Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS 2. třídy
SK Újezd "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Filip1998reg. muži 101-110 
2.Filipiak Jakub1992reg. muži 121-130Ncizinec 
3.Filipiak Jan1968reg. muži 131-140cizinec 
4.Zicha Stanislav1975reg. muži 151-160 
5.Šandor Josef1977reg. muži 201-220 
6.Zicha Patrik1998reg. muži Nez. 
TJ Sokol Šarovy z.s. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 121-130 
2.Zuzaník Marek1972reg. muži 91-100 
3.Chytil Jan1984reg. muži 111-120 
4.Henzl Libor1969reg. muži 121-130 
5.Henzl Václav1967reg. muži 141-150 
6.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-170 
7.Panoš Radovan1975reg. muži 181-190 
8.Fusek Martin1973reg. muži 221-240 N 
9.Soukup Radek1979reg. muži 241-260 
10.Úředníček Petr1978reg. muži 241-260 
11.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-260 
12.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 261-280 
13.Zikmund Marek1998reg. muži 261-280 
FS Napajedla "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratiborský Pavel1962reg. muži 51-60 
2.Tesař Tomáš1988reg. muži 81-90 
3.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-110 
4.Mikulka Petr1984reg. muži 111-120 
5.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 131-140 
6.Čevela Slavomír1961reg. muži 171-180 
7.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-190 
8.Hastík Petr1947reg. muži 201-220 
9.Zatloukal Darek1967reg. muži 201-220 
10.Vlček Lubomír1952reg. muži 241-260 N 
11.Truhlář Martin1991reg. muži - 
12.Chadalík Alexandr1957reg. muži - 
13.Měrka David1975reg. muži - 
14.Koščo Peter1984reg. muži - 
15.Trebal Dalibor1976reg. muži - 
TJ Sokol Kostelec "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelař David1977reg. muži 101-110N 
2.Koiš Jaroslav1962reg. muži 121-130N 
3.Svoboda David2000reg. muži 131-140 
4.Kopečný Roman2004reg. muži 141-150 
5.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
6.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
7.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
8.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
9.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
10.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 281-300 
11.Jonák František2005reg. muži 281-300 
12.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
TJ Jiskra Otrokovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Jiří1968reg. muži 91-100 
2.Plišťák Miroslav1951reg. muži 91-100 
3.Šindelář Petr1976reg. muži 131-140 
4.Dohnal Josef1951reg. muži 141-150 
5.Jílek Petr1962reg. muži 161-170 
6.Búbela Pavel1993reg. muži 161-170 
7.Mareš Lukáš2004reg. muži 171-180 
8.Jelínek Petr2002reg. muži 191-200 
9.Urban Roman1957reg. muži 191-200 
10.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-220 
11.Ševčíková Hana1956reg. muži 221-240N 
12.Černohous Radko2003reg. muži 241-260N 
13.Zeman Ondřej2003reg. muži 241-260N 
14.Kadlečík Martin2003reg. muži 281-300 
15.Krčma Lukáš2005reg. muži 281-300N 
16.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 61-70 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 91-100 
3.Vávra Jaromír1952reg. muži 181-190 
4.Lenczyk Dušan1973reg. muži 191-200 
5.Glück Zdeněk1956reg. muži 201-220 
6.Fila Robin1999nez. -- 
7.Františák Václav1994nez.  
8.Tomanec Libor1990nez.  
SK Slavičín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malatinský Petr1973reg. muži 71-80 
2.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
3.Martinovský Radek1975reg. muži 131-140 
4.Münster Petr1963reg. muži 151-160N 
5.Martinec Antonín1952reg. muži 111-120 
6.Bureš Michal2004reg. muži 151-160 
7.Fojtů Jaromír1953reg. muži 181-190 
8.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220 
9.Rohlena Ivo1972reg. muži 201-220 
10.Plášek Jonáš2000reg. muži 241-260 
11.Drápala Tobiáš2003reg. muži 261-280 
12.Droščák Jan ml.2003reg. muži 261-280 
13.Fojtík Adam2003reg. muži 281-300 
14.Plášek Hubert2002reg. muži 281-300 
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-110 
2.Mikulec Karel1975reg. muži 121-130 
3.Macík Jan1980reg. muži 131-140 
4.Böhm Jiří1964reg. muži 151-160 
5.Pekárek Antonín1966reg. muži 151-160N 
6.Šebesta Petr1974reg. muži 171-180 
7.Novosad Petr1970reg. muži 181-190 
8.Tomášek Ivan1967reg. muži 201-220 
9.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-220 
10.Hanák Jaromír1936reg. muži 221-240 
11.Heinrich Ladislav1962reg. muži 221-240 
12.Balajka Miroslav1952reg. muži 241-260N 
13.Prchlík Pavel1966reg. muži N 
TJ Vysoké Pole z.s. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Roman st.1967reg. muži 121-130 
2.Machů Radek st.1963reg. muži 131-140 
3.Stružka Radomír1962reg. muži 151-160 
4.Fojtů Miroslav1961reg. muži 181-190 
5.Adámek Pavel1973reg. muži 171-180 
6.Kovařík Miroslav1955nez. muži 191-200N 
7.Stružka Vítězslav1988reg. muži 221-240 
8.Machů Josef1972reg. muži 261-280 
9.Struška Libor1997nez. muži 261-280 
10.Jatel Radek1966reg. muži 281-300 
KST Zlín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Střelec Marek1968kraj. muži 131-140N 
2.Svoboda Jiří1978kraj. muži 141-150N 
3.Veselý Jiří1977reg. muži 181-190 
4.Vranka Ondřej2007reg. muži 201-220 
5.Kudělka Matyáš2006reg. muži 201-220 
6.Dalajka Daniel2006reg. muži 201-220 
7.Málek Tomáš2009reg. muži 241-260 
8.Dufek Filip2009reg. muži 261-280 
9.Ždánský Vojtěch2008reg. muži 281-300 
10.Březina Radovan2009kraj. dci 60 
11.Juřica Jan2006kraj. dci 66 
12.Ďulák Michal2007kraj. dci 74 
13.Ďuláková Kateřina2006kraj. ženy 6 
14.Šedivá Martina2007kraj. ženy 9N 
TJ Sokol Valašské Klobouky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Miroslav1972reg. muži 81.-90. 
2.Maniš Dalibor1962reg. muži 81.-90. 
3.Bělaška Martin1993reg. muži 81.-90. 
4.Bělaška Josef1961reg. muži 121.-130.N 
5.Fojtů Dalibor1966reg. muži 141.-150. 
6.Nahodil Jan1957reg. muži 181.-190. 
7.Raška Martin2001reg. dci 181.-190. 
8.Kyjanka Petr1990reg. muži 191.-200. 
9.Juřica Petr1972reg. muži 201.-220. 
10.Ďulík František1961reg. muži 221.-240. 
11.Zikmund Petr1985reg. muži N 
12.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
13.Fojtík Ladislav1970reg. muži N 
14.Mikulčík Tomáš1972reg. muži N 
15.Šulc Milan1959reg. muži N 
Orel Kašava "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Roman1963reg. muži 101-110 
2.Kruťa Josef1974reg. muži 141-150 
3.Dočkal Jakub1999reg. muži 151-160 
4.Čevela Vladislav1954reg. muži 191-200 
5.Černoch Břetislav1953reg. muži 191-200 
6.Marušák Daniel1998reg. muži 201-220 
7.Šála Jaromír1967reg. muži 241-260 
8.Kruťa Michal2002reg. muži 261-280 
9.Křižka Tomáš2003reg. muži 261-280 
10.Minařík Ivan1962reg. muži 201-220N 
11.Holík František1951reg. muži 241-260N 
12.Bařinková Tereza2004reg. muži 281-300N 
13.Milar David1976reg. muži N 
14.Polášek Jiří ml.2006reg. muži N 
15.Vývlečka Tadeaš2005reg. muži N 
16.Chandler Josef2007reg. muži N 
17.Chlup Tomáš2005reg. muži N 
18.Janota Metoděj2005reg. muži N 
19.Merta Marek2007reg. muži N 
20.Ondruch Petr2005reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS