Soupisky
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 141-150 
2.Mikeska Michal1988kraj. muži 191-200 
3.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 191-200N 
4.Salajka Milan1966kraj. muži 221-230 
5.Čechovský Václav1960kraj. muži 191-200N 
6.Král Jiří1969kraj. muži 221-230N 
7.Drábek Ivo1958kraj. muži 241-250N 
8.Vacenovský Pavel1970reg. muži 71-80 
9.Hřebačka Michal1988reg. muži 91-100N 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 131-140 
11.Schenel David1971reg. muži 141-150 
12.Kmeť Milan1958reg. muži 161-170 
13.Bursík Antonín1961reg. muži 201-210 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 51-60 
2.Pelikán Jan1955kraj. muži 101-110 
3.Novotný Petr1985kraj. muži 131-140 
4.Galanda František1947kraj. muži 191-200 N 
5.Šmídek Roman1975kraj. muži 221-230 N 
6.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
7.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 91-100 
8.Bezděkovský Jan1982reg. muži 91-100 nez 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
10.Hamadeh Nabil1948reg. muži 101-110 
11.Peňáz Stanislav1956reg. muži 101-110 
12.Nováček Jiří1984reg. muži 111-120 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 61. - 70. 
2.Baláž Branislav1975kraj. muži 91. - 100.cizinec 
3.Grufík Kamil1989kraj. muži 161. - 170. 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 191. - 200. 
5.Wirth Imrich1977kraj. muži 181. - 190. N 
6.Polášek Zdenek1959kraj. muži 201. - 210. N 
7.Koníček Marek1978reg. muži 38. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 48. 
9.Polášek Michal1984reg. muži 51. - 60. 
10.Pyskatá Denisa1998reg. muži 91. - 100. N 
11.Němeček Radek2003reg. muži 121. - 130.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
12.Pfeffer Milan1958reg. muži 141. - 150. 
13.Polášek Miroslav1958reg. muži 141. - 150. 
14.Uher Lukáš1991reg. muži 161. - 170. 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
2.Bartoš Milan1964kraj. muži 81-90N 
3.Slavíček Martin2001kraj. muži 111-120 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 121-130 
5.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 141-150N 
6.Babáková Radka1972kraj. muži 151-160N 
7.Vičík Oldřich1962kraj. muži 191-200 
8.Žilka Milan1963kraj. muži 221-230 
9.Škvařil Petr1997kraj. muži 231-240 
10.Vysloužil Jan1996reg. muži 61-70 
11.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
12.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
13.Rozman Michal1990reg. muži 81-90 
14.Mach Ondřej1984reg. muži 81-90 
SPIN Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 91-100 N 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 111-120 N 
3.Bednařík Marcel1971reg. muži 27 
4.Pagáč Martin1982reg. muži 44cizinec 
5.Svoboda Michal1985reg. muži 50 
6.Baťka Stanislav1983reg. muži 51-60 
7.Bobrzyk David1975reg. muži 51-60 
8.Mikuš Josef1975reg. muži 61-70 
9.Šimon Peter1984reg. muži 61-70cizinec 
10.Zechmeister Jan1984reg. muži 91-100 
11.Hanák František1971reg. muži 101-110 N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Matouš2001kraj. muži 111-120 
2.Andorko Pavel1994kraj. muži 131.-140. 
3.Nechvátal Petr1982kraj. muži 161-170 
4.Adam Petr1989kraj. muži 161-170 
5.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
6.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
7.Hruška Petr1964kraj. muži 221.-230.N 
8.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 231.-240. 
9.Ondra Milan1970kraj. muži 231.-240. 
10.Šalomoun Ivo1984kraj. muži 241-250 
11.Kazdera Pavel1955reg. muži 20. 
12.Musil Tomáš1989reg. muži 21. 
13.Goldmann Tomáš1977reg. muži 22. 
14.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25N 
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 151-160 
2.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200 
3.Konečný Jaroslav1974kraj. muži 191-200 
4.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
5.Pešek Oldřich1980reg. muži 42 
6.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
7.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70N 
8.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
9.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
10.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 141-150 
11.Čepera Roman1979reg. muži 151-160 
12.Lehocký Vojtěch2000reg. muži 111-120Střídavý start z Sportovní klub Řeznovice, z.s.
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 101-110 
2.Trgo Miloš1986kraj. muži 131-140cizinec 
3.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
4.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 131-140 N 
5.Veselý Jan1993kraj. muži 141-150 
6.Lorenc David2002kraj. muži 181-190 
7.Kosík Tomáš1975kraj. muži 211-220 
8.Šebesta Štefan1951kraj. muži 241-250Ncizinec 
9.Brhel Richard1965reg. muži 19 
10.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
12.Kraus Jan1995reg. muži 81-90 
13.Hlobil Albert1998reg. muži 101-110 
14.Zaťko Karel1984reg. muži 161-170 
15.Brhel Tomáš1988nez.  
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 91-100 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 101-110 
3.Jamný Petr1976kraj. muži 111-120 
4.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 141-150 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 221-230 
6.Lanová Renata1969kraj. muži 231-240N 
7.Frolek Radek1995reg. muži 61-70 
8.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
9.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70N 
10.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
11.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 101-110 
12.Morávek Jindřich2007reg. muži 121-130 
13.Pukl Ondřej2004reg. muži 121-130 
14.Orel Eduard2005reg. muži 141-150 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Dušan ml.1995kraj. muži 131-140cizinec 
2.Jakubčík Roman1991kraj. muži 161-170 
3.Šaur Ivo1964kraj. muži 171-180N 
4.Rybár Dušan st.1969kraj. muži 201-210cizinec 
5.Juras Pavel2001kraj. muži 201-210N 
6.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
7.Lacho František1991reg. muži 81-90Ncizinec 
8.Kalivoda Martin1983reg. muži 91-100 
9.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
10.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
11.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 131-140 
12.Mikuš Martin2000reg. muži 181-190 
13.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
14.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991kraj. muži 221-230 
2.Kapusta Ján1990kraj. muži 231-240cizinec 
3.Trávniček Boris1998reg. muži 33Hostování z SK Olšany
4.Trávníček Michal1995reg. muži 39 
5.Libánek Ondřej2001reg. muži 44 
6.Drápal Petr1966reg. muži 53 
7.Čakovský Jan1990reg. muži 89 
8.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 109 
9.Tauš Jaromír1985reg. muži 179 
10.Tichý Zdeněk1973reg. muži 181 
11.Drápal Metoděj2006reg. muži 299 
12.Beránek Pavel2002kraj. muži 150NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 111-120 
2.Šťavík Ondřej1982kraj. muži 111-120 
3.Mocek Milan1987kraj. muži 131-140 
4.Hřebačka Tomáš1966kraj. muži 151-160N 
5.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
6.Vajbar Antonín1955kraj. muži 241-250N 
7.Kubík Josef1999reg. muži 28 
8.Charvát Vavřinec1963reg. muži 39. 
9.Soukal Jiří st.1966reg. muži 44 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 48 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 71-80 
13.Dufek Vladimír1960reg. muži 91-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy