Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS 3. třídy
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-110 
2.Veselka David1993reg. muži 121-130 
3.Výmola Patrik2000reg. muži 131-140 
4.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170 
5.Karbus Dominik1998reg. muži 241-260 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-260N 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 261-280 
8.Závodský Tomáš2005reg. muži 281-300N 
9.Krahula Tomáš2006reg. muži 281-300N 
10.Dittrich Tomáš2004reg. muži 281-300N 
11.Marek David2002nez.  
12.Hloušek Jonáš2006nez.  
13.Vavrys Ondřej2002nez.  
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pišín Miroslav1968reg. muži 161.-170. 
2.Gottwald Michal1969reg. muži 201.-220.N 
3.Mareček Ivo1968reg. muži 221.-240. 
4.Šustrová Zuzana1978reg. muži 241.-260. 
5.Volf Jiří1977reg. muži 241.-260. 
6.Kolomazník Antonín1994reg. muži 241.-260. 
7.Kolomazník Radek1972reg. muži 241.-260. 
8.Teichmann Petr2001reg. muži 261.-280. 
9.Gabrhelík Jiří1972reg. muži 261.-280. 
10.Veselý Petr1977reg. muži 281.-300. 
11.Ondruška František1976nez.  
12.Hornáček Dušan1973nez.  
13.Krajčovič Michal1974nez.  
FS Napajedla "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrabala Jaroslav1952reg. muži 131-140 
2.Čevela Slavomír1961reg. muži 171-180 
3.Jestříbek Martin1976reg. muži 181-190 
4.Hastík Petr1947reg. muži 201-220 
5.Zatloukal Darek1967reg. muži 201-220 
6.Vlček Lubomír1952reg. muži 241-260 N 
7.Truhlář Martin1991reg. muži - 
8.Chadalík Alexandr1957reg. muži - 
9.Měrka David1975reg. muži - 
10.Koščo Peter1984reg. muži - 
11.Trebal Dalibor1976reg. muži - 
SK Bohuslavice nad Vláří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Bronislav st.1966reg. muži 171-180 
2.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 171-180 
3.Jaroš Vladislav st.1969reg. muži 201-220 
4.Tomeček Josef1974reg. muži 221-240 
5.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 261-280 N 
6.Maček Libor1966reg. muži NEZ 
7.Fojtů Lukáš1984reg. muži NEZ 
TJ Sokol Kostelec "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopečný Zdeněk st.1972reg. muži 141-150 
2.Dvořák Jakub2003reg. muži 221-240 
3.Šerý Ondřej2005reg. muži 221-240 
4.Ovesný Vratislav2007reg. muži 221-240 
5.Vlček Jan2003reg. muži 221-240 
6.Dočkal Vojtěch2003reg. muži 281-300 
7.Jonák František2005reg. muži 281-300 
8.Podhajský Jakub2005reg. muži 281-300 
9.Mysliveček Jan2009reg. muži 281-300 
10.Zajíček Teo2007reg. muži 281-300N 
11.Hlavicová Dagmara2008reg. muži 281-300N 
12.Výmola Antonín1941nez. muži  
13.Kuna František2005nez. muži  
14.Vendula Ovesná2003nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Búbela Pavel1993reg. muži 161-170 
2.Mareš Lukáš2004reg. muži 171-180 
3.Jelínek Petr2002reg. muži 191-200 
4.Urban Roman1957reg. muži 191-200 
5.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-220 
6.Ševčíková Hana1956reg. muži 221-240N 
7.Černohous Radko2003reg. muži 241-260N 
8.Zeman Ondřej2003reg. muži 241-260N 
9.Kadlečík Martin2003reg. muži 281-300 
10.Krčma Lukáš2005reg. muži 281-300N 
11.Černohous Jan2006kraj. mži 17 
12.Silný Libor1974nez. muži N 
13.Holman David2000nez. muži N 
14.Marišler Daniel2000nez. muži N 
15.Holman Lukáš2002nez. dci N 
16.Vyvlečka Filip2005nez. sži N 
17.Žák Vítek2005nez. sži N 
18.Kozel Jan2004nez. sži N 
TJ Sokol Mysločovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podola Milan1986nez. muži 121-130 
2.Utinek Miroslav1964reg. muži 161-170 
3.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 171-180 
4.Rašík David2000reg. dci 171-180 
5.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-220 
6.Malota Filip2003reg. dci 241-260 
7.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 261-280 
8.Kolařík Milan st.1958reg. muži 261-280 
9.Gazdoš Martin1980reg. muži 281-300 
10.Ordáň David2005reg. sži 281-300 
11.Ordáň Štěpán2006nez. mži 281_300 
12.Pešica Daniel2005nez. sži 281-300 
13.Vrzala Jakub2006nez. mži  
14.Šidlík Jaromír1938nez. muži  
15.Jančík Svatoslav1996nez. muži 141-150 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek Antonín1966reg. muži 151-160N 
2.Šebesta Petr1974reg. muži 171-180 
3.Novosad Petr1970reg. muži 181-190 
4.Tomášek Ivan1967reg. muži 201-220 
5.Žmolík Pavel1985reg. muži 201-220 
6.Hanák Jaromír1936reg. muži 221-240 
7.Heinrich Ladislav1962reg. muži 221-240 
8.Balajka Miroslav1952reg. muži 241-260N 
9.Prchlík Pavel1966reg. muži N 
SK Rokytnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Zdeněk1962reg. muži 121.-130. 
2.Křek Pavel1970reg. muži 121.-130. 
3.Žálek René1974reg. muži 141.-150. 
4.Petrů Ivo1977reg. muži 171.-180. 
5.Bureš Daniel2001reg. muži 201-220Střídavý start z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
6.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 201.-220. 
7.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 221.-240. 
8.Vilímková Marie1974reg. muži nez. 
9.Hamalčík Radim2004reg. muži nez.Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
10.Černý Michal1999reg. muži nez. 
SK Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milis Ladislav1973reg. muži 151-160 
2.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-170 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 181-190 N 
4.Surý Patrik1972reg. muži 191-200 
5.Škarek Ladislav1974reg. muži 221-240 
6.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 221-240 
7.Váňa Jakub1993reg. muži 241-260 
8.Surá Kateřina1972reg. muži 261-280 
9.Váňa Václav1961reg. muži 261-280 
10.Petrů Daniel1978reg. muži 261-280 
11.Tkadlecová Tereza1999reg. muži 281-300 
12.Majzlík Tomáš2001reg. dci 281-300 
13.Trunkát Evžen1984reg. muži 281-300 N 
14.Kozubík Jan1996reg. muži 281-300 N 
15.Maňas Zdeněk1956reg. muži - 
TJ Sokol Valašské Klobouky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtů Dalibor1966reg. muži 141.-150. 
2.Nahodil Jan1957reg. muži 181.-190. 
3.Raška Martin2001reg. dci 181.-190. 
4.Kyjanka Petr1990reg. muži 191.-200. 
5.Juřica Petr1972reg. muži 201.-220. 
6.Ďulík František1961reg. muži 221.-240. 
7.Zikmund Petr1985reg. muži N 
8.Pozlovský Karel1959reg. muži N 
9.Fojtík Ladislav1970reg. muži N 
10.Mikulčík Tomáš1972reg. muži N 
11.Šulc Milan1959reg. muži N 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrů František1983reg. muži 141-150 
2.Strnad Filip1997reg. muži 161-170 
3.Pinďák Miroslav1967reg. muži 191-200 
4.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 191-200 
5.Faldík František1964reg. muži 221-240 
6.Hnaníček Josef1964reg. muži 241-260N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS