.1974reg. muži 31-40 
11.Dědič Michal1984reg. muži 31-40 
12.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
13.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
14.Rys Rudolf1991reg. muži 51-70 
15.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
16.Hlobil Adam2005reg. muži 91-120 
17.Petřivalský František1958reg. muži 91-120 
TJ Sokol Újezdec - Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31.-40. 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 61.-70. 
3.Švehla Michal1992kraj. muži 71.-80. 
4.Kostka Jindřich2002kraj. muži 131.-140.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
5.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 131.-140. 
6.Lekešová Zuzana1999reg. muži 81.-90. 
7.Man František1943reg. muži 91.-100. 
8.Březina Radomír1974reg. muži 91.-100. 
9.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 101.-110.N 
10.Brulík Josef1973reg. muži 131.-140.N 
11.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141.150. 
12.Švehla Ladislav1965reg. muži 151.-160.N 
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykoukal Martin1987kraj. muži 61-70N 
2.Adamec Michal1991kraj. muži 111-120 
3.Jániš Pavel1982kraj. muži 121-130 
4.Karal Oldřich1962kraj. muži 141-150 
5.Kolařík Milan1990kraj. muži 161-170 
6.Říha Petr1974kraj. muži 171-180 
7.Zahradnický Jiří1952kraj. muži 181-190 
8.Rychlík Ivan1951kraj. muži 181-190 
9.Huňka Tomáš1981reg. muži 81-90 
10.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
11.Páleníček Jiří1954kraj. muži 41-50 
12.Karal Martin1993kraj. muži 12 
TJ Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 21.-30. 
2.Žmolík Pavel1964kraj. mži 51.-60. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 71.-80. 
4.Tomanec Lukáš1997kraj. muži 181.-190. 
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
6.Janča Tomáš1986kraj. muži 191.-200. 
7.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
8.Kozelek Ondřej2004reg. muži 91.-100.Hostování z KST Hluk
9.Karabcová Lucie1988nez. ženy  
10.Beníček Martin1985kraj. muži 101.-110.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS